5 efektīvi padomi biezāku matu izskatam

https://www.istockphoto.com/

Ne visas no mums var lepoties ar biezu matu rotu, tomēr tas nav iemesls, lai skumtu, jo savs šarms ir arī plānākiem un smalkākiem matiem, turklāt bieži vien tie ir vieglāk kopjami, kā arī friziera apmeklējums visdrīzāk izmaksā lētāk. Matu struktūru mēs diemžēl izmainīt nevaram, jo tā ir ģenētika, tomēr tos veidot mēs varam dažādos veidos kā rezultātā izmainot vizuālo izskatu.

Plānu matu īpašniecēm varētu šķist, ka ikdienā jāsamierinās ar tādiem matiem, kādus daba ir devusi, tomēr ir pāris vienkāršas metodes, kas tavu matu rotu var padarīt kuplāku un apjomīgāku.

  1. Izmēģini šampūnus un kondicionierus apjomam

Mazgājot matus, ir vērts izmēģināt šampūnus un kondicionierus, kuri paredzēti matu apjoma palielināšanai, tomēr jāizvēlas tie, kuru sastāvā nav sulfātu. Šīs ķīmiski spēcīgās vielas bieži ir atrodamas arī sadzīvē lietotajos trauku mazgāšanas līdzekļos ar attaukošanas spējām. Tie nodrošina šampūna putošanu, taču var izraisīt arī ādas apsārtumu, iekaisumu un niezi. Sulfātus saturoši šampūni matus sausina, kā rezultātā mati ir pieplakuši, turpretī dabiskie sulfātu aizstājēji piepilda matu, līdz ar to mati izskatās biezāki un kuplāki.

Ideālajā variantā, šampūnus un kondicionierus matiem būtu vēlams iegādāties profesionālajos frizieru veikalos vai aptiekās, tomēr arī Drogās un lielajos pārtikas veikalos var iegādāties matu kopšanas līdzekļus bez sulfātiem.

Piemēram, veikalā drogas ir pieejams:

LA’DOR Keratin LPP bezsulfātu šampūns ar keratīnu, 530ml

https://www.drogas.lv/lv/matiem/matu-kopsana/sampuni/lador-keratin-lpp-bezsulfatu-sampuns-ar-keratinu-530ml/p/BP_398452

Sulfātus nesaturošs šampūns saudzīgai matu mazgāšanai un pilnvērtīgai atjaunošanai. Bezsulfātu šampūns ar dabiskiem sulfātu aizstājējiem – argana, avokado, kamēlijas, žožoba, eikalipta un baobaba eļļām, kā arī keratīnu iekļūst matu struktūrā un piepilda tur izveidotos tukšumus, kā rezultātā mati kļūst taisnāki, gludāki, elastīgāki un zīdaināki. Šampūns efektīvi attīra matus un galvas ādu, kā arī ievērojami uzlabo matu stāvokli, aizstājot matu trūkstošo dabīgo keratīnu ar hidrolizēto keratīnu un uzturvielām.

  1. Ieguldi matu apjoma palielinošos veidošanas līdzekļos

Daudziem tas varētu likties pašsaprotami, tomēr matu veidošanas līdzekļi, kuri paredzētu matu apjoma palielināšanai tik tiešām pilda savu uzdevumu, turklāt ļoti labi! Citreiz pietiek vien ar sauso šampūnu vai matu laku, lai mati kļūtu kuplāki. Šādus matu veidošanas līdzekļus visbiežāk izmanto frizieri, tomēr arī mājas apstākļos pareizi lietots, kvalitatīvs produkts spēs sniegt vēlamo efektu. Jūsu frizieris jums noteikti varēs ieteikt labāko matu veidošanas līdzekli, tikmēr espati.lv iesaka šo:

SYOSS Big Sexy Volume līdzeklis matiem, 150ml

https://www.drogas.lv/lv/matiem/matu-veidosana/citi-matu-veidosanas-lidzekli/syoss-big-sexy-volume-lidzeklis-matiem-150ml/p/BP_276547

Matu veidošanas līdzeklis Syoss Big Sexy Volume sensacionālam matu apjomam.

  1. Lokas tūlītējam efektam

Tūlītēju matu kuplumu var iegūt, izmantojot lokšķēres vai matu taisnotāju. Skaisti ieveidotas lokas ne tikai piešķirs matiem apjomu, bet tie arī izskatīsies biezāki un to struktūra būs pilnīgāka. Ieveidojot matus ar dažādām karstuma ierīcēm, nedrīkst aizmirst par speciālu matu aizsarglīdzekļu lietošanu. Tie var būt gan izsmidzināmi matu veidošanas līdzekļi gan speciāli krēmi un serumi, turklāt tie ne tikai aizsargās matu no karstuma, bet arī nodrošinās ilgāku efektu matu sakārtojumam.

  1. Matu pieaudzēšana

Mēs visas zinām kā izskatās mati, ja matu pieaudzēšanas procedūra nav veikta pietiekami kvalitatīvi, tomēr pareizi un rūpīgi veikta matu pieaudzēšana pie kvalificēta speciālista radīs dabīgu, biezu un apjomīgu matu izskatu. Mūsdienu skaistumkopšanā ir pieejami dažādi matu pieaudzēšanas veidi, tāpēc katrs, kurš vēlas izmēģināt šo procedūru var izvēlēties sev piemērotāko. Matus ir iespējams pieaudzēt ar keratīna kapsulām, piestiprinot pieaudzējamo matu šķipsnu ar konektora (speciāla matu pieaudzēšanas aparāta) palīdzību. Populāra ir arī matu pielīmēšanas tehnoloģija un matu pieaudzēšana ar tresēm tos “piešujot” vai piesprādzējot. Profesionāls matu pieaudzēšanas meistars noteikti spēs ieteikt klientam atbilstošāko variantu, kā arī zinās cik daudz matu un kurā galvas gaļā ir jāpieaudzē, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu.

  1. Uztura bagātinātāji matu skaistumam un veselībai

Lai gan daudzi no mums uzskata, ka uztura bagātinātāji, kuri paredzēti matu, nagu un ādas skaistumam ir tikai kārtējais triks kā patērētājam iztērēt liekus eiro, kopumā ņemot īsti taisnība tā nav. Visbiežāk uztura bagātinātāji matu izskata uzlabošanai satur tādas organismam nepieciešamas vielas kā cinku un biotīnu, kas palīdz uzturēt matu veselību, savukārt varš veicina normālu matu pigmentāciju. Lielākā daļa šo uztura bagātinātāju satur dabīgas augu sastāvdaļas – augu ekstraktus, aminoskābes un vitamīnus, kurus ieteicams lietot visiem, kuri vēlas uzturēt veselīgu, kuplu un skaistu matu augšanu jebkurā vecumā. Lielāko daļu no nepieciešamajām minerālvielām matu skaistumam mēs varam uzņemt ar pārtiku, tomēr nepietiekamā daudzumā, tāpēc ir svarīgi, jo īpaši aukstajā laika periodā, kad augļu un dārzeņu klāsts nav tik bagāts, papildus uzņemt vitamīnus un minerālvielas, lai veicinātu matu augšanu, padarītu tos veselākus un kuplākus.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.