10 grāmatas, ko IZLASĪT tieši šajās ziemas BRĪVDIENĀS

Garie un tumšie ziemas vakari ir ideāls laiks grāmatu lasīšanai. Turklāt, tūlīt būs klāt arī tik gaidītās brīvdienas! Ir tik daudz grāmatu, ko gribētos izlasīt, vai ne? Un, ja vēl izmanto tādu iespēju, kā e-grāmatu lasīšana, tad pat nav jāsatraucas, kur tās visas likt! Piedāvājam tev 10 foršas grāmatas, ko vērts izlasīt jau šajās ziemas brīvdienās!

Ja esi Tele2 klients, lasi visas šīs un vēl 12 000 citas Fastr Books katalogā esošās grāmatas līdz 12. janvārim pilnīgi bez maksas!

Gistavs Flobērs „Bovarī kundze”

Franču rakstnieka un dramaturga Gisatava Flobēra romānu "Bovarī kundze" uzskata par viņa meistardarbu. Romāna centrā ir ārsta sieva Emma Bovarī, kura ielaižas ārlaulības sakaros un dzīvo pāri saviem līdzekļiem, lai pasargātu sevi no provinciālās dzīves banalitātes un tukšuma… Darbs ir ticis kritizēts par detalizētiem neķītrību attēlojumiem, un pat ievilkts tiesas procesos. Neskatoties uz visu – bestsellers visā pasaulē, kas jāizlasa! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Dace Marcinkeviča „Mājas aptieciņa gripas un saaukstēšanās laikā”

Grāmatā “Mājas aptieciņa gripas un saaukstēšanās laikā” ir četras nodaļas – kā atšķirt gripu no saaukstēšanās, kā pareizi ārstēties gripas un saaukstēšanās laikā, ko var darīt, lai saudzētu savu veselību un pareiza medikamentu lietošana, kurās ir atklāts, kā atpazīt gripu un saaukstēšanos, kā arī ir ieteiktas labākās ārstēšanās un profilakses metodes. Vārdu sakot – vērtīga grāmata gan pašu mājās, gan kā laba dāvana citiem! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Stīvens Kreigs „6 vīri, kas būtu nepieciešami katrai sievietei”

Grāmata gan tev, gan viņam! Tajā jūs atradīsiet dažādus trikus un padomus savu attiecību kopšanai. Lai kurā dzīves posmā jūs atrastos, grāmatā izklāstītie principi palīdzēs jums saglabāt mirdzumu acīs, paskatoties uz savu laulāto draugu vai dzīvesbiedru. Obligātā lasāmviela ikvienam pārim! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Jūnass Jūnasons „Analfabēte, kas prata rēķināt”

Nombeko piedzimst Dienvidāfrikā, Soueto graustos. Mazais, melnais meitēns izrādās apsviedīgs rēķinātājs un stratēģis. Nombeko ātri vien kļūst par gaužām noderīgu ēnu vienam no vadošajiem DĀR atominženieriem. Bet, kad dzīve Nombeko saved kopā ar zviedriem brāļiem Holgeriem, sarežģītajā stāstā iesaistās Zviedrijas karalis, Ļeņina piemineklis, prātā jucis ASV kareivis, Ķīnas Tautas Republikas prezidents, grāfiene Virtanena, trīs ķīniešu meitenes ar ļodzīgu spriestspēju, anarhisti, ekstrēmisti, Mossad aģenti, kravas auto ar zagtām numurzīmēm un viena vidēja lieluma atombumba… Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Paskāls Mersjē „Nakts vilciens uz Lisabonu”

Mācību stundas vidū latīņu valodas skolotājs Raimunds Gregoriuss pēkšņi pieceļas un atstāj klasi. Viņu ir pārņēmusi biedējoša sajūta, ka laika vairs nav atlicis daudz, un viņš pamet savu sakārtoto, mierīgo dzīvi un iekāpj nakts vilcienā, kas dodas uz Lisabonu. Koferī viņam ir portugāļa Amadeu di Pradu grāmata – Gregoriusa prātu neatlaidīgi nodarbina tajā paustās domas par dzīvi, mīlestību, vientulību, galīgumu, draudzību un nāvi. Viņš dodas meklēt šo fascinējošo cilvēku. Gregoriusa dzīvi tam ir lemts mainīt līdz nepazīšanai… Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!


Entonijs Volfs „Es klausītu savus vecākus, ja viņi aizvērtos”


Tev ir bērns, kas tuvojas, vai jau ir sasniedzis pusaudža vecumu? Tad šī grāmata ir tev! Entonijs Volfs, bērnu un pusaudžu psihologs ar 30 gadu praktiskā darba pieredzi, nenoliedz, ka pusaudža "padarīšana par cilvēku" ir grūts un nogurdinošs darbs, tomēr viņš rosina izvēlēties citādu skatījumu. Grāmatā saistošā valodā izskaidrots, kādi ir 21. gadsimta pusaudži un kādi noteikumi jāievēro viņu audzināšanā. Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Monika Zīle „Vīrietis vēsai vasarai”

Monikas Zīles romāns “Vīrietis vēsai vasarai” ir ideāla lasāmviela atvaļinājumam, ziemas brīvdienu vakariem vai vienkārši atslodzei darbdienu ritējumā. Pirmā mīlestība ir neganta savedēja – tā saliek kopā tādus, kuri nav viens otram lemti. Un pirmo mīlestību, starp citu, var piedzīvot arī nobriedušā vecumā… Autore stāsta "Esmu sastapusi sievietes, kurām nobriedušā vecumā sāk veidoties jaunas attiecības. Nereti tūdaļ sarosās padomdevēji: kāpēc tev šajā vecumā to vajag, bērni taču ir, labāk dzīvo mierīgi uz priekšu… Renātei gan neviens tā nesaka, tomēr uzrodas iekšējās barjeras." Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Ilze Lipska un Zelma Buile „pH receptes”

Ilze Lipska un Zelma Buile ir populāras blogeres. Par pH diētas ietekmi viņas ir pārliecinājušās pašas: “pH diētas principu ievērošana būtiski mainīja mūsu dzīvi: palielinājās enerģija, pieauga aktivitāte, atrisinājās svara problēmas, uzlabojās pašsajūta. Tagad ar pašu radītajām un pārbaudītajām receptēm vēlamies iedvesmot arī jūs.” Abas gatavo lieliskus, mūsdienīgus ēdienus. Maltīte, pagatavota pēc autoru piedāvātajām pH diētas receptēm, sagādās baudu pat visizsmalcinātākajam gardēdim. Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Baiba Šāberte „Ļaujiet man runāt! Herberts Cukurs”Grāmata, kas vienkārši ir jāizlasa. Lai uzzinātu, lai izvaidotu un gūtu savu viedokli. Grāmatā diametrāli pretēji stāstīts par cilvēku, kura vārds ir Herberts Cukurs – fiksēti viedokļi, kam gan ir segums, gan tā nav, iekļauti fakti un faktoīdi, jo 21. gadsimtā lasītājs pats spēj analizēt informācijas kopumu un izdarīt secinājumus. Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

Dita Lase „Latvijas veģetārieša rokasgrāmata”

Grāmata, ar kuru obligāti jāiepazīstas! Un – ne tikai veģetārietēm. Kādēļ? Tādēļ, ka šī ir pirmā grāmata Latvijā, kas izskaidro, kā pagatavot maltītes bez gaļas GARŠĪGI! Tajā uzzināsi arī par dažādu garšvielu pielietojumu, interesantas idejas, padomus un, protams, arī receptes. Grāmatā apkopotas 50 receptes, kas visas ir praksē pārbaudītas, pagatavojamas mājas apstākļos, turklāt no produktiem, kas nopērkami Latvijas veikalos. Vērtīga un garšīga grāmata! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT!

7 komentāru
 1. Elektroniskās grāmatas ir supper. Parasti lasu angļu valodā, taču prieks, ka tagad aiz vien vairāk arī lasāmas latviski. Būs ko darīt brīvdienās.

 2. Pag, es nesaprotu, šīs grāmatas var lejuplādēt bez maksas vai bez maksas lasīt tiešsaistē līdz 12. janvārim?

 3. Visām pusaugu bērnu mammām, vai tām, kam bērni drīz sasniegs šo “nesaprotamo” vecumu, iesaku izlasīt sarakstā minēto: Entonijs Volfs „Es klausītu savus vecākus, ja viņi aizvērtos”.

 4. to ?
  Tele2 dāvina saviem klientiem izmantot Fastr aplikāciju un lasīt grāmatas Ziemassvētkos.
  Pati vasaras beigās iegādājos Fastr uz 6 mēnešiem. Bija mazliet jocīgi – kaut kas jādara datorā, aplikācija uz planšetes sākumā īsti negāja. Pat rakstīju uz Fastr epastu un viņi pat atbildēja! Viss izdevās. Tagad forši – Kindle pasaules biznesa grāmatām, Fastr brīvdienām smadzeņu atpūtai, grāmatplaukts nav vairs pārkrauts un sanāk liekām kurpēm (liekas kurpes nekad nav liekas :)). Šo to jau joprojām iepērku arī grāmatnīcā, īpaši kādu nopietnāku vai klasisku grāmatu, jo papīra šuršināšanai ir savs spēks 🙂
  Ā.. Fastr lietoju gan uz telefona, gan planšetes. Telefonam gan tajā ekrānā maz teksta ieiet un manai acij pārāk “vibrējoši mirdzošs” , bet brīžos, kad pēkšņi koncerts izrādās garlaicīgs un jānosit stundiņa centrā kafe, labāk nekā Candy Crash.

 5. Ļoti gribu izmēģināt šo lasīšanu. Esmu Tele2 kliente, man ir viņu interneta pieslēgums arī, vai varu lasīt grāmatas parasā kompī? Vai arī šī iespēja ir tikai “Ābolīšu” un “Tablešu” īpašniekiem?

 6. to Gribu saprast // kompī laikam lasīt nesanāk, tur var tikai piereģistrēties. Lasīšanai vajag gudro telefonu vai/un tableti. Der āboli un android, bet nederot windows. Man ir android. Google play atrod un ielādē aplikāciju. Pirmajā reizē paprasīs vai nu e-pastu, vai pieteikties ar sejasgrāmatu. Es laikam izvēlējos sejasgrāmatu. Bija vienkārši. Ja gribas sīkāk saprast, tad atver https://fastrbooks.com/, tur precīzāks info.
  Decembra sākumā, kad atvēru aplikācija izleca paziņojums ar domu “mans mēnesis bez maksas ir sācies”. Tā laikam tā Tele2 akcija.

 7. Es izmantoju Swedbankas gudros punktus lai dabūtu viņu grāmatas, bet manā Galaxy 4 īsti negribēja tā aplikācija strādāt. Nomocījos, no 3 grāmatām 2 dabūju.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.