Ķīniešu HOROSKOPS 2015. AITAS un KAZAS gadam

2015. gads pēc Ķīniešu kalendāra būs Aitas jeb Kazas gads, precīzāk – zaļās koka Aitas (Kazas) gads. Aita ir viens no Ķīniešu mīļākajiem dzīvniekiem, tiek uzskatīts, ka tas nes laimi, prieku un mīlestību. Ko Aitas (Kazas) gads nesīs tev? Lasi un uzzini!

ŽURKA (1960; 1972; 1984; 1996; 2008)
Karjera
 – 2015. gads Žurkām nebūs izteikts karjeras gads, vairāk uzmanība tiks vērsta uz savstarpējām attiecībām. Karjeras lauciņā ieteicams būt uzmanīgam ar saviem vārdiem – domāt un tikai tad runāt. Taču tajā pašā laikā, izvēloties pareizos argumentus, iespējams lietas iegrozīt sev par labu. Šis gads izmantojams, lai sagatavotu pareizo augsni, kas Žurkai pēcāk ļoti noderēs.

Nauda – nauda nāks, bet ne uzreiz un ne ātri. Taču te der atcerēties – kas lēni nāk, tas labi nāk. Un tieši tāds būs 2015.gads Žurkām, attiecībā uz naudu. Esi pacietīgs, tad arī varēsi beigās dzert tik kāroto šampanieti!

Mīlestība – Žurkām šis būs mīlestības un attiecību gads. Daudz labāks, kāds bija iepriekšējais. Vientuļajiem iespējamas jaunas iepazīšanās, jau aizņemtajiem – jauni un skaisti kopīgie notikumi. Lielisks gads, lai domātu par ģimenes veidošanu, oficiālu reģistrēšanu, kā arī – ģimenes pieaugumu. Tomēr – der atcerēties arī to, ka ieteicams būt uzmanīgam ar saviem vārdiem un darbiem, kas pašam to negribot, var sāpināt partneri.

TRUSIS (ZAĶIS, KAĶIS) (1951; 1963; 1975; 1987; 1999; 2011)
Karjera
 – iespējamas pozitīvas izmaiņas. Jauna darba vieta, paaugstinājums esošajā, vai vienkārši labs algas pielikums. Ar noteikumu, ka trusis neslinkos, bet turpinās dūšīgi strādāt, kā to bija pasācis 2014.gadā. Strādāšana veiksies un arī enerģijas pietiks.

Nauda – gada pirmā puse saistīta ar lielākiem tēriņiem. Gada otrajā pusē nauda nāks atpakaļ. Tomēr – ne visiem trušiem nauda nāks tieši no strādāšanas. Daudziem iespējamas papildus peļņas iespējas – gan haltūras un prēmijas, gan pavisam negaidīti laimesti. Taču – nedižojies ar savu veiksmi! Labāk veido iekrājumus priekšdienām.

Mīlestība – labs gads, lai koptu attiecības un veidotu tās vēl ciešākas un dziļākas. Pavadi laiku ar ģimeni, draugiem un citiem sev svarīgajiem cilvēkiem. Pasaki paldies, ka tev viņi ir. Šajā gadā var domāt arī par ģimenes pieaugumu.

ZIRGS (1954; 1966; 1978; 1990; 2002; 2014)
Karjera – jauni projekti, jaunas iespējas. Gads, kad var mainīt to, ko nevarēji saņemties mainīt jau sen. Nebaidies darba un neizpaliks arī panākumi.

Nauda – tā kā enerģijas netrūkst, tad arī darba spars būs liels. Un tas viss nesīs arī redzamus rezultātus maciņā. Iespējami papildus peļņas avoti, papildus ienākumi. Labs gads tiem, kuriem ir savs bizness – to iespējams attīstīt. Tikai – esi uzmanīgs savstarpējās attiecībās ar biznesa partneriem. Kopumā – stabilu ienākumu gads.

Mīlestība – labs laiks, lai iepazītos vientuļajiem. Attiecības var attīstīties strauji un gada beigās jau iespējamas gan kāzas, gan ģimenes pieaugums. Un no tā nevajag bīties! Tiem, kas jau ir attiecībās – gads, lai mīlētu un lolotu otro pusīti. Baudiet dzīvi!

GAILIS (1957; 1969; 1981; 1993; 2005)
Karjera – veiksmīgs gads karjeras veidošanai. Ja darbā būs kādas nepatikšanas, tad risinājums atradīsies it kā pats no sevis. Lietas ritēs kā pa diedziņu, turklāt – tavā labā. Labs laiks, lai attīstītos – mācītos un pilnveidotos. Tas šogad ir sevišķi būtiski, jo lieti noderēs pēcāk. Izmanto šo gadu sevis pilnveidei!

Nauda – esi acīgs, tad arī redzēsi veidus, kā papildināt savus ienākumus. Viss atkarīgs no paša. Izveido savu ienākumu/izdevumu stratēģiju. Neesi kā pa mākoņiem – netērē neapdomīgi un bez mērķa.

Mīlestība – ja esi attiecībās, pievērs vairāk uzmanības savai otrai pusītei. Tas ir būtiski šogad. Otrs to novērtēs un atbildi parādā nepaliks. Ja esi viens, tad šogad vari satikt savu izredzēto. Tikai – vairāk iespējams, ka tas atradīsies caur draugiem un paziņām, nevis būs uz ielas satiktais svešinieks.

VĒRSIS (1949; 1961; 1973; 1985; 1997; 2009)
Karjera – šis gads karjeras lauciņā būs līdzīgs iepriekšējam – nav gaidāmi būtiski uzlabojumi, bet arī ne būtiski pasliktinājumi. Darbs var prasīt būtisku enerģijas devu, kā arī mācēšanu strādāt grupā. Taču tieši citi grupas biedri ir tie, kas var palīdzēt tad, kad to visvairāk vajadzēs. Un šis gads var nest daudz jaunu kontaktu un zināšanu, kas būtiski palīdzēs nākotnē.

Nauda – tāpat, kā karjeras jomā, arī finansēs nav gaidāmi būtiski satricinājumi – ne uz augšu, ne uz leju. Tomēr – šis gads ir labs laiks, lai interesētos un lūkotos pēc jaunām naudas pelnīšanas iespējām. Varbūt ir kas tāds, par ko iepriekš nebiji pat iedomājusies, taču šogad tieši tajā varēsi saskatīt savas iespējas.

Mīlestība – vientuļajām sievietēm šis gads var atnest vīrieti. Tomēr esi uzmanīga – pastāv liela iespējamība, ka tā būs vairāk traka kaisle, nekā dziļa mīlestība. Un tomēr – kas neriskē, tas nevinnē. Jau aizņemtajām šogad vajadzētu rūpēties par attiecību harmonizēšanu. Izvairīties no konfliktiem un strīdiem. Izbaudiet dzīvi – dodoties kopīgos ceļojumos, pabaudiet divvientulību. Tas viss palīdzēs stiprināt attiecības, sevišķi šogad.

PŪĶIS (1952; 1964; 1976; 1988; 2000; 2012)
Karjera – labs gads, lai vairotu savas zināšanas, pārliecību par sevi, atklātu jaunus talantus. Darbs šogad spēlēs lielu lomu tavā dzīvē. Nāksies būt uzņēmīgai un darbīgai. Nav izslēgts, ka nāks kāds piedāvājums, kas liksies vilinošs, taču biedējošs vienlaikus. Būs šaubas par savu varēšanu. Tomēr – vajag pieņemt izaicinājumu, jo, lai gan tas prasīs no tevis daudz, arī rezultāti neizpaliks.

Nauda – ar naudu šogad jābūt uzmanīgai. Rūpīgi pārdomā savas investīcijas. Pirms iegādā ko lielu, rūpīgi izsver visus par un pret. Labāk lielas lietas šogad ar naudu nepasākt. Vairāk koncentrējies uz darbu, jo tas sniegs labus finansiālos augļus ilgtermiņa, ne uzreiz. Esi pacietīga un tiksi pie kārotā.

Mīlestība – skaists gads mīlestībai. Tās, kuras vienas, var satikt izredzēto. Tās, kuras attiecībās – piedzīvot skaistus brīžus. Tomēr galvenais padomes – nesteigt neko un neuzspiest neko. Vairāk – ļauties lietu plūdumam, dzīvot līdzi tam. Necenties ko ļoti mainīt vai iegrožot, jo mīlestībai tas netīk. Vairāk dzīvo, baudi un novērtē to, kas tev ir!

KAZA (AITA) (1955; 1967; 1979; 1991; 2003, 2015)
Karjera – izteikts karjeras gads, kas var nest jaunas iespējas, jaunus pagriezienus. Daudz jaunu izaicinājumu, būs vajadzīgs sacensības gars. Labs gads, lai veidotu un stiprinātu biznesa attiecības, gūtu jaunus un ļoti noderīgus kontaktus. Esi drosmīga un pārliecināta par sevi, tad arī šis gads tevi lutinās karjeras jomā.

Nauda – šogad var nākties sastapties ar palieliem izdevumiem, kas var būt negaidīti. Esi uzmanīga ar savu naudu, sargi to no garnadžiem, kā arī – centies neaizdot lielas summas tuviem cilvēkiem. Tas var raisīt strīdus. Kopumā – stabils gads finansēs, ienākumi būs, taču būs arī jāstrādā.

Mīlestība – mīlas jomā šis nebūs izteikts gads. Drīzāk – viss būs stabils, tāds, kā šobrīd. Jā, nav izslēgts, ka tām, kuras vienas, pie apvāršņa var parādīties pretējais dzimums, taču tā var būt arī tikai īslaicīga aizraušanās. Nelolo lielas cerības. Ja esi attiecībās, dod savam sirdsāķītim brīvību, neiegrožo viņu. Dzīvojiet un baudiet kopā būšanu, taču nemainiet neko kardināli savās attiecībās šogad.

SUNS (1958; 1970; 1982; 1994; 2006)
Karjera
 – labs laiks karjeras veidošanai, savu pozīciju nostiprināšanai. Nav izslēgts paaugstinājums, jaunas iespējas. Tām daudz var palīdzēt kolēģi un draugi, esi modra, turi acis vaļā, lai nepalaistu garām labus piedāvājumus un iespējas. Vairo savu pārliecību par sevi un nebīsties no jauniem pienākumiem. Tiksi galā, turklāt – labi.

Nauda – naudu sajutīsi kā saka – jau pa gabalu. Zināsi, kur iet un ko darīt, lai vairotu savus ienākumus. Tikai – nenobīsties no darba, ko tas var prasīt. Ieteikums – vairāk koncentrēties uz karjeru un savu izaugsmi, nevis finansiālo labklājību, kas nāk līdz ar to. Izvairies no lielām investīcijām.

Mīlestība – mīlestība šogad solās būt emocionāla – tas iespējams gan labā, gan ne tik labā ziņā. Emocijas būs tās, ko šogad var nākties savaldīt, lai nekaitētu mīlestībai. Taču iespējami arī ļoti skaisti piedzīvojumi, kurus pat negaidīsi. Esi atvērta visam jaunajam, jo nekad nezini, cik labi varētu būt, ja neesi pat pamēģinājusi!

TĪĢERIS (1950; 1962; 1974; 1986; 1998; 2010)
Karjera
 – ja meklē darbu, esi pacietīga – šogad tas atnāks. Nebūs tā, ka viss tiks pienest uz zelta paplātes, nāksies pastrādāt, taču arī rezultāti neuzpaliks. Ja darbs ir stabils, novērtē to un nemaini – iespējami gan paaugstinājumi, gan jauni pienākumi. Taču – tie prasīs arī papildus pūles no tevis.

Nauda – izteikts naudas gads! Jaunas iespējas nopelnīt, turklāt – labi. Kad nauda atnāk, neesi skopa – dalies ar to ar saviem mīļajiem un citiem, kam tā nepieciešama. Naudai tīk, ja to liek lietā. Var veidot ilgtermiņa investīcijas, ieguldīt naudu lielās lietās.

Mīlestība – skaistu notikumu gads mīlestības jomā! Iespējams gan ģimenes pieaugums, gan kāzas tiem, kas jau kopā ar savām otrām pusītēm, gan jaunas un daudzsološas iepazīšanās vientuļajām. Šis ir gads, kad mīlestībai vajag ļauties un to vajag baudīt. Tā arī citreiz tik spēcīgo tīģeri mācēs padarīt rāmāku un maigāku.

ČŪSKA (1953; 1965; 1977; 1989; 2001; 2013)
Karjera – ja atradīsi īsto stratēģiju, tad šis gads var nest lielu veiksmi karjeras jomā. Taču no tevis tas prasīs iedziļināšanos, drosmi, īstā brīža atrašanu un prasmes. Taču – tas viss tev jau piemīt, tā kā atliek vien to pašai apzināties un izmantot. Rezultāti būs un tu tos mācēsi izbaudīt!

Nauda – naudas pavairošanas iespējas vislabākās būs uz gada otro pusi – rudeni. Starp citu – šis gads var nest negaidītus bonusus naudas izteiksmē tieši gada beigās. Kopumā gads stabils un vienmērīgs ienākumu ziņā. Vari veikt arī kādas ilgtermiņa investīcijas.

Mīlestība – lielas izmaiņas nav gaidāmas. Vientuļajām nav izslēgtas jaunas iepazīšanās, taču tās var nebūt pārlieku daudzsološas, tomēr tajā pašā laikā var būt kaislīgas un emocionālas. Jau aizņemtajām stabils gads attiecību jomā, bez lieliem satricinājumiem. Mīli savu mīļoto un esi laimīga, ka esat atraduši viens otru!

PĒRTIĶIS (1956; 1968; 1980; 1992; 2004)
Karjera
 – darbi ies no rokas! To būs daudz, bet tu par tiem nesūdzēsies, jo pati nesapratīsi kā, bet galā tiksi ar visu, turklāt – labi. Labas iespējas karjeras izaugsmei, ja vien mācēsi ieraudzīt īstās iespējas īstajā brīdī. Nebaidies, jo viss izdosies!

Nauda – iespējas pavairot ienākumus būs, un tu spēsi tās saskatīt. Galvenais – ne tikai saskati tās, bet arī noķer un izmanto! Vislabākais laiks ienākumu pavairošanai – rudens, jo uz gada beigām naudas plūsma atkal var iet mazumā, tādēļ ieteicams veidot iekrājumus.

Mīlestība – attiecību gads. Un tieši attiecību, nevis lielas mīlestības un kaislību gads. Šis gads sola mācīt tevi, kā attiecības veidot. Gan ar mīļoto, gan apkārtējiem – ģimeni, draugiem, bērniem. Šis būs laiks, kad pērtiķim var nākties iemācīties, ka viņš nav visa naba, ka pasaule negrozās vien ap viņu. Var nākties iemācīties vairāk dot, nekā gaidīt un ņemt no citiem.

CŪKA (1959; 1971; 1983; 1995; 2007)
Karjera
 – izteikts karjeras gads. Var gadīties lielas pārmaiņas, no kurām sabīsies. Centies nebaidīties, bet ļauties, jo rezultāts būs tev labvēlīgs. Strādāsi daudz, iespējams, vairāk, kā līdz šim. Bet tas šogad ir vajadzīgs. Izvairies no konfliktiem darbā.

Nauda – diezgan daudzsološs gads. Kur daudz darba, tur arī naudiņa nāks. Galvenais padoms – koncentrēties un karjeras veidošanu un attīstīšanu, tad arī labklājība noteikti nepaies garām!

Mīlestība – lielas izmaiņas nav gaidāmas. Šis Cūkām nav mīlestības un attiecību gads. Ja esi attiecībās, tās būs drīzāk rāmas, nekā ar jauniem notikumiem pārpilnas. Ja esi viena, iespējamas iepazīšanās, taču neliec uzreiz visu uz šīs kārts. Izbaudi, bet atceries, ka šogad galvenais ir darba lauciņš!

Lasi arī tradicionālo horoskopu 2015. gadam – HOROSKOPS 2015. GADAM

Vai tavs pagājušā gada Ķīniešu horoskops piepildījās? Lasi – Ķīniešu HOROSKOPS 2014. zilā koka ZIRGA gadam

 
1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.