VĪRIEŠU tipi pēc austrumu horoskopa – uzzini viņa STIPRĀS un VĀJĀS puses

Ko par vīrieti var pateikt, pēc viņa austrumu horoskopa? Izrādās – pat ļoti daudz! Uzzini!

VĪRIEŠI – IDEĀLI MĪĻĀKIE. Šim tipam pieder vīrieši, kas dzimuši Pūķa, Žurkas un Pērtiķa gadā. Šo zīmju pārstāvji ir ļoti kaislīgi, mīloši, bet tajā pašā laikā neparedzami. Viņi nekad neseko sabiedrībā pieņemtiem standartiem, viņi dara tā, kā paši grib. Laiku kopā ar viņiem vajag baudīt, ne skaitīt. Šie vīrieši arī mēdz būt impulsīvi un tempermentīgi. Iemīlas viegli, turklāt – viņiem nav konkrētu parametru, ko viņi meklē pretējā dzimumā. Viņi spēj iemīlēties, jo tāda ir situācija, jo konkrētā persona uzrunāja ar kaut ko un vienkārši paņēma. Viņi var mīlēt vienlaicīgi arī vairākas sievietes. Bet var būt arī uzticīgi vienai, ja viņa zinās, kā to panākt. Savukārt sievietēm saista šo zīmju vīriešu noslēpumainība un iekšējais magnētisms. Laulības ar šādu vīrieti var būt veiksmīgas, ja sieviete mācēs nodibināt dziļu un emocionālu saikni ar šī tipa vīrieti, un raudzīsies, lai kopā nekad nekļūtu garlaicīgi.

VĪRIEŠI – VALDNIEKI. Tie ir Tīģera, Suņa un Zirga gadā dzimušie vīrieši. Šie vīrieši ir lieliski uzņēmēji, karjeristi, vadītāji. Bet – ne vienmēr lieliski vīri un tēvi. Viņiem būtiski ir uzvarēt, viņi neatkāpsies, kamēr nesasniegs savu mērķi. Ģimenē šis vīrietis ir galva – taisnība un pēdējais vārds paliks viņam. Ja gribas saskanīgu ģimenes dzīvi, tad sievietei tas ir jāpieņem (vai vismaz jāļauj vīrietim tā domāt…). Ja šāds vīrietis apņem sievu, tad visbiežāk – tas ir uz mūžu. Mīlestība un ģimene viņiem ir tā zona, kurā viņi atpūšas no ikdienas. Viņš no sievietes sagaida, lai mājās būtu miers, kārtība, harmonija un jā – arī silts ēdiens. Jā, viņi arī vienmēr darīs visu, lai materiāli nodrošinātu ģimeni. Šī tipa vīrieši ir ļoti prasīgi pret sievietēm – viņiem bieži ir viedoklis par to, kādai jābūt lieliskai sievietei un bērnu mātei – viņi var censties sievieti izmainīt pa savam. Viņi mīl savas sievas un bērnus, bet daudzo un nebeidzamo darbu dēļ mājās nebūs tik daudz, cik sievietei gribētos. Tomēr – ja sievietei šāds modelis ir pieņemams, ģimenes dzīve var būt pat ļoti veiksmīga.

VĪRIEŠI – TALANTĪGIE EGOISTI. Pie tiem pieder Vērša, Gaiļa un Čūskas gadā dzimušie vīrieši. Viņi ir ļoti talantīgi, intelektuāli un bieži – dažādi apdāvināti. Taču viņiem vajag palīdzību no malas, kas saprot un atbalsta, citādi viņi kļūst ļoti egoistiski un uz sevi centrēti. Viņiem būtiski ir realizēt sevi, savu potenciālu. Interesanti, ka no sievietes šie vīrieši sagaida īstu un neviltotu mīlestību, turklāt – jūtamu un redzamu. Ja šī tipa vīrietis jūt, ka sieviete ir patiesa pret viņu, viņš darīs visu viņas labā. Šiem vīriešiem galvenais ir stipra un mīloša sieviete blakus. Sieviete, kas ir arī balsts, padomdevēja, neskopojas ar uzslavām, iedrošina un pamudina. Šādās attiecībās vīrietis var kalnus gāzt. Taču – šie vīrieši var būt arī ļoti greizsirdīgi, privātīpašnieciski. Viņi sagaida absolūtu mīlestību un uzticību, nespēj piedot krāpšanu. Viņi parasti ir arī lieliski tēvi bērniem, taču ne tādi, kas spēj būt mammas vietā – viņi drīzāk izklaidēs, nevis aprūpēs mazuli.

VĪRIEŠI – SKAISTUĻI. Pie šī tipa pieder Kazas, Kaķa-Zaķa un Cūkas gadā dzimušie vīrieši. Šie vīrieši no citiem atšķiras gan ar savu iekšējo, gan ārējo skaistumu, kas viens otru papildina. Viņi tiecas pēc skaistuma un harmonijas visās dzīves jomās. Viņi bieži mīl ar acīm – viņiem patīk novērot, izanalizēt. Viņi ir ļoti ziņkārīgi, intelektuāli attīstīti, lieliski sarunu biedri, taču ne tukši pļāpas. Šie vīrieši parasti stabili stāv uz savām kājām, zina ko dzīvē vēlas. Viņiem var būt augsti mērķi. Sievietēs meklē ne vien ārējo, bet arī iekšējo pievilcību. Skaista čaula bez satura viņiem nav interesanta. Bieži – īsti sieviešu mīluļi. Turklāt – viņi dievina sieviešu sabiedrību, viņiem patīk patikt. Tas var provocēt neuzticību un sānsoļus. Taču, ja sieviete vēlas iekarot šo vīrieti pa īstam, viņai ir jābūt koptai un pievilcīgai ārēji, kā arī dzīvesgudrai un interesantai iekšēji. Ja saikne izveidosies, šie vīrieši spēj kļūt lieliski vīri un tēvi.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.