NEUZTICĪBAS horoskops – kādēļ KRĀPJ katra horoskopa zīme?

Kādi ir iemesli, kādēļ sānsoļus nolemj spert katra horoskopa zīme? Kur ir tas katra vājais punkts?

AUNS. Auns var kļūt neuzticīgs, ja partnerim trūks enerģijas – tas sāk sūdzēties par dzīvi, čīkstēt, ļaujas skumjām. Auns to necieš, viņš necieš tizlu partneri sev blakus.

VĒRISIS. Svarīga ķermeniskā labsajūta. Ja trūkst seksa vai neapmierina tā kvalitāte, to, ļoti iespējams, dosies meklēt citur. Būtiska ir arī materiālā stabilitāte, komforts.


DVĪŅI. Viņiem vienkārši var kļūt garlaicīgi. Rutīna attiecībās Dvīnim ir lielākais pārbaudījums, kuru… tas bieži neiztur.

VĒZIS. Sānsoļi nav raksturīgi, taču var gadīties, ja trūkst mīlestības vai sapratnes. Tad Vēzis to var meklēt citur, meklēt kādu, kas viņu sapratīs.

LAUVA. Viņam vajag, lai par viņu jūsmo. Ja attiecību sākumā šī jūsma ir, tad ar laiku tā noplok, to Lauvam ir grūti izturēt, to viņš var meklēt ārpus attiecībām.

JAUNAVA.
Krāpj relatīvi reti, bet var gadīties, ja Jaunavai šķiet, ka attiecībās kaut kā būtiska trūkst. Sānsoļu pamatā Jaunavai parasti ir izmisums.

SVARI. Atradīs simtiem iemeslus, lai krāptu partneri. Pirmkārt – Svariem patīk patikt, svarīgs novērtējums. Ja partneris aizmirst Svariem justies īpašiem, tad viņi šo sajūtu meklē citur.

SKORPIONS. Skorpioniem sekss ir ļoti svarīgs. Un tas bieži noved pie sānsoļiem. Taču – par tiem viņš nevienam nestāsta un bieži to tiešām neviens neuzzin. Un parasti tie nav gadījuma sakari, jo Skorpionam ir būtiska saikne.

STRĒLNIEKS. Var krāpt, ja viņu iedvesmo. Jo viņam ātri apnīk ikdienišķais, ierastais, rutīna. Un, ja pēkšņi blakus gadās kāds, kas iedvesmo… Strēlniekiem, starp citu bieži gadās ceļojuma romāni.

MEŽĀZIS. Krāpj, ja viņu nenovērtē. Jo viņš pūlās attiecību dēļ, strādā, ieliek enerģiju. Ja pretīm nesaņem to, ko gaida, tad nolemj – es esmu pelnījis kaut ko labāku!

ŪDENSVĪRS. Viņš ir kaķis, kas staigā tur, kur pašam tīk. Viņš pat neuzksata, ka ir neuzticīgs, jo… viņš taču neko nav solījis! Ja ir labi, ir labi, ja nav labi, būs labi citur!

ZIVIS. Visu izšķir sajūtas. Ja partneris ir tālu prom, bet Zivis uznāk, piemēram, skumjas… var gadīties, ka tās tiek slāpētas kāda cita apskāvienos. Jā, arī Zivīm ir svarīgi, lai viņas novērtē.

3 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.