ŠĶIRŠANĀS horoskops – kā to PĀRDZĪVO katra horoskopa zīme?

Ko šķiršanās nozīmē katrai horoskopa zīmei? Kā tā tiek pārdzīvota? Cik būtiska un ietekmējoša tā ir? Mēs tiešām esam ļoti dažādi…!

AUNS. Aunam šķiršanās ir vai nu viegla, vai saistās ar atriebību. Ja Auns ir tas, kurš pamet, tad tas notiek fiksi, ātri un bez sevišķām pārdomām vai emocijām – kas bijis, tas bijis. Jādzīvo uz priekšu! Taču, ja Auns ir tas, kuru pamet, tad viņu pārņem atriebības kāre. Jo Auns ir pārāk lepns, lai to pieņemu. Tad viņš darīs visu, lai pametējs justos slikti un pārdomātu savu rīcību.

VĒRSIS. Vērsim šķiršanās ir vienmēr nepatīkama. Viņam grūti to pieņemt un pārdzīvot, neatkarīgi no tā vai viņš ir pametējs, vai tas, kuru pameta. Vērsim patīk stabilitāte, bet jebkura šķiršanās sagrauj stabilitāti. Ir vajadzīgs laiks, lai uzbūvētu jaunus stabilus pamatus un atkal justos droši.

DVĪŅI. Dvīņiem šķiršanās ir tāda neskaidra padarīšana. Jo šķiršanās taču var arī nebūt pa īstam! Tas taču var būt arī tikai īslaicīgs pārtraukums! Dvīņiem šīs šķiršanās līnijas prātā ir diezgan izplūdušas. Nu labi – padzīvosim kādu laiciņu atsevišķi, tad jau redzēs kas un kā. Varbūt saiesies atkal kopā? Dvīņi neizslēdz nevienu variantu.

VĒZIS. Vēzim šķiršanās ir pats sliktākais, kas vien var būt. Un nav svarīgi vai Vēzis ir pametējs, vai tas, kurš pats pamet. Vienalga būs asaras, bēdas un pārdzīvojumi. Vēzim vienkārši ir jāizbēdājas, jāizraudas, jāizžēlojas pašam sev. Un viss – tad var sākt kaut ko jaunu!

LAUVA. Lauvam šķiršanās ir šovs! Turklāt – tas var būt gan privāts šovs, gan arī tāds, ko parādīt visiem apkārtējiem. Tur būs gan asaras, gan skaļums, gan plīstoši trauki un dažādi citi specefekti! Un – nav svarīgi vai Lauva kādu pamet, vai kāds pamet viņu. Jebkurā gadījumā – tam, kas aiziet vai ir spiests aiziet ir jājūtas vainīgam un jāizbauda viss, ko Lauva savā šovā ir sagatavojis.

JAUNAVA. Jaunavai šķiršanās ir neticama. Jo Jaunava it visām attiecībām pieiet pa īstam un nopietni. Nu kā tas var būt, ka mēs izšķīrāmies? Vai mēs tiešām izšķīrāmies? Varbūt tas ir tikai īslaicīgs pārtraukums? Varbūt mēs saiesim atkal kopā? Un tas tā ir neatkarīgi no tā vai Jaunava kādu pamet, vai kāds pamet viņu. Un tomēr – lai gan Jaunava jūtas slikti, tā spēj dzīvot tālāk. Un jā – pavisam drīz jau ir iekšā jaunās attiecībās!

SVARI. Svariem tāda šķiršanās nemaz neeksistē. Svari var izdzīvot daudz un dažādas attiecības, izmēģinot visu, kas der un neder. Kādēļ? Jo tikai tā taču var satikt to, kam pielipt, un ar kuru palikt kopā vienmēr! Kad tas ir satikts, tad šķiet – viss pārējais ir pilnīgas muļķības. Tas nebija nekas nopietns. Tur jau pat nebija nekādas šķiršanās. Viss vienkārši beidzās!

SKORPIONS. Skorpioniem šķiršanās ir… šķiršanās. Ja šķiras, tad nopietni! Visos līmeņos – ja nav, tad nav! Un patiesībā Skorpionam pat kaut kādā ziņā patīk izdzīvot šo šķiršanos. Jo tas ir visa vecā beigas, bet priekšā – kaut kas jauns un skaists…! Un neatkarīgi no tā vai Skorpions ir tas, kurš pamet, vai tas, kuru pamet – tas ir jāizdzīvo, tas ir nopietni!

STRĒLNIEKS. Strēlniekam šķiršanās ir mokoša. Kādēļ? Jo, ja Strēlnieks ir tas, kurš pamet, tad viņš pats nemaz īsti nezina, vai to grib. Un – ja pamet viņu, tad viņš nav pārliecināts vai pametējs to tiešām grib. Viņam vienmēr paiet kāds brīdis, kamēr viņš tiek skaidrībā ar sevi – ar to, kas un kā, ko gribu, ko negribu, kā jūtos, kā nejūtos.

MEŽĀZIS. Mežāzim šķiršanās ir skaidra padarīšana. Kad šķirās, tad šķirās. Ko tur daudz iepīt emocijas? Jāizdzēš no telefona visas sms, telefona numurs un viss. Tomēr Mežāzim ir būtiski, kurš kuru pamet. Ja pamet viņš, tad tas ir nopietni, jo tam ir iemesls. Ja pamet viņu, tad viņa lepnums ir iedragāts. Un viss – atpakaļ ceļa tur vairs nav.

ŪDENSVĪRS. Ūdensvīram šķiršanās ir gara un nebeidzama. Jo nekad nevar zināt – varbūt atkal saiesiet kopā? Neatkarīgi no tā vai kāds pamet Ūdensvīru, vai Ūdensvīrs pats pamet kādu, viņam ir svarīgi saglabāt draudzību, palikt labiem paziņām. Jo Ūdensvīrs šķiršanos nesaista ar beigām. Jā, protams, ir pārdzīvojumi, bet kas zina, kā dzīve iegrozās! Varbūt nav lemts tieši tagad, varbūt pēc daudziem gadiem?

ZIVIS. Zivīm šķiršanās ir saldsērīga dzeja. Tas ir nopietni, tas ir pa īstam, tas ir pārdzīvojums. Bet – tas arī ir tik dziļi, ka var teju vai dzeju sarakstīt! Nav svarīgi vai Zivis ir tās, kuras pašas pamet kādu, vai kāds pamet viņas – tās vienalga ir beigas. Un bieži – diezgan dramatiskas. Jo arī šķiršanās ir jāizdzīvo, tā taču ir daļa no dzīves.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.