5 tavi HOBIJI, ar kuriem var arī NOPELNĪT

Piepelnīties ar to, kas tev tiešām patīk? Liekas neticami? Sāc noticēt, jo tas ir iespējams, ja vien pati saskati iespējas – kā! Pats galvenais un svarīgākais noteikums – saprast, kas ir tās nodarbes, kas tev sagādā prieku. Neturi savu talantu zem pūra!

Ja tavs dzīvesveids ir sports. Iespējams, ka savu ikdienu nemaz nespēj iedomāties bez rīta skrējiena, dažādu nodarbību vai sporta zāles apmeklēšanas. Ja tā, tad tu pavisam noteikti ar savu aizraušanos ar sportu vari arī nopelnīt. Kļūsti par treneri. Apmeklē speciālos treneru kursus, saņem atbilstošu sertifikātu un aiziet! Dodies uz sporta klubiem, skolām un piedāvā savus trenera pakalpojums. Vēl vari rīkot pati savas nodarbības svaigā gaisā – izveido savu treneres profilu sociālajā tīklā Facebook un aicini apmeklēt savas nodarbības citus.

Ja tava aizraušanās ir rokdarbi. Šeit nu iespēju klāsts ir ļoti plašs. tu vari gatavot jebko – sākot no tamborētām sedziņām, bērnu zābaciņiem, keramikas izstrādājumiem un beidzot ar pašgatavotām ziepēm vai ķermeņa skrubjiem. Ļauj vaļu fantāzijai, izmēģini spēkus dažādās jomās un ātri vien sapratīsi, kas tev padodas vislabāk. Piedāvā citiem savus pašgatavotos darbiņus kā iespējamās dāvanas. Sagatavo dažādus paraudziņus un izvieto to savos sociālajos tīklos. Nebaidies par savu aizraušanos stāstīt arī draugiem un radiem, jo kā zināms, vislabākā reklāma ir tieši reklāma no mutes mutē. Un starp citu, reizēm nemaz nav jāpārdod pašas paveiktais, bet – savas prasmes! Māki šūt? Ir tik daudz sieviešu, kas vēlas to iemācīties – izveido apmācību mazās grupiņās!

Ja tev patīk fotogrāfēt. Pat ja neesi īsta profesionāle, ar savu fotogrāfēšanas hobiju vari arī nopelnīt. Ņem foto kameru līdzi visur! Bildē pēc iespējas biežāk un vairāk, jo tā trenēsi savas prasmes. Sāc ar savu draugu un radinieku pasākumu iemūžināšanu. Drīz vien draugi paši tevi aicinās uz pasākumiem kā fotogrāfi. Tur būs arī citi cilvēki, kuri noteikti arī ievēros tevi, kas savukārt sniegs tev lielākas iespējas arī turpmāk tikt uzaicinātai. Neaizmirsti publiskot savus darbus un parādīt tos citiem. Sāc arī gatavot portfolio ar saviem labākajiem darbiem!

Ja vārdi paši no mutes nāk laukā. Ja tev patīk pavadīt laiku rakstot dažādus aprakstus, tad viens no variantiem ir izveidot savu blogu. Raksti par to, kas tev svarīgs un aktuāls un varbūt tieši tavs rakstīšanas stils piesaistīs lasītājus. Mums apkārt katru dienu notiek daudz un dažādu aprakstīšanas un apspriešanas vērtu notikumu Vēl viens variants – piedāvā savu prasmi kādam interneta portālam vai žurnālam. Tikai atceries – raksti par to, kas tevi patiešām interesē, jo citādāk materiāls ne tikai nepatiks tev pašai bet arī citiem neliksies saistošs.

Ja esi skaistumkopšanas guru. Lai piepelnītos ar kādām skaistuma procedūrām, tev nebūt nav jāstrādā dārgā Vecrīgas salonā. Tu vari citiem piedāvāt savus manikīra, pedikīra, vizāžistes vai pat stilistes paklpojums arī pie sevis mājās, vai izbraucot pie klienta. Noteiki ir kāda draudzene, kas piekritīs, ka savus manikīra meistarojumus izmēģināsi tieši uz viņas! Protams, tev vispirms vajadzētu iegūt atbilstošu sertifikātu. Tomēr, ja tev tas patiešām patīk un padodas, tad ātri vien atmaksāsies!

5 komentāru
  1. šie gan ir nepārdomāti ieteikumu. Šādi wana be treneri ir redzēti, nedod dievs uz tādu uzrauties. Niu nevar cilvēks izejot vienus kursus būt par treneri otram, tā tikai cilvēka veselību var sabojāt un uzdzīt riebumu pret sportu.

    Vel trakāks ieteikums par manikīra, pedikīra pakalpojumiem mājās. Telpas ir jādezinfekcē, tāpat darba instrumentiem ir jābūt steriliem. Mājās tu pakļauj riskam gan savu ģimenes locekļu, gan arī klienta veselību.

  2. Sveiki tautieši apmeklējiet portālu balsojam .lv un izdariet secinājumus un savu izvēli

  3. Man patīk doma. Var skatīties arī krietni plašāk par šiem piemēriem. Katram cilvēkam ir joma kurā viņš ir vai ātri var kļūt pietiekami labs, lai ar to pelnītu. Atliek atrast veidu kā piesaistīt klientus un papildus ienākums(vismaz sākumā ir kabatā). Labākais, ko es internētā par šo tēmu esmu redzējis ir Live Your Legend blogs 🙂

  4. Vingrošanas nodarbības sievietēm, ienāc un pievienojies mums -http://bit.ly/2gbgpPs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.