10 pazīmes, kas norāda – tavā dzīvē taču VISS ir KĀRTĪBĀ!

Tur jau tas sāls – mēs parasti daudz labāk mākam saskatīt to slikto, kas ir mūsu dzīvēs, bet aizmirstam, ka ir arī daudz, pat ļoti daudz labā. Brīžos, kad šķiet – nekādi neiet un dzīve nekam neder, apstājies un apdomā – varbūt patiesībā ir pat daudz labāk, kā tu domā…?

TEV IR TUVI, LABI DRAUGI. Kaut daži vai viens, bet tiešām tuvi un uzticami. Tādi, ar kuriem var būt kopā priekos un bēdās. Tā – pa īstam. Tādi, ar kuriem kopā ir piedzīvots daudz un jauni piedzīvojumi vēl tikai priekšā. Un vēl pasaki – vai tā nav dzīves bagātība?

TEV IR MĒRĶI. Tu zini, ko tu gribi – gan iegūt, gan sasniegt, gan radīt, gan pilnveidot. Tavai dzīvei ir mērķis, tu zini savu ceļu un virzies pa to. Tu māki sevi arī piespiest, ja vajag, tu zini, kas ir motivācija. Apsveic pati sevi – tādu kā tu nemaz tik daudz nav…!

TU IEPAZĪSTI JAUNO. Tu nebaidies iepazīt jauno! Ja arī sanāk kļūdīties, tu no tā tikai mācies. Un tas viss tādēļ, ka tu zini – ja nevirzīsies, neko nesasniegsi. Ja nespersi soli, uz priekšu netiksi. No jaunā nav jābaidās, jo dzīve jādzīvo tā, lai ir prieks, gandarījums un lieliskas atmiņas.

TU ESI MĪLĒTA. Tev apkārt ir cilvēki, kas mīl tevi. Tā ir vislielākā bagātība. Un nav būtiski vai tie ir tava ģimene, vecāki, vīrs un bērni, vai varbūt draugi. Tu esi mīlēta. Vienmēr novērtē to!

TEV NAV ATTIECĪBU-DRĀMU. Nav skandālu, nav drāmu, nav skaļu strīdu un tamlīdzīgu klapatu. Tavas attiecības ir harmoniskas un piepildošas. Protams, mazie kašķi ir visiem, bet te ir runa par lielajiem strīdiem-drāmām. No tiem – labāk pa gabalu!

TU MĪLI UN CIENI SEVI. Tu zini, ka esi vērtība. Ka esi unikāla, viena tāda. Un nē – tu neesi augstprātīga, tu esi pašapzinīga. Mīli un cieni pati sevi, tad arī citi mīlēs un cienīs tevi – tas tiešām strādā!

TU SEVIŠĶI NEUZTRAUCIES PAR CITU DOMĀM. Tu dzīvo savu dzīvi sev un saviem mīļajiem. Nevis visiem citiem. Jo tu zini – laba visiem nebūsi nekad. Nav tāda cilvēka, kas patiktu visiem. Un tam tā nemaz nav jābūt. Viņi dzīvo savas dzīves, tu – savējo. Un viss…

TEV KOPUMĀ PATĪK TAVS SPOGUĻA ATTĒLS. Protams, ja gribētu, atrastu vēl n-tās lietas, kam piesieties. Bet vai tas ir tā vērts? Jo tomēr – ir taču skaists tas tavs spoguļa attēls, vai ne? Tāds, kāds nav nevienai citai! Tikai tev!

TAVI RĒĶINI IR APMAKSĀTI. Jā, tev varbūt nepietiek naudas ceļojumam uz otru zemes malu vai jaunai mašīnai, bet pamatlietās viss ir kā nākas. Rēķini ir apmaksāti. Un laikā. Protams, vienmēr varētu vēlēties pelnīta vairāk, bet nav tā, ka nauda būtu vienīgais, par ko tu domā!

TU DARI TO, KAS TEV PATĪK. Tu neej uz darbu ar sakostiem zobiem. Tu dari to, kas tev vairāk vai mazāk interesē un patīk. Tu nelauz sevi, tu attīsties. Un arī savā brīvajā laikā – tu zini, ar ko to piepildīt. Tev ir hobiji vai savi veidi, kā atpūsties. Jo tu zini – arī sev un savām interesēm laiks ir jāvelta!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.