Ģērbšanās STILA horoskops – kas raksturīgs katrai zīmei?

Jā, arī tas, kā mēs ģērbjamies un izskatāmies, lielā mērā ir atkarīgs no tā, kādai horoskopa zīmei piederam! Tas daudz ko pastāsta gan par to, kas mums patīk, kas nepatīk, gan par to, kas labāk izskatās un, no kā vajadzētu izvairīties. Piedāvājam modes un stila horoskopu visām 12 horoskopa zīmēm!

AUNS – auna stils ir vienkāršs un funkcionāls. Aunam padodas saģērbties tieši tā, kā to pieprasa situācija vai pasākums. Taču tas nenozīmē, ka auns nemīl modi un visu jauno! Auni bieži vien ir rādītājs tam, kas ir modē, taču nereti jaunās tendences tiek iegādātas, bet nekad tā arī netiek uzvilktas, jo vienkārši nav atbildušas situācijai. Kopumā auna stilu var raksturot kā vienkārši, bet elegantu, pārdomātu un sievišķīgu.

VĒRSIS – vērša stils ir praktisks un sentimentāls. Vēršiem raksturīgi ģērbties atbilstoši situācijai, saglabājot vienkāršību un nepārspīlējot detaļas. Izteikta ir pieķeršanās lietām – ja kaut kas ir ērts un labi valkājas, tad vērsis to var valkāt ilgi. Tādēļ arī priekšroka vienmēr tiek dota kvalitatīvām lietām. Kopumā par vērsi var teikt, ka tas zina, kas viņam piestāv un tas ļauj vienmēr izskatīties labi.

DVĪŅI – dvīņu stils ir jauneklīgs, taču bieži vien neatbilstošs situācijai. Dvīņiem raksturīgas svārstības un vēlme pēc pārmaiņām, kas attiecas arī uz apģērbu. Vienu dienu gribas būt tādai, nākamajā dienā jau pavisam citādai. Tomēr tieši tas nereti liek dvīnim no malas izskatīties ne pārāk pārliecinātam par savu stilu. Kopumā dvīņiem raksturīgs jauneklīgums, dažādība un nepastāvība stilā. Tamdēļ nav ieteicamas lielas investīcijas modē, jo tā vienkārši ātri apnīk.

VĒZIS – vēža stils ir elegants un viņam atbilstošs. Vēzis no visām horoskopa zīmēm instinktīvi vislabāk jūt, kas viņam piestāv un, kas nē. Vēža stils parasti ir gan atbilstošs situācijai, gan elegants un sievišķīgs. Vēzim arī raksturīgi pieķerties lietām – to, kas mīļš, ērts un piestāv, var valkāt ilgi. Ne vienmēr ir modes upuris, bet vienmēr zina, kas ir modē. Kopumā vēžiem raksturīgs sievišķīgs un elegants stils, kurā svārki un kleitas gandrīz vienmēr dominē pār biksēm.

LAUVA – lauvas stils bieži vien ir atšķirīgs un pamanāms.Apģērbs ir viena no tām dzīves jomām, ar kura palīdzību lauvas padara sevi pamanāmas. Lauvas nebaidās no drosmīgām krāsām, fasoniem. Bieži ģērbjas diezgan izaicinoši, nebaidās izcelt savu augumu. Taču, kas ir interesanti – vairumā gadījumu tas tiek darīts ar tādu pārliecību, ka nebūt neizskatās vulgāri. Jo lauvai piestāv būt pamanāmai! Kopumā lauvas stils ir košs, grezns, pamanāms un bieži teatrāls, taču lauvas dabai ideāls.

JAUNAVA – jaunavas stils ir izkopts un pārdomāts. Bieži – līdz pat sīkākajai detaļai pārdomāts un piemeklēts. Jaunava zina, kas tai piestāv un māk to parādīt. Raksturīgi ir tas, ka jaunava vienmēr saglabās arī kādu daļu seksīguma. Taču tas nav vulgārs, bet gan sievišķīgs seksīgums. Jaunavai svarīgi, lai viss der idāli, tādēļ bieži tērpi tiek darināti pie šuvēja. Būtiska ir arī kvalitāte, tādēļ jaunava labāk pērk mazāk, bet labāku apģērbu. Kopumā jaunavas ir sievišķīgas, elegantas un pārliecinošas savā tērpšanās manierē.

SVARI – svariem raksturīga kreativitāte un uzdrīkstēšanās. Svari mēdz tērpties dažādi un viemēr – ar kādu savu odziņu! Masu produkcija un pārāk liela klasika nav svaru gaumē. Biežāk stils ir individuāls un raksturīgs konkrētai personai. Stils kā atpazīšanas zīme. Svariem ir talants savienot to, ko citas zīmes neuzdrīkstētos, turklāt tā, ka tas tiešām kopā izskatās labi. Turklāt – svariem patīk gan dārgas un kvalitātīvas lietas, gan reizi pa reizei nopirkt arī kaut ko pa lēto, bet samiksēt visu tā, ka nezinātājs nepateiks, kas ir kas!

SKORPIONS – skorpionam raksturīgas tumšas krāsas un nemainīgums stila ziņā. Skorpionu sievietēm raksturīgs jutekliskums un noslēpumainība, kas bieži atspoguļojas arī apģērbā. Patīk kvalitatīvas un labas lietas, tām bieži nauda netiek taupīta. Raksturīgs arī savs individuālais stils, kas ir pārdomāts un izkopts. Skorpions bieži neskrien līdzi modei, izmanto to tikai detaļās, jo tam ir savs redzējums par to, kā jāizskatās. Un tiesa – skorponi zina, kas viņiem piestāv un māk akcentēt savas stiprās puses un dotumus.

STRĒLNIEKS – strēlniekiem patīk košums un bieži arī dažādība. Ļoti būtisks ir ērtums, tādēļ šīs zīmes pārstāvji bieži izvēlas sportisku apģērbu. Nebaidās no krāsām, māk tās ieviest garderobē un tādēļ bieži izskatās dzīvespriecīgāki par citām zīmēm. Strēlniekam svarīgi, lai apģērbs kalpo viņam, nevis viņš apģērbam, taču tajā pašā laikā viņš nekad neizskatīsies nevīžīgi vai nepārdomāti. Strēlnieks arī māk saģērbties atbilstoši situāciaji un vienmēr par to piedomās, pirms dosies ārā no mājām.

MEŽĀZIS – mežāža stils ir klasisks un izsmalcināts. Mežāzis vienmēr ģērbsies arī tā, lai apģērbs būtu funkcionāls un piemērots situācijai. Stilā dominē elegance, nosvērtas krāsas, klasiski fasoni. Tā ir sievišķība un pārliecinātība par sevi, ko izstaro mežāžu sievietes. Mežāzim būtiski, lai apģērbs kalpo ilgi un ir kvalitatīvs, tādēļ tas labāk iegādāsies mazāk, bet kvalitatīvāku apģērbu. Mežāzis teju instinktīvi jūt, kas tam piestāv un māk to izmantot savā labā.

ŪDENSVĪRS – ūdensvīra stils ir dažāds un bieži ekscentrisks. Raksturīgi apģērbu izmantot, lai izceltos citu vidū vai vienkārši padarītu dzīvi krāsaināku. Reizēm var sanākt saģērbties tā, ka citi nesapratīs, taču ūdensvīrs māk jeburu tērpu iznest un padarīt sev atbilstošu. Bieži izvēlas košas krāsas, pamanāmus fasonus. Tas viss ir atbilstoši ūdensvīra dabai. Nebūs piemērotas tumšas krāsas un vienveidīgi modeļi. Ūdensvīrā mājo kaut kas māksliniecisks, kam jāļauj izpausties!

ZIVIS – zivīm raksturīgi izvēlēties ērtu, taču tajā pašā laikā interesantu apģērbu. Zivīs mīt mākslinieka dvēsele, kas pieprasa to, lai apģērbā būtu kas interesants, atšķirīgs no citiem. Zivis bieži pieturas pie kāda sava stila, tām raksturīgi apģērbā ieviest savu odziņu, interesantas detaļas. Tomēr – zivju mērķis nav būt uzmanības centrā ar ko kliedzošu. Drīzāk – saglabāt tādu romantisku un sievišķīgu noslēpumu. Vajag izvēlēties gaišas, bet ne spilgtas vai drūmi tumšas krāsas.

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.