Mēneša horoskops. JANVĀRIS 2015

AUNS
Jaunā gada sākums Auniem būs raibu notikumu un krāšņu sajūtu ieskauts. Kā gadu sāks, tā to arī pavadīs un Auni šo parunu sāks pierādīt jau no pirmajām gada dienām. Izpriecas, piedzīvojumi, nebijušas sajūtas. Tas viss maisīs domas un galvu. Galvu reibinošas sajūtas un piedzīvojumi būs janvāra pirmās puses svarīgākais virsraksts. Viegli iepazīsies ar daudz jauniem cilvēkiem, iespējams, visai burzmai pa vidu, izdosies sastapt kādu pievilcīgu mīlas objektu. Auns nežēlos dāvanas, uzmanības apliecinājumus un kopā pavadītu laiku. Gada pirmā puse kopumā Auniem būs mīlas jomā īpaša, tādēļ te arī ieteiktu nežēlot neko ceļā uz lielo laimi. Tiem, kuru savu burvību jau ir satikuši, jāielāgo uzmanību veltīt tur. Iespējams, ka tas prasīsies pat divtik vairāk, jo tā gribēsies paskrietie, taču mājās tik ļoti kāds gaidīs.

Neliels robs jau pašā gada sākumā var rasties maciņā. Pie aizraujošo notikumu virknes, var sanākt piemirst sekot līdzi naudas plūsmai. Pašam sevi jāliek grožos, lai izdevumi nepārsniegtu ieņēmumus.

Profesionāli uzmanīgās Auns kļūs tikai mēneša pēdējās dienās. Tad arī varēs sākt kraut sev plecos atbildību un uzņēmību.

VĒRSIS
Jaunā gada sākums Vēršiem liks būt uzmanīgākiem, jo gaisā virmos provokācijas, konflikti un pārpratumi. Viss sāksies ar cilvēkiem, kam visticamāk skaudīs Vērša panākumi, Vērša spēja turēt buru vienā noteiktā virzienā kā arī panākumi, kas tam nepārprotami sekos. Darbavieta būs pirmā, kurā cilvēki pamanīsies Vērsi iesaistīt situācijās, kurām no brīva prāta pats ne tuvumā neietu. Pirms Tu pierādi, pirms meties cīņā par savu patiesību (jo īpaši Janvāra sākumā no tā izvairīties būs teju vai neiespējami), tiec galā ar savu pārliecību vienatnē ar sevi. Gadu ar to vajadzētu sākt – ar koncentrētu uzmanību saviem mērķiem un nesagraujamu nostāju par savu viedokli. Tad arī Tevi izsist no līdzsvara būs pagrūti. Ja jūti, ka ir mirkļi, kad zināšanas pietrūkst, nekautrējies jautāt pēc zinošu un pieredzējušu speciālistu viedokļa, tas Tev nāks tikai par labu.

Janvārī Vēršus gaida aktīva un dinamiska mīlas dzīve, jo fiziskā enerģija pieaugs straujiem tempiem. Jāliek lietā veselīgs un nepārprotami iedarbīgs veids attiecību līdzsvarošanai – tuvs fizisks kontakts.

DVĪŅI
Dvīņi jaunu gadu sāks ar pārliecinošu izaicinājumu paši sev, un šoreiz tas būs profesionālajā jomā. Ar lielu aizrautību metīsies iekšā notikumos, neatlaidīgi lūkosies pēc iespējām sevi pierādīt un parādīt. Tiem, kam esošajā darbavietā jau sen prasās pēc pārmaiņām, kā spilgtas gaismas šalts var nākt jauna amata piedāvājums. Pat bez prasīšanas būsiet modri un izveicīgi jaunu iespēju apstrādē. Mīlas jomā Dvīņi plūks laurus, taču ja profesionālajā sfērā te prasīsies pēc savas enerģijas ieguldījums, tad privātajā atliks tikai smaidīt un noraudzīties tajos, kas Dvīņu pēdām vēlas tuvu stāties. Tie, kas Dvīņus izvēlēsies par saviem izredzētajiem, iespējams ka tos nemācēs saskatīt patiesā gaismā, bet redzēs kā baltos, tīros, labos. Lieliski, ja tas tā arī ir no Dvīņu puses, taču, ja nē – rūpējieties par savu imidžu. Starp citu, imidža jautājums būs ļoti aktuāls janvāra nogales jautājums. Dzīslās ritēs vēlme un vajadzība kaut ko mainīt, izskatīties nopietnāk. Kas to lai zina, varbūt tas būs saistīts ar panākumiem profesionālajā jomā, kas prasīs arī atbilstošāku skatu uz personu.

VĒZIS

Vēži gada sākumā būs tik ļoti sakoncentrējušies uz jauno sākumu, jaunām apņemšanās, vēlmēm un iecerēm, ka ātri vien nojuks un nesapratīs ar ko un kad īsi ir jāsāk. Nesteidziet īstenot visu uzreiz, no tā sanāks lielais nekas. Kas attiecas uz personīgi intīmo dzīves jomu, Vēžus Janvārī negaida nekādi pārsteigumi no malas. Tas nozīmē, ka, ja attiecības Vēži ir jau ir izveidojuši, tad tām atliek pievērsties tik daudz, cik sirds un miesa prasa. Tiem, kas ir meklējumos, nebūs ne liktenīgo satikšanos, ne liktenīgo nesatikšanos. Vienīgās ķibeles šajā jautājumā Vēzis radīs sev pats, vienkārši runājot – izdomās un ar vieglu rokas vēzienu ielaidīs savā ikdienā. Vēža līdzcilvēkiem atliks vien pieņemt un pagaidīt, kad pāries šis noskaņojums.

Kas attiecas uz profesionālajiem panākumiem – tāpat kā līdz šim jāturpina prātīgi, taču ar azartu doties izvēlētajā virzienā. Ņem vērā to, ka konkurenti, nelabvēļi un visādi citādi neieinteresētie Tavos panākumos, ar lielu prieku noskatīsies situācijās, kad Tev kaut kas nesanāk. Jābūt modriem un jātur mugura taisni. Neļaujies provokācijām, neatklāj savus trumpjus un noslēpumus.

LAUVA
Karalim Lauvam gada sākums būs teju kā pārbaudes laiks vidusskolā. Tiks pārbaudīta gan uzvedība, gan uzmanība, gan pacietība, gan prasmes. Uzvedības jautājums Lauvai vienādiņ bijis īpašs, jo pastāv uzskats, ka jāievēro ir tikai tie nosacījumi, kas ir pašam ērti un izdevīgi. Šoreiz zināmas prasības no augšas dos darba devēji un ģimenes locekļi. Par pareizu rīcību Lauva tiks apbalvots, par vieglprātīgu – tiks pie ieraksta, kas veikts ar sarkanu lodīti. Viegli aizkaitināms un izprovocējams Lauva pamanīsies iekulties sīkās ķibelēs. Un šī mēneša svarīgākais – jo vairāk uzmanības tiks tērētas mazajām nebūšanām, jo lielākas un nozīmīgākas iespējas tiks palaistas garām. Šis var būt iespēju mēnesis, un tāds tas arī būs tām Lauvām, kas nelauzīs šķēpus pats par savu eksistenci, bet ar tīru sirdsapziņu pievērsīsies lietām, kurām ir saknes un pārredzams uzplaukums nākamajos gados.

Mīlas jomā Lauvām nesanāks sēdēt, rokas klēpī salikušiem. Iespējas iepazīties būs gan sabiedriskos pasākumos, gan nelielos izbraucienos draugu kompānijās. Vien jāspēj saprast savas vēlmes, jādod reāli un īstenojami solījumi.

JAUNAVA
Jaunam gadam sākoties Jaunavas darījumu apjoms būs vismaz divkāršosies. Īpaši izteikti tas būs tām, kas savus plānus tieši tik pat apjomīgi būs arī sacēlušas un sev nosolījušās tos īstenot. Jāsaka, ka enerģijas būs ļoti daudz, lai visu iecerēto smuki iesāktu. Spēsi arī visu sastrukturēt un salikt svarīguma atzīmes darāmajiem darbiem. Vienīgais, ar ko Jaunavai nāksies saskarties jau mēneša pirmajās dienās – paaugstināts stresa un pat agresivitātes līmenis un te nu jāpadomā līdzi pašām. Vai uz baltajām papīra lapām sazīmētie plāni ir īstenojamie vien ar pašas rokām? Vai viss tas, ko sirds un prāts ir iekārojis, ir, jāsāk sasniegt tieši tagad? Jaunavas nervu sistēma gada sākumā var piedzīvot pamatīgu satricinājumu un visasākās bultas saņems tie cilvēki, kas Jaunavām vistuvāk. Personīgā dzīve arī uz naža asmens, ja Jaunavas satraukums neatradīs izejas ceļus. Lai attiecības noturētu un nesabrucinātu, no Jaunavām nevajag gaidīt mīlestības un romantikas uzplūdus, tie visticamāk neatnāks. Tā vietā jāmēģina iekļauties Jaunavas ritmā un jāļauj attiecībām nest darījumu raksturu. Vienošanās. Sarunāšana. Mierā likšana satraucošākajos mirkļos un viss nogludināsies.

SVARI

Mieru un skaidrību mīlošajai Svaru zīmei gads var sākties ar lielāku satraukumu un nemieru kā ierasts. Lielais notikums – gadu mija Svaru prātos nesīs ilgas pēc kaut kā liela un jauna ar dzīvē. Ja ļautos ierastajam notikumu plūdumam, iespējams, ka nekādas būtiskas izmaiņas Janvāris arī nenestu taču Svari nevarēs. Gribēs griezt pasauli kājām gaisā un tikt pie lilā kaut kā. Trakākais tas, ka Svariem pašiem nebūs ne tuvu skaidrs tas, pēc kā tad ir jālūko un tas tiešām dzīvi var padarīt negaidīti aizraujošu. Piemēram – vienu savā neziņā un meklējumos var aizdoties uz ārzemēm, cerībā tur atrast lielo laimi. Citi metīsies iekšā profesionālajā jomā – meklēs jaunus partnerus, piedāvājumus, variantus. Vēl kāds ar mirdzošām dzirkstelēm acīs griezīsies mīļotā cilvēka virzienā pieprasot – kur nu ir tas – kaut kas? Mīļie Svari – ar katru šādu rīcību Jums nenoliedzami būs iespēja savu dzīvi pamainīt nezināmā virzienā, taču daudz vērtīgāk būtu, ja jūs paanalizētu notiekošo, pārskatītu to, kas tur jau ir un ķertos klāt tikai tam, ko patiešām novērtējat kā potenciāli uzlabojamu un attīstāmu jautājumu. Esat atklāti pret sevi, savām vēlmēm un patikām, jo tikai tā var tikt pie kodola. Pie tā, kas šobrīd dzīvē prasa visvairāk uzmanību.

SKORPIONS

Skorpions gadu sāks ar lielu pacietību, diplomātiju un uzmanību attiecībā uz cilvēkiem. Tieši viņiem – cilvēkiem jūsu dzīvē, būs izšķirošā loma Janvāra notikumos. Te iespējams attīstīt jau iesāktus projektus, var tikt piedāvātas jaunas un daudzsološas sadarbības iespējas, palielināties klientu un pasūtījumu apjoms. Skorpions baudīt panākumus un varēs izvēlēties ko un kādēļ izvēlēties. Par to noteikti vari pateikties pats sev. Viss būtu skaisti, ja viss tā gludi arī klātos. Nē, Skorpionam jārēķinās, ka tas viss tiešām nāks, pateicoties ieturētai attieksmei. Mēneša vidū Skorpions jutīs enerģijas pieplūdumu, jūtamie panākumi var darīt aukstāku un asāku pret līdzcilvēkiem un te nu – viens solis pa kreisi un viss skaistais var sabrukt kā kāršu namiņš.

Janvāra otrajā pusē Skorpionus var izdoties pārsteigt nesagatavotus. Dzīve var pagriezties neplānotā un nezināmā virzienā, solot atkal jaunas iespējas un izdošanos. Pēdējās gan būs iespējamas vien tad, ja paši būsiet gana elastīgi un pieņemsiet to, ka, lai dzīvē ienāktu kaut kas jauns, no kaut kā vecā ir jāatsakās.

Romantiskajās attiecībās Skorpionus glābs patiesas jūtas. Ne-uzmanība uz šo jomu dzīves partneri var atstāt pavisam kašķīgu un prasīgu, un pats lielākais neprāts būtu uz to tāpat arī atbildēt. Te prātīgākais risinājums būs ļaut katram pašam izbļauties savā nodabā nevis apkraut ar pārmetumiem vienam otru.

STRĒLNIEKS
Strēlnieki gadu sāks ar ļoti lielu darāmā darba apjomu. Kāds augstāks un diezgan smagnējs spēks nedaudz spiedīs uz Strēlnieku dzīvesprieku un patiku dzīvot viegli, liekot pretim iespēju augt savā profesionālajā attīstība. Strēlnieks jau ir pastrādājis pie saviem mērķiem, idejām un iecerēm, tagad tām jāķeras klāt no visas sirds un no visa spēka. Ikdienišķos procesos ļoti palīdzēs praktiska plānošana, strukturēta darbu izpilde un cilvēki, kam acīs tāds pats mirdzums kā jums. Atcerieties, ka uz saviem pleciem nav jāuzkrauj pilnīgi visu lietu paveikšana, jūs tur varat uzkraut arī atbildības novirzīšanu citām rokām.

Lai vai cik raiba būtu Strēlnieku darījumu dzīve šajā mēnesī, būs apstākļi, kuros jūs varēsiet veldzēties un aizmirsties. Un tā ir mīļoto cilvēku klātbūtne, sarunas, apskāvieni. Par šiem cilvēkiem jums jāparūpējas ar savu uzmanību, ar savu mīlestību, lai emocionālais attālums starp jums saglabātos neliels un baudāms. Jāvelta laiks literārai, mākslinieciskai un romantiskai atmosfērai, kas iedvesmos jūs jauniem veikumiem sabiedriskajā sektorā.

MEŽĀZIS
Panākumu un sasniegumu mīlošajiem Mežāžiem gada sākumā debesu jums teju vai glaudīs pa spalvai. Ļoti dinamisks mēnesis, jārēķinās, ka līdztekus jau esošajiem projektiem un pienākumiem, var tikt pie jauniem, ar vēl labākām perspektīvām. Mežāzim viss ies no rokas, jo ir skaidri apjausti gan mērķi, gan resursi. Jaunās iespējas roku rokā nāks ar finanšu upi, kura, neskatoties uz ziemas saltumu nebūs aizsalusi. Jaunie projekti dod labas iespējas nopelnīt ne tikai šodien, bet arī ilgtermiņā. Jābūt gatavam uzņemties vairāk. Jo vairāk uzmanības sabiedriskajai dzīvei, jo lielāks slogs un ģimenes dzīvi un mājām. Tajās no Mežāža tiks prasīta ne mazāka uzņemšanās un atbildība, jo var nākt klāt kāds ģimenes loceklis. Tas, kas no jums šajā laikā tiek, prasīts – neaizrauties līdzi panākumu vējiem, bet sirds siltumu saglabāt ar tuviniekiem. Janvāris var būt ļoti zīmīgs personīgajā sfērā, tādēļ, velti laiku, lai ieklausītos gan sevī, gan partnerī. Kāds var nākt klajā ar diezgan konkrētu lūgumu un vēlmi.

ŪDENSVĪRS

Kādu laiku Ūdensvīrs tika mētāts pa variantu vāliem, tad tagad, gadam sākoties būs jāmēģina nostāties uz kājām savā izvēlētajā jomā. Laiks, kad Ūdensvīram, kurš nu jau skaidri zina, ko vēlas, būs jāsper pirmie nozīmīgie soļi tā virzienā. Un te ir stāsts gan par privāto dzīvi, gan par profesionālo. Veltot nedalītu uzmanību vienam dzīves partnerim, saņemsiet neaprakstāmu un vēl nebijušu sajūtu virpuli, baudīsiet mīlestības apliecinājumus, jūtu un laimes pieskārienus. Nepieradinātu sajūtu mīlētājiem šis laiks būs kā gaisā izšauta svētku plaukšķene – daudz, raibi, skaļi, taču īsi pēc tam viss jāsavāc un prieku beigušies. Nešķiediet enerģiju vējā, tērējiet to vienam, savam īpašajam cilvēkam, jo viss tas, ko Janvārī sāksi, būs enerģijas pilns, lai pastāvētu tavā dzīvē vēl krietnu brīdi.

Janvāra enerģijas apjoms Ūdensvīru var aizvest uz dažādu papildus zināšanu apguvi, var būt mākslas pulciņu, vai pavērsies iespējas paralēli ikdienas darbiem ķerties klāt savam ilgi lolotam hobijam. Ja spēsi visu apvienot līdzsvarojot veltīto uzmanību visam, kas svarīgs, būsi uzvarētājs visās jomās.

ZIVIS
Gads sāksies mēreni un saudzējoši gan profesionālajā jomā, gan romantiskajā. Zivis nesteigsies ar lielajiem plāniem jaunajam gadam, un visticamāk nesajutīs nekādu spiedienu pašas no sevis. Uz darbu ies tik pat raiti kā agrāk, darīs ne vairāk, kā no viņām gaida. Neskatoties uz to, finansiālā tēma Zivīm šajā mēnesī būs aktuāla. Parādīsies jauni ienākumu avoti un galva sareibs no domas vien. Tam var sekot nesaplānoti lieli naudas tēriņi. Gribēsies sev ļaut dāvanas (jo esmu taču pelnījusi/-is), patiksies iepriecināt ar kaut ko ekskluzīvu un dārgu (jo esmu taču īpaša/-s). Nenoliedzami skaisti un ar baudu, taču vērtīgāk būtu šos līdzekļus izmantot savas dzīves vietas labiekārtošanai un darīt to ar nedaudz praktiskāku skatu.

Ģimenisks mēnesis. Tāda ņemšanās, r, gatavošana, apčubināšana – tas būs tas, kur jutīsieties vislabāk un visdrošāk. Partnerattiecības var pāraugt jaunā līmenī un kā sniega kamols, kas veļas no kalna, kļūt vēl lielāks un apbrīnojamāks. Daudz uzmanība jāvelta arī vecākiem un bērniem, tie sniegs patīkamu enerģijas pieplūdumu un sniegs iedvesmu ikdienas gaitās.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!www.ritariekstina.lv
[email protected]

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.