VIENKĀRŠI paņēmieni kā kopt meikapa OTIŅAS

Meikapa otiņu un aplikatoru kopšana ir nepieciešama, lai šos instrumentus ilgāk saglabātu labā darba kārtībā un nebūtu pārāk bieži jāizdod nauda jaunu iegādei, kā arī higiēnisku apsvērumu dēļ. Šis process ir ļoti vienkāršs un neizņems daudz laika, kā arī aiztaupīs laiku jaunas iemīļotākās meikapa otiņas piemeklēšanai.

Iknedēļas apkope
Būtu vēlams iegādāties speciālu šķidrumu otiņu tīrīšanai, kas pieejams kosmētikas veikalos, taču to var aizstāt arī ar remdenu ūdeni, kam pievienots nedaudz losjona dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Šo šķidrumu ielej nelielā pudelītē ar dozatoru, lai otiņa pilnībā nebūtu jāmērc ūdenī. Otiņu iemērc šķidrumā un notīra ar dvieli vai lupatiņu. To atkārto, kamēr otiņa vairs neatstāj kosmētikas nospiedumus.

Ikmēneša apkope
Ielej trauciņā siltu ūdeni, paņem bērnu šampūnu, vai jebkuru citu, kurš sastāv no dabīgām vielām, un iespiež nedaudz šampūna plaukstā. Traukā samitrina otiņu, taču jāatceras, ka otiņu ūdenī drīkst iemērkt tikai līdz metāla detaļas vidum, lai nesamitrinātu līmi, ar kuru šā daļa piestiprināta pie otas pamata kātiņa. Samitrināto otiņu ieliek šampūnā un izdara rotējošas kustības, kamēr tas nedaudz saputo. Tad otiņu atkal iemērc siltajā ūdenī un kārtīgi izskalo, vienkārši to kustinot, bet netīrot ar pirkstiem. Kad tā kārtīgi izskalota, otiņu noslauka ar dvieli vai lupatiņu, kamēr uzsūcas liekais mitrums, un atļauj tai nožūt.
7 komentāru
  1. Mazgāju otiņas ar remdenu ūdeni un putām sejas mazgāšanai. Viegli nosusinu paīra dvielītī un ļauju izžūt. Ja ir nepieciešam, otiņu arī vieglām paberzēju pret plaukstu, labas otiņas tā sabojāt nevar. Susinu papīra dvielī, piešķirot sariņiem sākotnējo formu. Un tad ļauju izžūt.

  2. Ja otiņu lieto reti domāju to vērts iztīrīt pēc katras kosmētikas uzklāšanas reizes.

  3. Drogās arī esmu redzējusi, bet profesionalajos, protams, foršāk, lielākas izredzes atrast

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.