Kad JĀMET ĀRĀ kosmētika?

Vai zināji, ka kosmētika mēdz novecot ātrāk nekā mēs domājam? Reizi pa reizei pārskati savu kosmētikas maciņu un izšķiro to. Kosmētika, kurai beidzies termiņš var sagādāt lielas problēmas! Lūk, kā zināt, kad pienācis laiks no tās atvadīties!

Tonālais krēms. Šī kosmētikas līdzekļa maksimālais lietošanas termiņš ir divi gadi, skaitot no atvēršanas brīža. Ik pa laikam pavēro flakoniņu gaismā. Ja augšpuse šķiet mazliet eļļaina un konsistence vairs nav viendabīgi blīva, ir laiks no tās atbrīvoties!

Vaigu sārtums un pūderis. Gluži tāpat kā tonālajam krēmam, iespējamais lietošanas termiņš ir divi gadi. Lai izvairītos no to sabojāšanās un tajos esošajām baktērijām, centies izmantot tādus vaigu sārtumus un pūderus, kuru sastāvā ir kumelīte, alveja vai zaļā tēja.

Skropstu tuša. Šeit viss ir pavisam vienkārši. Ja to lieto tikai ik pa laikam, tad lietošanas termiņš ir seši mēneši.  Ja skropstu tušu izmanto kā ikdienas kosmētiku, tad gan centies nepārsniegt trīs mēnešu robežu. Tā kā tušas birstīte ir mazliet mitra, tad tā ir ideāla vieta, kur rasties baktērijām!

Acu zīmulis. Pavisam droši, pēc četru mēnešu regulāras lietošanas to vari izmest. Tu taču negribi, lai baktērijas no tā nokļūst uz tavas sejas, vai ne? Jauna acu zīmuļa iegāde būs gana labs iemesls, lai dotos iepirkties.

Lūpu balzams un lūpu krāsa. Divus garus gadus vari neuztraukties par jaunas lūpu krāsas meklējumiem (ja vien tā nav beigusies). Kā zīmi tam, ka lūpu krāsas vai balzama termiņš iet uz galu, vari uztvert nevienmērīgu pigmenta sadalījumu uz lūpmām un pārāk sausu konsistenci. Vienu gan ievēro – centies savu lūpu krāsu nedalīt  ar citiem, lai izvairītos no baktērijām!

2 komentāru
  1. chau es zinu man tikai 14 gadi nezinu ko teikshu kad paaugshos bet tagad es saku kad es skatos uz sievieteem kad vinjas nav uzkraasotas vinjas izskataas pilniigi savaadaak bet skaistaak, jo make up vinjs boja netikai aadu bet ari juusu izskatu vinjsh maina cilveka sejas stuktuuru es lkm parak gudri saku jo es jau 14 gados maacos uz sejas kirurgu lai naakotnee buutu vieglak… ja kaads tagad lasa es loti taa ceru tad meitenes vai sievietes luudzu beidzat bojaat gan seju gan sevi. kuss esat skaistas pat bez make up… ticat jaunajam “kirurgam”… ceru kad uzklausiisiet…

  2. Vai tiešām? Acu zīmuli, manuprāt, var uzasināt, noņemot lietoto slāni…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.