Birka: make up

Sarkanas lūpas

Sarkanai lūpu krāsai vienmēr ir bijusi vieta modes pasaulē. Sarkanas savas lūpas ir krāsojušas leģendāras zvaigznes, kaut vai Merlina Monro, sarkanas lūpas mēdz būt modelēm modes skatēs un arī katra no mums reizi pa reizei ir uzkrāsojusi sārtas lūpas –kaut vai māžojoties. Šogad sarkanā lūpu krāsa atkal ir kļuvusi īpaši aktuāla modes pasaulē. Katrai sievietei var piemeklēt sārtu lūpu krāsu…

Tavai horoskopa zīmei visatbilstošākais meikaps

Tavai horoskopa zīmei ir visnotaļ liela nozīme tavā dzīvē, un mēs esam piemeklējuši tieši tavai zodiaka zīmei piemēroto grima krāsu. Astroloģijas guru Mišela Bernarde ir sniegusi padomus, kādus toņus grimā vajadzētu lietot katras horoskopa zīmes sievietei. Jautāsi, kādēļ tas vajadzīgs? Mišela skaidro, ka attiecīgā toņa lietošana var piešķirt līdzsvaru tavai dzīvei, un vai tad tas nebūtu burvīgi?

Kā saposties, ja balle jau tūlīt klāt

Līdz Jaunajam gadam jāpagūst izdarīt it visu, ko nevar atlikt uz nākamo. Un tā, virpuļojot nepārtrauktā vāveres ritenī, ij nemani – klāt lielā svētku balle. Bet tu neesi gatava, nu nemazdrusciņ!… Sniedzam trīs scenārijus, ko darīt, ja atlikušas vien dažas dienas vai stundas.