Pasauli apžilbina jau trešais Maybelline Limited Edition kalendārs

Kad līdz 2011. gadam atlikušas vien dažas dienas, Maybelline New York – pasaulē vadošais kosmētikas zīmols, nāk klājā ar jauno kalendāru. Šis ir jau trešais gads, kad Maybelline talanti – pasaules slaveni grima mākslinieki, stilisti, fotogrāfi un supermodeles apvienojas, lai radītu unikālu gada kalendāru – Maybelline Limited Edition Calendar.

Kalendāra radošās idejas izstrādē un realizēšanā savu enerģiju, laiku un talantu ieguldījusi Maybelline New York "sapņu komanda", strādājot slavenās grima mākslinieces Šarlotes Villeres vadībā, un, iedvesmu gūstot no patiesi Maybelline pilsētas – Ņujorkas.

Šarlote Villere, Maybelline New York starptautiskā grima māksliniece: „Darbs pie kalendāra ir fantastisks ar to, ka tā ir iespēja radīt un patiesi brīvi izpausties! Šī sajūta ir unikāla un tā burtiski ‘aizrauj’ visu komandu – mēs iedvesmojamies viens no otra! Šogad ir izdevies kalendārā ‘ielikt’ vēl dziļāk un precīzāk to sajūtu, kuru mēs vienā vārdā saucam – Ņujorka. Tieši tāpēc Maybelline Limited Edition Calendar ir pati labākā dāvana tiem, kas patiesi un kaislīgi mīl modi!”

Maybelline New York vadošā grima māksliniece Šarlote Villere ir šobrīd pasaulē viena no atzītākajām make-up profesionālēm. Šarlote ir nepārspējama jaunu stilu radītāja, kas pati kaislīgi mīl dizaina lietas, pop kultūru, ceļojumus un Ņujorku. Pēc tautības dāniete, dzimusi mazā pilsētiņā Ringē, Šarlote ir mācījusies Christian Chauveau skaistuma skolā Parīzē un pati savu stilu raksturo kā „neizsīkstošu vēlmi radīt skaistumu, tādu, kas nebūtu ‘piesaistīts’ laicīgām lietām.” 2008.gadā Šarlote Villere kļuvusi par Maybelline New York galveno grima mākslinieci, strādājusi ar neskaitāmiem skaistuma zīmoliem, filmu režisoriem, slavenībām, fotogrāfiem, modes žurnāliem, visbiežāk uzturas Parīzē un Ņujorkā.

Dāņu izcelsmes fotogrāfs Kenets Villards (Keneth Willardt) strādā ar Maybelline New York jau piecus gadus un atzīst, ka reāli ‘izdzīvo’ amerikāņu sapni: viņa fotogrāfijas ir rotājušas pasaules vadošo modes izdevumu slejas, Kenets ir fotografējis tādas slavenības kā Sāru Džesiku Pārkeri, Evu Longoriju un citas. „Man ir tiešām veicies, ka varu piedalīties tāda mēroga projektā! Jūtu, ka katru gadu mums izdodas ‘iet tālāk’, atvērt jaunas krāsas, gaismas un stila robežas. Kopā radot skaistumu esam tiešām kļuvuši par sapņu komandu. Paldies Tev, Maybelline!”

Slavenība no Austrālijas – Maybelline New York ‘sapņu komandas’ stilists Mihaels Eindžels (Michael Angel) jau vairāk nekā 10 gadus dzīvo un strādā Ņujorkā, pilsētā, kura atklājusi viņam pasaules slavu, stāsta: „Es dievinu visu, ko man ir iespēja darīt kopā ar Maybelline New York, bet kalendārs ir viens no aizraujošākajiem projektiem visā manā karjerā! Es mēnešiem ilgi piemeklēju modelēm apģērbu, tādu, kas ‘piespēlētu’ gaismām, grimam, katras fotoainas unikālajai noskaņai. Šis ir tiešām mans laiks būt tik radošam, cik vien es spēju, un ticiet man – es šo sajūtu izbaudu!

Maybelline Limited Edition Calendar tiek izdots ierobežotā skaitā, Latvijā Maybelline Limited Edition kalendārs drukātā formātā ir pieejams tikai 10 eksemlāros.

Par kalendāru vari uzzināt arī www.maybelline.lv

7 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.