Sarkanas lūpas

Sarkanai lūpu krāsai vienmēr ir bijusi vieta modes pasaulē. Sarkanas savas lūpas ir krāsojušas leģendāras zvaigznes, kaut vai Merlina Monro, sarkanas lūpas mēdz būt modelēm modes skatēs, un arī katra no mums reizi pa reizei ir uzkrāsojusi sārtas lūpas –kaut vai māžojoties. Šogad sarkanā lūpu krāsa atkal ir kļuvusi īpaši aktuāla modes pasaulē. Katrai sievietei var piemeklēt sārtu lūpu krāsu – tikai jāatrod pareizais tonis.

Ādas tonis
Lai veiksmīgi sev izvēlētos sarkano lūpu krāsu ir jāpievērš vērība ādas tonim – vai tas ir silts vai vēss. Silts tonis ir viegli dzeltenbrūns vai pat mazliet olīvu nokrāsas, siltā tipa āda saulē ātri vien iedeg, veidojot tumšu iedegumu. Vēss tonis ir nedaudz viegli rozīgās nokrāsās, bieži ir problēmas ar sauļošanos – āda saulē ātri apdeg, un iedegums neveidojas noturīgs.

Attiecīgi vadoties pēc šiem siltajiem un aukstajiem ādas toņiem ir jāizvēlas sarkanā lūpu krāsa. Ja esi siltas ādas krāsas īpašniece, grima mākslinieki tev ieteiktu izvēlēties sārtos toņus, kas balstīti uz brūnām vai oranžīgām nokrāsām. Bet, ja tev ir vēsais ādas tonis, tev grima mākslinieki ieteiktu izvēlēties sarkano lūpu krāsu, kura sarkanajā tonī var just nedaudz zilā vai rozā toņa pieskārienu.

Notestē
Pirms iegādājies lūpu krāsu – noteikti notestē to. Jo uz lūpām tā var izskatīties stipri vien savādāk nekā iepakojumā. Pārbaudi, kā izvēlētais tonis tev izskatās dažādos apgaismojumos – gan veikala gaismās, gan pieejot pie loga un apskatot toni dabiskā apgaismojumā. Novērtē, kā sarkanais tonis ir mainījis tavu seju kopumā – vai lūpu krāsa nenomāc pārējo seju, vai lūpas neizskatās pārāk mazas. Izvēlies lūpu krāsu, kas lieliski tev izskatās arī pie džinsām un t-krekla, jo tad šī lūpu krāsa izskatīsies lieliski pie jebkura apģērba.

Ja sarkans tomēr ir nedaudz par spilgtu
Ja sarkanais tonis tavām lūpām tev šķiet nedaudz par spilgtu, tu vari padarīt to maigāku pa virsu uzklājot neitrālāku lūpu spīdumu.
Pat, ja sarkana lūpu krāsa nav tava ikdiena, tomēr tai ir jābūt katras sievietes kosmētikas maciņā, pat ja tu neseko modei. Pamēģini – uzkrāso sarkanas lūpas un dodies dienas gaitās, visticamāk tava diena būs veiksmīga, jo sarkana krāsa pauž varu un pašpārliecinātību. Un galu galā, kas gan var būt sievišķīgāks un seksīgāks par sievieti  ar spilgti sarkanām lūpām?

9 komentāru
  1. Buushu un palikushu seksiigaaka un sieviskjiigaaka arii bez sarkanaas luupu kraasas jo man nu tiesham neviens no tamliidziigiem tonjiem nepiestaav un modes peec nekraasoshu ar :p

  2. Nez kapec sarakana lupu krasa mani vienmeer ir uzbudinaajusi, vispar izteiktas lupas un sievietes, kas zina meru, ka sevi izcelt ar kosmetiku 🙂

  3. man taas sarkanaas luupas iet pie sirds, it iipahi attieciigos pasaakumos, kur varu uzvilkt augtsas kurpes un melnu kleitinju.

  4. A ziniet, kāpēc lūpas krāso sarkanas? Vīrieši zemapziņā tās salinko ar kaunuma lūpām, un rezultātā sieviete kļūst iekārojama.

  5. Notestē lūpu krāsu veikalā!!! Tas jau nekas, ka to testējušas čupa dāmu pirms tam un var dabūt kā minimums herpes vīrusi…

  6. Visiem te pagaidām baigi pozitīvais viedoklis par sarkanām lūpām… Man gan vairākkārt gadījies no vīriešiem dzirdēt, ka sarkanas lūpas atbaida 😉

  7. a ko dariit aristokrātiski bālajām blondiineem, kas ar koši sarkanu lūpukrāsu izskatās vēl bālākas? 😀 Nu nepiestāv tā lieta visām.. 😉

  8. Nezinu, kāpēc, bet ar lūpeni ir smuki, bet bez lūpenes – vēl smukāk. 😀 Seja kaut kā jaunāka un jaukāka izskatās. Bet večiem jau laikam cits viedoklis, patīk tās košsarkani nepieejamās. Atsevišķās situācijās jau arī tāds tēls laikam der.

  9. p.s. Starp citu, neesmu redzējusi nevienu sievieti, kam piestāvētu gaiši- rozā-lillā-violetīga lūpukrāsa. Varbūt kādai melnādainajai dāmai derētu, bet baltādainajām seja izskatās iezaļgana, lai cik ilgi būtu solārijā tupēts.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.