5 paņēmieni, lai NOSLĒPTU 5 gadus

Skaistumkopšanas eksperti uzskata, ka viss, kas nepieciešams, lai tu izskatītos spirgta un skaista, jau ir tavā kosmētikas plauktiņā. Viss, kas jādara tev – jāzina, ko ar to visu iesākt, un – jāliek šīs zināšanas lietā!

RADI ACĪS MIRDZUMU. Izvairies no dūmakainām ūnām un melniem acu zīmuļiem, tā vietā izvēloties gaišāku toņu ēnas. Izmantojot korektoru, iezīmē augšējo un apakšējo plakstiņu iekšējos stūrīšus. Uz augšējā plakstiņa, virzienā uz tā centru, sapludini korektoru ar persiku toņa ūnām. Neizmanto korektoru plakstiņu ārējā malā, lai neizceltu vārnu kājiņas. Izcel acis, plakstiņu tuvu skropstu augšanas līnijai iezīmējot ar zīmuli, kas atbilst tavam ādas tonim (vai nu brūnu, ja esi silto toņu valkātāja, vai nu pelēcīgu, ja esi vēso toņu pārstāve) un līniju mazliet izpludinot. Tādējādi tavas acis izskatīsies lielākas, bet nebūs konkrētas līnijas, kas padara skatienu smagu. Ar miesaskrāsas vai gaišāku zīmulīti iezīmē acs apakšējo plakstiņu tieši pie skropstu augšanas līnijas. Krāsojot skropstas, uz apakšējām skropstām rūpīgi uzklāj tikai vienu kārtu tušas, jo skropstas, kas bagātīgi noklātas ar tušu, noēnos apakšējo plakstiņu.

PADARI LŪPAS SULĪGAS
. Izmanto nevis tumšas un matētas lūpukrāsas, bet gan vieglus, gaišus un krēmīgus lūpu spīdumus vai vieglas lūpukrāsas. Lūpu dabiskajam tonim perfekti piemeklēts lūpu zīmulis palīdzēs uzsvērt lūpu formu, bet arī zīmuļa līnija ir mazliet jāizpludina, lai tā neizskatītos smaga. Maza viltība, ja tev ir mazliet uz leju noslīdējuši lūpu kaktiņi – pašos lūpu stūrīšos uzklāj mazliet korektora tā, lai nosegtu noslīdējumu. Mazliet lūpu spīduma lūpu centrā rada pilnīguma iespaidu.

ĻAUJ VAIGIEM UZZIEDĒT. Pamats – vieglas konsistences, bet labi pārklājošs tonālais krēms (piemēram, ar liftinga efektu) vai putas, kas padara gludu sejas ādu un nomaskē negludumus. Pēc tam izmanto vaigu ēnas – viegli, viegli ietonēti vaigu gali un mazliet bronzera zem vaigu kauliem. Rezultāts – izteiksmīgāks sejas ovāls un protams, dzīvīgums. Pats svarīgākais – neizmanto pūderi, jo tas ir briesmīgākais ienaidnieks, ja vēlies noslēpt pāris gadiņus uz sejas. Arī bronzeris būs labāk, ja būs vairāk brūngans, nevis dzeltenīgs.

PIEŠĶIR SEJAI MIRDZUMU. Izmanto vai nu gaismu atstarojošu tonālo krēmu vai arī mirdzumu piešķir tikai vietām – mazliet mirdzuma pūdera uz uzacs kauliņa un pavisam maz un uzmanīgi – uz vaigiem.

UZSVER SEJAS FORMU. Uzreiz zem zoda paklāj tonālo krēmu, putas vai pūderi, divus toņus tumšāku par tavu sejas ādu.

MITRINI SAVU SEJAS ĀDU. Šis ir pamats visam pārējam, jo tikai kopta un mitrināta āda spēj iznest dekoratīvo kosmētiku!

10 komentārs
 1. citas varbut teiks ka tas ir slikts padoms, bet man palidz seks…ar citu virieti…sajuta kad esi iekarojama…loti labi palidz!

 2. hihi. es varu tikai piekrist. komplimenti, ko nedzirdu no savējā, un neatļauts sekss ar bijušajiem – tas ir tas, kas uztur mani sievišķīgu. un te nav runa par kosmētiku. :p

 3. Njā, meitenes, dīvaina jums tā skaistuma uzturēšanas recepte. man droši vien pēc šitādiem izgājieniem nervi būtu beigti un sirdsapziņa saēdusi visus iekšējos orgānus. Kāds tur vairs skaistums.

 4. Sieviņas dzimšanas dienas vakarā piesēju viņu pie gultas. Viņa smaidija gaidot intīmu pārsteigumu un nekļūdijās, tikai pārsteigums bija nedaudz sāvādāks. Turpat viņas acu priekšā izkniebu viņas draudzeni, kurai bija kaut kāda škrobe uz manu dzīvesbiedri. Mazliet paraudāja, 2 vakarus nerunāja bet esam laimīgi kopā vēl šobrīd un es sajutos TĀDS VECIS! Meiteņu draudzībai gan beigas.

 5. to orinoko: īsti ‘neiebraucu’ – kurā brīdī tieši izpaudās tava pārākā vīrišķība, ka sajuties kā ‘TĀDS VECIS’? protams, katram pārim attiecību atsvaidzināšanai ir savi paņēmieni….

 6. Es gan domāju, ka orinoko būs paironizējis par divu pirmo komentētāju uzmundrinošajiem sānsoļiem, kas liek viņām sajusties piecus gadus jaunākām, tas ir – kā īstam sievietēm 😀

 7. orinoko – laabs :D:D:D:D:D

  bet jā, par citu vīrieti – tur laikam vajag īpašu skillu :))

 8. to orinoko
  Nu tu gan esi lohs! Tavas vecenes vietā pasūtītu tevi [cenzēts]. Kurai gan vajadzīgs tāds mudaks, kurš kniebj vecenes draudzenes?!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.