3 veidi, kā PASTEIDZINĀT pavasara ierašanos – ar KOSMĒTIKU

Kamēr vēl ziema kādu laiku mūs turpinās mocīt, tu pati vari pasteigties pretim pavasarim, savā meikapā iestrādājot košākus un dzivespriecīgākus akcentus.

ZIEDOŠI VAIGI
Lai āda izskatītos svaiga un mirdzoša, izmanto dažus vienkāršus paņēmienus:

  • Izlīdzini ādas toni. Uz mitrinātas ādas uzklāj tonālo krēmu plānā kārtiņā, un tam pāri uzklāj caurspīdīgu pūderi. Tas ne tikai palīdzēs nodrošināt pārējo produktu vieglāku uzklāšanu, bet arī padarīs kosmētiku noturīgāku.
  • Atrod sev vispiemērotākos produktus. Pirmkārt, skaties, lai tie būtu atbilstoši tavai ādai (krēmveida vaigu sārtums sausai ādai, želejveida – kombinētai un taukainai). Otrkārt, izvēlies pareizo toni – tev visatbilstošākais būs tas, kurš līdzinās tavai dabiskajai vaigu krāsai pēc neliela sportiņa. Izcel gaišu ādu ar rozīgiem toņiem, siltāka toņa ādu – ar persiku toņiem un tumšāku ādu – ar šampanieša un brūniem toņiem.  Treškārt – izvēlies tādu produktu, kas tev vislabāk patīk (krēmveida, želejveida vai pūderveida vaigu sārtumu). Piebildīsim, ka krēmveida un želejveida vaigu sārtumi izskatīsies dabiskāk par pūderveida vaigu sārtumiem.
  • Radi dabisku mirdzumu. Uzmanīgi uzklāj vaigu sārtumu uz vaigiem tur, kur tiem ir visaugstākais punkts, un ieēno vaigus virzienā uz deniņiem. Dabisks – nozīmē minimāls un labi iestrādāts sārtums.

KĀRDINOŠAS LŪPAS
Padari tās par tava tēla rozīnīti:

  • Izlīdzini ādu. Sagatavo lūpas, veicot tām minipīlingu – vai nu viegli tās norīvējot ar mitru kabatlakatiņu vai mazlietiņ cukura, ļauj tām nožūt. Neizmanto lūpu balzamu, jo tam pa virsu uzklāta lūpukrāsa var sastāties lūpu maliņās un padarīt neglītu tavu lūpu kontūru.
  • Izvēlies savu toni. Nebaidies no oranžiem un sarkaniem toņiem, jo tiem ir burvju spēks, lai padarītu tevi starojošu. Ja tomēr nespēj saņemt drosmi, izvēlies viegli rozīgu vai persiku toni.
  • Rūpīgi uzklāj lūpu krāsu. Pamēģini uzklāt lūpukrāsu ar pirkstu, tādējādi radot maigāku un modernāku rezultātu. Izteiksmīgākam rezultātam izmanto lūpu otiņu – rūpīgi iezīmē lūpu kontūru, pārklāj lūpas ar krāsu, viegli nosusini krāsu ar salvetīti.

KRĀSAINI UN DŪMAKAINI PLAKSTIŅI
Noteikti nav vērts baidīties arī no košu toņu acu ēnām. Pamēģini, lai redzētu, kā tās atsvaidzina tavu skatienu!

  • Klāj vienu toni. Ja esi gaišas ādas īpašniece, izvēlies gaišus toņus no zilo vai zaļo toņu paletes. Ja tava āda ir tumšāka, eksperimentā un izmanto vēl košākus toņus. Sāc klāt ēnas tuvu skropstu augšanas līnijai un izlīdzini tās pa plakstiņu augšup, veidojot pakāpenisku krāsas nobeigumu.
  • Piešķir konkrētību. Ar kontūrzīmuli vai šķidro kontūrlīniju novelc līniju tieši gar skropstu augšanas līniju. Melnā krāsa šoreiz nebūs labākā izvēle, labāk izmēģini pelēcīgos vai brūnganos toņus. Kontūrlīnijas vietā vari izmantot arī acu ēnas – uzklāj tās ar samitrinātu aplikatoru – tonis būs daudz intensīvāks.
  • Uzsver skropstas. Izmanto skropstu atliecēju, lai viegli atliektu skropstas (neturi to pārāk ilgi – izskaiti līdz trīs un laid vaļā), pēc tam uzklāj pāris kārtas kuplinošas skropstu tušas. Košās acu ēnas brīnišķīgi kontrastēs ar skropstām un izcels to apjomu.
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.