VICHY Liftactiv Supreme krēmu testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Vichy Liftactiv Supreme krēmu testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: PIESAKIES testēt Vichy Liftactiv Supreme krēmu.

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Vichy Liftactiv Supreme krēmu Normālai līdz kombinēta tipa ādai testēja


Kitija, 39 gadi, nodaļas vadītāja
Esmu normālas sejas ādas īpašniece, taču šobrīd, pavasara pašā sākumā, āda izskatās pelēcīga un zaudējusi vitalitāti, vairāk redzamas pirmās grumbiņas, tieši tamdēļ, ar lielu prieku, pieteicos šī kosmētiskā līdzekļa testam. Vichy krēmam ir klasisks iepakojums – trauciņs ar atskrūvejamu vāciņu. Tas kas prasījās, ir lāpstiņa, ar kuras palīdzību varētu krēmu nepieciešamā daudzumā no bundžiņas paņemt, taču šoreiz nācās izlīdzēties ar vates kociņu. Krēmam ir maigs, ļoti patīkams aromāts. Tas klājas un izlīdzinās pa ādas virsmu lieliski. Iesūcas – labi. Jau pirmajā dienā, šķiet, ka āda pēc krēma lietošanas izskatās gaišāka, starojošāka, arī vakarā nav manāmas tik izteiktas dienas noslēguma pazīmes. Ar katru dienu, ādas kvalitāte uzlabojās, tamdēļ, lai gan brīnumlīdzekļiem neticu, šoreiz varu teikt, ka produkts darbojas! Mana āda patiešām izskatās daudz labāk nekā pirms desmit dienām. Iesaku šo krēmu visām sievietēm, kuras šobrīd ir sava mīļākā krēma meklējumos!

Jolanta, 33 gadi, izstāžu organizētāja
Savu sejas ādu varu raksturot kā normālu, ar nelielām novecošanās pazīmēm. Tagad, pēc ziemas, liekas, ka tai trūkst svaiguma, arī tonis nav tik veselīgs, kā gribētos. Vichy krēma iepakojums ir elegants, lietot krēmu ir ērti, iepakojums – standarta. Krēmam piemīt viegla, svaiga smarža, kas man ir svarīgi, jo neciešu, ja kosmētikai ir pārāk uzmācīgs aromāts. Tekstūra – vidēji bieza, bet zīdaina, uzklājot uz ādas ātri iesūcas un āda nepaliek ne taukaina, ne lipīga. Sajūtas uzreiz pēc uzklāšanas – labas, ādai krēms patīk, tā jūtas mitrināta un nomierināta. Uzreiz šķiet, ka uzlabojas sejas tonis. Iespaids pa dienu un vakarā – līdzīgs. Āda izskatās tvirtāka un svaigāka. Pēc visām testa dienām esmu sapratusi, ka šis krēms man patīk – tas liek manai ādai justies labi. Ir uzlabojies sejas tonis, arī sīkās krunciņas šķiet mazākas. Vienīgais mīnuss ir tas, ka šim krēmam nav pievienoti SPF filtri. Līdz šim lietoju kosmētiku, kurā tie jau bija iekšā. Tagad būs jālieto vēl kaut kas ar filtriem. Es iesaku šo krēmu izmēģināt citām www.espati.lv lasītājām, jo tas dod redzamu rezultātu.

Karlīna, 29 gadi, strādāju bankā
Man ir jutīga, kombinēta tipa ādā, bet šobrīd pēc ziemas ļoti dehidrēta ar izteiktām mīmikas grumbiņām. No krēma sagaidu sausuma un mīmikas grumbiņu mazināšanos. Iepakojuma dizains ir patīkams ar nelielu spogulīti uz vāciņa. Vienīgi uzglabāšanas veids nav pats higiēniskākais. Neitrāls krēmam raksturīgs aromāts, uzklāšana ērta, pirms un pēc tam lietotie līdzekļi nerullējas nost un sader kopā labi. Kas dažkārt ar citiem krēmiem man notiek. Sākumā krēms likās par treknu manai kombinētajai ādai, tāpēc ievēroju, ka jāuzmanās, lai neuzliek par daudz un mirklīti jāpagaida, lai tas iesūcas. Āda jutās komfortabli visas dienas garumā, ar izteiktākiem sausumiem netika galā, bet mīmikas grumbiņas nedaudz izlīdzināja. Man pat sķita, ka krēms rada optisku efektu jau tūlīt pēc uzklāšanas, kas varētu būt no, ar aci nesaskatāmām, perlamutra daļiņām krēmā. Krēmu noteikti turpināšu lietot un ieteiktu arī draudzenēm, kam ir līdzīga tipa āda.


Vichy Liftactiv Supreme krēmu Sausa tipa ādai testēja


Iveta, 31 gads, manikīra meistare
Manas sejas ādas vizuālais izskats ir labs, bet pārziemojot ziemu un tuvojoties pavasarim, ir parādījusies sausa āda T-zonā. Krēmu lietoju no rīta, bet dienas vidū, jau atkal sajūtu sausu ādu un spogulī to arī var redzēt. Krēma iepakojuma dizains – super, uz krēma vāciņa ir spogulītis, ērta atvēršana. Aromāts labs, neuzkrītošs, uz sejas klājas vienmērīgi, labi. Sajūtas – gan tūlītējās, pēc krēma uzklāšanas, gan vēlāk, dienas vidū un vakarā, ir vienādas, tātad labas. Pēc 10 dienām vairs nav tās nepatīkamās sajūtas, kā lietojot citus krēmus, āda tagad ir palikusi daudz labāka vairs nav izteikta sausumu T-zonā. Produktu iesaku visām sievietēm!

Gunita, 38 gadi, klientu apkalpošanas speciāliste
Mana sejas āda ir sausa un mazliet raupja un uz dienas beigām paliek pārlieku bāla un nogurums ir izteikti pamanāms. Pirmā doma kas iešāvās prātā atverot testējamo VICHY Liftactiv Supreme bija: „Manas domas ir materializējušās, super!” Krēma burciņai ir divas taisnas maliņas, kas ļauj ērti to atvērt. Joprojām esmu priecīga, ka VICHY neizmanto uzbāzīgo smaržu kā papildus ekstru. Manā skatījumā tas tomēr traucē, tas nav tualetes ūdens vai kāds parfīms kam būtu jāatstāj pēc sevīm smaržu "šleipi". Kā jau minēju krēmam ir bieza konsistence, bet uz ādas tas klājas viegli un pēc tā nav nepieciešams atbrīvoties no pārpalikumiem. Tas perfekti iesūcas sejas ādā tādejādi tā tiek mitrināta visas dienas garumā. Jāatzīmē, ka krēma sastāvā nav parabēnu, bet tā sastāvā ir Vichy termālais SPA ūdens, glicerīns, koka sviests, aprikožu kauliņu eļļa u.c. visas sastāvdaļas ir ļoti labi pārdomātas sausai un jūtīgai sejas ādai. Šo nedēļu laikā esmu pamanījusi, ka dienas beigās tā joprojām ir patīkami maiga un vairs nav tik izteikti redzamas noguruma pēdas. Pieļauju, ka lietojot krēmu pastāvīgi, liftinga efekts būs izteiktāks, jo patreiz tas nav tik pamanāms, bet mazās grumbiņas ir mazinājušās. Ieteiktu šo krēmu tieši ziemas periodam, kad aukstums tomēr liek parūpēties tieši par sejas ādu, bet arī vasaras laikā tas neradīs diskomfortu. Vērtēju šo krēmu, kā ļoti labu un iesaku arī citām espati.lv lasītājam.

Alda, 47 gadi, uzņēmēja
Jau atverot Vichy krēmu, uzreiz sajutu pavasarīgi svaigu smaržu. Klājot krēmu uz sejas bija sajūtama tā bagātīgā konsistence, un es pat mazliet baidījos, vai tas manai ādai nebūs par treknu. Bet krēms pārsteidzoši ātri iesūcās ādā un ne mirkli nelikās, ka tā ir par daudz. Lai arī tas ir dienas krēms, es to uz sejas uzziedu jau tās pašas dienas, kad to saņēmu espati.lv redakcijā, vakarā. Nevarēju nociesties. Kaut kā tovakar sanāca tādas asāku garšvielu pilnas vakariņas, pēc kurām izdzēru 2-3 glāzes ūdens – un tad atjēdzos, ka nav jau vairs 18… un kāda gan seja būs no rīta? Tomēr spogulis rādīja, ka viss ir kārtībā; gribētos domāt, ka tas ir arī krēma nopelns. Šo gandrīz 2 nedēļu laikā mana jutīgā āda mazāk reaģē uz atmosfēras kairinājumiem un tīri subjektīvi šķiet, ka āda kļuvusi tvirtāka un gludāka – it īpaši uz kakla zem zoda (jo es krēmu lietoju arī kakla zonai). Domāju, ka pēc šīs krēma bundžiņas izlietošanas iegādāšos nākamo! Paldies espati.lv redakcijai par iespēju izmēģināt.

3 komentāru
  1. Interesanti, vai aptiekās ir iespējams dabūt paraudziņus pamēģināšanai, jo ir visādi gadījies ar jauniem krēmiem.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.