PIESAKIES testēt Vichy Liftactiv Supreme krēmu

Aicinām tevi pieteikties jaunā Vichy Liftactiv Supreme krēma testam, kuru lietojot iespējams pastāvīgi mazināt grumbas un kompensēt ādas tvirtuma zudumu, radot svaigāku ādu tūlīt pēc produkta lietošanas.

Vichy radījis Vichy Liftactiv Supreme (krēms lietošanai no 30 gadiem, vai kad parādījušās pirmās novecošanās pazīmes) piedāvājot sievietēm maksimālu kopjošā līdzekļa iedarbības efektivitāti katrā novecošanas pazīmju novēršanas posmā: tūlīt, tiklīdz sieviete tās pamanījusi, līdz vakaram, kad sieviete novēro to pastiprināšanos, un ilgtermiņā, kad sieviete redz, ka novecošanas pazīmes kļūst izteiktākas.

Vichy Liftactiv Supreme ir domāts visām sievietēm, kuras:
vēlas novērst grumbu veidošanos, tvirtuma zudumu ādā un noguruma pazīmes, kas dienas gaitā kļūst izteiktākas un redzamākas;
nevēlas gaidīt veselu mēnesi, lai beidzot ievērotu pretnovecošanas produkta iedarbību;
katrā ikdienas dzīvē pieprasa efektīvu kosmētiskā līdzekļa iedarbību, kas mazina ādas novecošanu: tūlīt, līdz vakaram, nākamajā dienā;
vēlas mazināt ādas novecošanas izpausmes: grumbas, tvirtuma zudumu, noguruma pazīmes, blāvu vai nevienmērīgu sejas ādas toni.

Šis produkts ir tik efektīvs, ka 85% sieviešu, lietojot šo produktu, dienas gaitā retāk atjaunoja dekoratīvo kosmētiku.

Pieejami divu veidu Vichy Liftactiv Supreme krēmi:
Krēms normāla līdz kombinēta tipa ādai – viegls un vienlaikus ērti lietojams krēms, kas ātri iesūcas ādā. Nodrošina svaigu, patīkamu sajūtu. Samtains klājums, kas nav ne taukains, ne lipīgs.

Krēms sausa tipa ādai – bagātināts ar karitē koka sviestu un aprikožu kauliņu eļļu, ieskaujoša, komfortabla konsistence, kas nekļūst pārāk smaga. Matēts klājums, kas nav ne taukains, ne lipīgs.

Abi Vichy Liftactiv Supreme krēmu sastāvi ir piemēroti jutīgai ādai. Dermatoloģiski pārbaudīti dalībnieku grupā ar 100% jutīgu ādu. Krēmi ir arī hipoalerģiski, nesatur parabēnus. Neizraisa komedonu veidošanos. Satur nomierinošu, nostiprinošu, atjaunojošu Vichy termālo SPA ūdeni.

Produkts nopērkams aptiekās, tā cena 33,50EUR

Ja uzskati, ka šis produkts tev ir piemērots, sūti savu pieteikumu (norādot kuru krēma veidu – krēms normāla līdz kombinēta tipa ādai vai krēms sausa tipa ādai – vēlies testēt) līdz šodienas (18.03.2015.) plkst. 18:00 uz [email protected]. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja šo ceturtdien (19.03.2015.) ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamo produktu. Kosmētiskajam līdzeklim iespējams atnākt pakaļ arī testētājas uzticības personai. Katru krēma veidu testēs trīs lasītājas. Iespēja kļūt par testētāju tiks noteikta izlozes kārtībā. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Vichy Liftactiv Supreme krēmu. Ar testa rezultātiem pārējās www.espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc divām nedēļām.

Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas.

Testa rezultāti lasami rakstā: VICHY Liftactiv Supreme krēmu testa rezultāti

4 komentāru
  1. Cik forši!!! Tieši domāju, ka jānopērk šis krēms. Tagad pieteicos uz testu, varbūt paveiksies, ja nepaveiksies, lasīšu atsauksmes un ja būs labas – būs jādodas uz aptieku pakaļ.

  2. Fantastiska iespēja un mans mīļākais zīmols jo uzticos tikai aptieku kosmētikai 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.