Vēdera taukus DEDZINOŠA vingrojumu programma MĀJAS apstākļiem

Vēders ir tā sieviešu ķermeņa zona, kur tauciņi bieži vien mīl uzkrāties visātrāk. Un tas mums pie sirds neiet, vai ne? Ja gribi plakanu un stingru vēderu, tad zini – to var iegūt! Labā ziņa – vēdera tauciņi ne vien ātri uzkrājas, bet arī salīdzinoši ātri kūst. Protams, ir jāiegulda darbs, taču – pirmie rezultāti ir redzami jau visai drīz – pēc 3-4 nedēļām! Ir vērts izmēģināt!

11 komentārs
  1. Kaapeec rakstaat taadas muljkjiibas? Kjermenis nav taa ieriikots, ka vareetu dedzinaat konkreeti veedera taukus. Muskuljus var nostiprinaat, tonizeet, veidot un audzeet konkreetaas kjermenja zonaas, bet taukus kjermenis pats izveelas, no kurienes dedzinaat, atkariibaa no gjeneetikas un aktivitaates liimenja. Man var buut fantastiska presiite, bet ja kjermenis ir aabolveidiigais un tauki pirmkaart tiek dedzinaati no apakshgala, tad mana presiite buus smuki iepakota riepaa, kameer es nesamazinaashu vispaareejo kjermenja tauku procentu.

  2. Atbilde uz komentāru, ka nevar nodedzināt taukus no konkrētas vietas: Jā, tā ir taisnība, bet vai redzēji video? Ja redzēji, tad noteikti pananīji , ka šis treniņš liek izkustēties visam ķermenim. Un tieši šādi treniņi palīdz dedzināt taukus no visām vietām. Protams, ja liktu taisīt tikai vēdera presītes – skaidrs, ka rezultatu neviens neredzēs, ja būs riepa pa virsu.

  3. Ka tad sanak.Esmu lasijusi ka aerobikas treneri saka,ka tauki sak degt tikai pec 20-30 min slodzes plus vel sakuma iesildoties.Velos zinat ka ir?

  4. Nu, beidziet taču dzīvot ilūzijās – kāds tiešām tic šīm muļķībām? Neviens vingrinājums jūs nepadarīs ne slaidākas, ne vieglākas! Tikai un vienīgi ēdienkartē radīts kcal deficīts…70% ir ēdienkarte, 30% sports- kas būs formas, tonusa uzlabošanai.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.