Tas, ko tu pati par sevi domā, var ietekmēt tavu skaistumu!

"Skaistums nāk no iekšām", teica A. Šlesers kādā senā intervijā Rīgas laikā. Diez ko kļūdījies viņš nav, un arī mūs, espati.lv meitenes, mēģināsim pie šā apgalvojuma turēties un stāstīsim arī tev, kā tavu skaistumu rada tavas domas.

Iemācies skatīties uz sevi spogulī
Izklausās diezgan dīvaini, sak, kas tur ko prast – skatīties spogulī, dāmām tas taču it kā esot iedzimts? Tomēr, zinot, ka sievietes parasti pārāk zemu novērtē savu izskatu, skatoties spogulī, sava taisnība šajā ieteikumā ir. Nākamreiz, kad stāvēsi spoguļa priekšā, aplūko sevi visu kopā, koncentrējoties uz kopējo tālu. Dodies prom no spoguļa, kad esi savās domās atķeksējusi vismaz vienu pozitīvu sava izskata iezīmi.

Tev nav ar nevienu jāsacenšas, izņemot sevi pašu

Visātrākais ceļš, kā uzskatīt sevi par nepietiekami skaistu, ir salīdzināt sevi ar citām sievietēm. Taču ir tik svarīgi neļauties salīdzinājumiem! Jo vairāk tu apbrīnosi citu sieviešu skaistumu, jo mazāk spēsi atklāt skaistās lietas sevī.

Psiholoģiskas problēmas var ietekmēt tavu ādu
Āda un tavas domas ir cieši saistītas, un ir daudzi pētījumi, kuros pierādīts, ka cilvēka dvēseles stāvoklis tieši ietekmē organisma šūnu darbību. Turklāt stresa hormoniem var būt graujošs efekts uz ādas struktūru. Stress ietekmē imunitāti, savukārt zema imunitāte samazina ādas spējas atjaunoties. Tāpēc, ja vēlies skaistu un veselīgu sejas ādu, mēģini sākt ar skaistām un veselīgām domām. Vismaz pamazītēm. Pa drusciņai. Un ne uzreiz. Tev izdosies!

Pareizi uzklāj sejas krēmu
Veselīga pašvērtējuma izaugsmē svarīga nozīme ir tavam darbam, veselībai, kreativitātei un jā, arī investīcijām. Tas attiecas arī uz skaistumkopšanu. Izbaudi rūpes par savu ādu – izvēloties sejas krēmu ar patīkamu liegu smaržu un tekstūru, vēro, kā āda pārvēršas un kļūst maiga, krēmu uzklājot. Š?ds rituāls uzlabo ne tikai ādas fizisko stāvokli, bet arī tavas domas.

Ja tu labi jūties, tu labi izskaties
Tu noteikti esi saņēmusi komplimentus par savu mirdzošo izskatu pēc kādiem patīkamiem notikumiem tavā dzīvē, piemēram, neaizmirstama vakara ar mīļoto vai emocionāli piesātināta ce?ojuma… ādai patīk pozitīvas emocijas! Un foršāk taču ir smieklu krunciņas acu tuvumā, nevis dziļā rūpju rieva tieši pieres vidū.

Ievies vakara un rīta rituālus
Ieradumam ir liels spēks, un šis spēks var būt tiešām liels arī mūsu skaistuma un veselības veidošanā. Lai cik nogurusi tu būtu, ievies procedūras, kuras tu izbaudi (piemēram, sejas attīrīšana no kosmētikas vai meikapa uzklāšana no rīta, kopā ar iemīļoto tējas vai kafijas tasi). Šis laiks ir tikai tavs. Un tā katru dienu.

Mācies elpošanu

Dziļas ieelpas piesātina tavas asinis ar skābekli, tādējādi palīdzot atbrīvoties no toksīniem un uzlabojot veselību. Stresa br?žos elpa kļūst seklāka, organismam samazinās skābekļa pieplūde, un tu sāc justies slikti. Elpošanas vingrinājumus vari veikt kopā ar krēma uzklāšanas rituālu katru rītu un vakaru. Veic dziļu ieelpu un izpūt to divreiz ilgākā laikā, nekā veici ieelpu. Tu pavisam drīz jutīsies mierīgāka, un arī tava āda saņems tik kāroto skābekļa devu.

Projicē laimes sajūtu
Laimei ir dziedējošas spējas. Tā var uzlabot imūnsistēmu, palīdzēt ādai atjaunoties, samazināt sirds saslimšanu risku un pat palīdz cīnīties ar slimībām. Jebkas, kas ietekmē tavu ķermeni, ietekmē tavu ādu. Lai kādi laiki plosītos visapkārt, investē savā laimes sajūtā un nelaid garām nevienu iespēju saķert pozitīvās izjūtas!

4 komentāru
  1. Vinemēr, kad esmu laimīga vai vnk priecīga un sanāk ieskatīties spogulī, ar gandarījumu atzīmēju, ka esmu ļooti simpātiska, pat smieklu krunciņas ap acīm liekas jaukas, nepaklausīgi mati – koķetelīgi, nevis kaitinoši :). Un gadījies, ka ar profesionālu make-up, bet sliktu garastāvokli seja ir klasiski skaista, bet ar “kieģeļa” piesitienu, negribas pat gorīties pie spoguļa. Tagad cenšos piestrādāt pie savas iekšējās labsajūtas un harmonijas, tie nenoliedzami atstāj pēdas sievietes skaistumā.

  2. njā..laimīgs cilvēks vienmēr izskatās skaisti, tas ir tas īpašais mirdzums, kas nāk no šī cilvēka 🙂

  3. tas gan, tikai dažreiz tāds apburtais loks – kā lai kļūsti laimīga, ka šobrīd, piemēram, jārisina 100 visādas problēmas? Vai šo stāvokli var iegūt arī ar kādu pašiedvesmas metodi? sakot sogulim – tu esi skaista, kaut kā nesanāk man sevi pārlieciāt 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.