7 veidi kā minūtes laikā kļūt pievilcīgākai

https://www.istockphoto.com/

Mūsdienās mēs dzīvojam tik straujā dienas ritmā, ka bieži vien mums neatliek laika ilgākai kosmētiskai procedūrai, friziera apmeklējumam vai kādai citai skaistumkopšanas vēlmei, jo mēs gribam – tūlīt un tagad. Lūk 7 vienkārši veidi kā tikai minūtes laikā uzlabot savu izskatu un kļūt pievilcīgākai.

Izlīdzini matu celiņu

Daudzām no jums varētu likties, ka nekas īpašs jau tas nav, bet ļoti bieži, no rīta ķemmējot matus, mēs to aizmirstam! Cita lieta, ja nēsājiet matus atglaustus atpakaļ, tomēr ja matu celiņš ir redzams – izlīdziniet to un jūs uzreiz redzēsiet atšķirību. Jūsu kopējais tēls būs sakoptāks un akurātāks.

Izmanto skropstu tušu ne tikai skropstām

Šis padoms blondīnēm diemžēl nederēs, bet tumšmates varēs atviegloti nopūsties. Daudzām sievietēm ik pa brīdim var izspraukties kāds sirms mats, taču tāpēc jau nav uzreiz jādodas pie friziera vai uz veikalu pēc matu krāsas. Skropstu tuša lieliski nomaskēs sirmo matu, savukārt tumši brūnas acu ēnas variet izmantot, lai ietonētu tās vietas matu saknēs, kurās tie aug plānāki un ir redzama galvas āda.

Lieto sauso šampūnu ar tonējošu efektu

Ļoti noderīgs produkts, kurš tikai nesen sācis iekarot sieviešu kosmētikas plauktiņus ir sausais šampūns. Šis matu kopšanas līdzeklis ne tikai padarīs jūsu matus vizuāli tīrākus starp mazgāšanas reizēm, bet arī atsvaidzinās matu krāsu un nomaskēs nevēlamos sirmos matus, kā arī padarīs neredzamāku ataugušo matu līniju, ja mēdzat to regulāri krāsot.

Izcel sejas vaibstus

Izmantojot dekoratīvo kosmētiku, sievietes visbiežāk cenšas izcelt vaigu kaulus, tomēr aizmirst par žokļa līniju. Veidojot kontūru žokļa līnijā, lietojiet tumšu konsīleri vai speciālu pūderi, ar otiņu iestrādājiet to ādā un jūs acumirklī ieraudzīsiet pozitīvas pārmaiņas jūsu izskatā. Ieviesiet šo tik vienkāršo soli ikdienas kosmētikas rutīnā un kļūstiet pievilcīgāka.

Izgaismo un koriģē

Lai no rīta izskatītos lieliski, pietiek vien ar diviem produktiem – izgaismotāju un konsīleri. Tikai vienas minūtes laikā ar šiem līdzekļiem jūs variet noslēpt tumšos lokus un nelielus, nevēlamus izsitumus vai pigmentācijas plankumus, kā arī maigi ietonēt acu plakstiņus un acu kaktiņus mundram, skaistam skatienam. Nēsājiet šos divus maģiskos līdzekļus savā somiņā un vienā mirklī atsvaidziniet savu tēlu kad vien jums tas nepieciešams.

Likvidē uzacu uzkrītošos matiņus

Uzacis ir kā rāmis jūsu sejai, tāpēc nebūtu vēlams par tām aizmirst. Ik pa pāris dienām uzacu zonā mēdz izlīst kāds nevēlams matiņš. Jums varbūt liksies, ka tas ir gluži nemanāms, tomēr to izraujot uzreiz pamanīsiet atšķirību. Galvenais ir nepārcensties. Izraujiet tikai tos uzacu matiņus, kuri tiešām ir lieki, pārējo uzacu korekciju atstājiet speciālista ziņā vai arī tad, kad jums ir vairāk laika.

Smaržo labi

Maigs vaniļas vai ziedu aromāts ne vien jums pašai liks justies svaigākai un pievilcīgākai, bet arī citi sajutīs un novērtēs šo patīkamo smaržo, turklāt vaniļa jau izsenis ir dabīgs afrodīzijs. Galvenais ir nepārcensties, lietojot smaržas vai kādu citu ķermeņa aromātu un atrast pareizo balansu. Izvēlieties maksimāli dabīgus aromātus, izvairoties no ķīmikālijām piesātinātiem līdzekļiem.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.