SIEVIETES ENERĢIJAI IR LIELA VĒRTĪBA

https://www.istockphoto.com/

Kādai jaunai un skaistai sievietei ir vīrietis. Viņiem šķiet, ka viņu abu starpā ir mīlestība, ja jau maģiskie trīs vārdi ir izteikti un dots solījums būt uzticīgiem viens otram. Viņš ir ģimenes galva un visas problēmas risina viens pats. Kas gan slēpjas aiz šīm problēmām, īsti nav skaidrs. Remontu dzīvoklī taisa sieviete. Par savām nesaskaņām darbā viņa pasūdzas kādai no draudzenēm, jo viņas vīrietim nav laika viņu uzklausīt un viņš ne vienmēr ir pieejams sarunai. Par to, kādas ir sievietes vēlmes, viņai neviens nejautā, kā arī nepalīdz realizēt, jo vīrietis uzskata, ka sievietei nevar būt pietiekami nopietnu problēmu. Tomēr vīrietis svēti apsolās sniegt sievietei patiesu mīlestību un rūpes, tiklīdz beidzot būs ticis galā ar visām savām problēmām. Sieviete tikpat svēti gaida šo mirkli.

Citur dzīvo vēl kāda jauka un gudra sieviete. Arī viņai ir attiecības ar vīrieti, bet ir arī divi bērni – pusaudži no iepriekšējām attiecībām un bijušais vīrs, kurš apmaksā viņas dzīvokli un nodrošina viņu ar citiem materiāliem labumiem. Šī brīža attiecības sievietei ir ļoti nopietnas. Tik nopietnas, ka šis vīrietis pat pieteicās viņai palīdzēt saremontēt viņas automašīnu – nomainīt eļļu un filtrus. Kad izrādījās, ka jāmaksā par remontu būs viņam pašam, vīrietis no palīdzības sniegšanas tomēr atteicās. Arī kopīgās gultas iegādē viņš materiāli nepiedalījās. Sieviete joprojām ar viņu satiekas.

Ir vēl kāda sieviete, iespējams, vismaz tā domā apkārtējie, ne tik “laba”. Viņai nav vīrieša. Vismaz noteikti ne tāda, ko varētu uzskatīt par pastāvīgu partneri. Tomēr šai sievietei ir daudz draugu – vīriešu kārtas pārstāvju, ar kuriem viņu nesaista ne mīlestība, ne seksuālas attiecības. Nav nekādu solījumu, tukšu vārdu vai saulainas nākotnes. Ir tikai siltas un maigas rūpes šeit un tagad. Viens no šīs sievietes draugiem – vīriešiem remontē viņas dzīvokli, otrs nodarbojas ar automašīnas eļļas maiņu, trešais palīdz sievietes biznesa izaugsmei, nodrošinot to ar vajadzīgajiem kontaktiem.

Ko šī sieviete sniedz pretī? Tas īsti nav skaidrs, iespējams dod vīriešiem to, ko viņi vēlas – sirsnīgas sarunas, cieņu, varbūt arī siltumu un uzmanību. Kāpēc viņiem ar to pilnīgi pietiek? Tāpēc, ka sieviete pati to vēlas viņiem sniegt. Tāpēc, ka sieviete ir pārliecināta par savas sievišķās enerģijas lielo vērtību un uzskata katra vīrieša palīdzību par vienlīdzīgu apmaiņu. Iespējams arī tāpēc, ka sieviete nav tendēta uz rezultātu. Viņai neviens no šiem vīriešiem nav dzīvē nepieciešams tik ļoti, lai jebkādā veidā nāktos ciest un piedot visam, ko vīrietis spēj izdarīt. Visdrīzāk šī sieviete ir pietiekami gudra, lai savu īsto un vienīgo izvēlētos pati, nevis par tādu pieņemtu katru, kurš pateicis “Es tevi mīlu”.

Kāpēc dzīvē tā noticis ar pirmajām sievietēm, jūs noteikti sapratāt. Vai ne?

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.