Labākās kāršu spēles pāriem

Ir pienācis trauksmains un neziņas pilns laikmets, un gandrīz katrs no mums ir sācis pārdomāt vērtības – gan iedomātās, gan patiesās. Izrādās, nemitīgā steiga mūs ne tikai iztukšo un atņem veselību, bet arī atsvešina, jo katram ir kaudze darāmu lietu, un visas ir tik ļoti, ļoti svarīgas. Un tā– ļoti daudzi no jauna atklāj prieku par kopā būšanu.

Pārcilājot kopīgās laika pavadīšanas iespējas, nākas šo to atmest, jo sagatavošanās, nokļūšana pie mērķa un atgriešanās “nozog” deficīto laiku. Kā vienu no pēdējā laika trendiem varam atzīmēt dažādas spēles, ko var spēlēt gan lielākā kompānijā, gan arī divatā. 

Parunāsim par kāršu spēlēm, kas radītas pāriem, jo pāru attiecības ir mūžīgi kopjams lauciņš. Google meklētājā kāršu spēles nosaukumi ir desmitiem, taču daudziem no mums šīs spēles nederēs valodas barjeras dēļ. Pārsteidzošā kārtā atrodam arī Latvijas zīmola Joyful Couple spēles pāriem. Spēlēm ir gaumīgs dizains un kvalitatīvs izpildījums. Ja kādreiz laimējas kādu no tām saņemt dāvanā, droši var turēt pamanāmā vietā kā stilīgu interjera detaļu.

Šo netradicionālo kāršu spēļu pamatmērķis ir rosināt sarunas. Ar rotaļīgiem un asprātīgiem jautājumiem spēles dalībnieki viens otru ievelk procesā, kas palīdz noskaidrot attiecības un stiprināt tās. Brīžiem, protams, nākas kļūt nopietniem, jo jautājumi skar arī cilvēcisko attiecību smalkākās nianses. Spēlēs netrūkst arī koķetērijas un īstas erotikas – kā jau tam normāli būtu jābūt jebkurā pārī. 

Kopumā ņemot, gan eksperti, gan spēļu lietotāji ir vienisprātis, ka vērtīgākās kāršu spēles pāriem ir tā dēvētie “sarunu starteri”, kur uz kārtīm atrodam dažādus jautājumus, kas skar visas iedomājamās dzīves situācijas. Kuras no šīm kāršu spēlēm gan būtu tās vis-vis-labākās? Nosauksim tikai dažas, jo katrai no tām ir sava īpašā odziņa.

Our Moments

Šī spēle ideāli atsvaidzina un no jauna iekvēlina jebkura pāra attiecības. Jau pirmajos spēles brīžos atgriežas piemirstās sajūtas,un dalībnieki atklāj, ka visi sapņi un vēlmes dzīvo; ka visam ir tikai jānotrauš putekļi. Our Moments spēlē ir 100 izaicinoši jautājumi, kas brīnumaini provocē komunikāciju un rezultātā tikpat brīnumaini satuvina spēlētājus.

Ultimate Game for Couples 

To var spēlēt ar partneri vai kopā ar citiem pāriem, jo spēlei ir 2 dažādas versijas. Spēle palīdz atklāt jaunus aspektus par jums gan kā komandu, gan katru atsevišķi. Spēles piedāvātie izaicinājumi ir lieliski piemēroti randiņu vakariem, jo rosina saturīgas sarunas. Šajā spēlē ir 200! kārtis, un tā ir atzīta par lielisku dāvanu jubilejās vai kāzās.

Talk, Flirt, Dare

Spēles galvenās iezīmes ir romantisku sarunu uzsākšana, koķetēšana un uzdrīkstēšanās. Šajā spēlē jūs varēsiet padziļināt attiecības ar otru pusīti un atklāt jaunas iespējas attiecībās. Spēli var spēlēt arī ballītēs kopā ar citiem pāriem, un tai ir trīs ievērojami atšķirīgas daļas (kā to skaidri vēsta nosaukums).

Touch and Tell 

Brīnišķīga spēle, kas iepriecinās visus spēlētājus, no jauna iekvēlinot pāru jūtas un sniedzot vērtīgu informāciju par patieso saikni ar partneri. Šajā spēlē kartītes (kuru pavisam ir 250) ir paredzētas ne tikai sarunu startēšanai. Tās māca pieskarties un sajust pieskāriena rezultātā stiprināto mīlestības saikni. Eksperti apliecina, ka šai spēlei ir spēcīgs dziedinošs efekts, jo pieskārieni palīdz atbrīvoties oksitocīnam.

Iepriekšminētajam Latvijas zīmolam Joyful Couple ir vairākas kāršu spēles, no kurām divas iederas sarunu spēļu grupā. 

“Dzīves sarunas” patiks ikvienam pārim, kas gatavi uzlabot un stiprināt esošās attiecības vai tikai gatavojas veidot pāri. Komplektā ir 100 dažādi jautājumi par dažādām saistošām tēmām. Ar to palīdzību partneri var labāk iepazīt gan otru pusi, gan sevi pašu.

“Nerātnās Sarunas” ir 100 jautājumu izlase, ko veido: 40 maigie jautājumi par vispārīgām lietām; 40 karstie jautājumi, kas ir nedaudz pikanti un palīdz uzzināt otra vēlmes; 20 intīmie jautājumi, kas palīdz izprast attieksmi pret erotiskām un seksuālām tēmām.

Kā var noprast no lietotāju atsauksmēm, Joyful Couple radītās spēles ir silti sagaidītas un novērtētas kā vajadzīgas pāriem jebkurā vecumā. Interesi par šīm spēlēm apliecina arī sekotāju skaits sociālajās vietnēs Facebook un Instagram – šobrīd kopā to ir jau 10 000.Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.