Kāda ir SEKSUĀLA sieviete – vīriešu viedoklis

Kāda ir seksuāla sieviete? Tas ir ārēji redzams, vai jūtams, sievieti iepazīstot? Kā to redz vīrieši? Uzzini – 5 vīrieši dalās viedokļos!

Arvis, 39 gadi: Seksuāla ir tāda sieviete, kas labi jūtas savā ķermenī, vienalga kāds tas būtu. Ir nācies dzīvē satikt ne tās perfektākās sievietes pēc auguma parametriem, bet viņās ir kaut kas tāds, ka paņem. Viņas ir mierā ar sevi un viņas bauda vīrieti, neuztraukdamās par kaut kādiem centimetriem un citiem sīkumiem.

Kaspars, 43 gadi: Man šķiet, ka seksuāla sieviete ir tāda, kurai vīrieši patīk. Viņai patīk vīriešu sabiedrība, viņa tos neuztver kā citādākus. Jo ir sievietes, kas vairās no vīriešu sabiedrības, saka, ka tās jau veču lietas. Un ir tādas, kurām tieši patīk šī sabiedrība, šī būšana uzmanības centrā. Viņām patīk vīrieši un jā, arī sekss.

Normunds, 30 gadi: Tas ir vienkārši – seksuālām sievietēm patīk sekss. Viņas to grib, tāpat kā vīrieši un izrāda to. Bet viņas to māk izrādīt pavedinoši, nevis vulgāri. Un tādas sievietes vīrieši ir gatavi uz rokām nēsāt. Jo tādu nav daudz. Manējā tāda ir.

Elgars, 41 gads: Seksuāla sieviete ir atšķirīga no citām. Viņā viss ir seksuāls – tas kā izskatās, kā runā, kā kustās. Un viņa var darīt jebko, no viņas nāk šī seksualitāte. Man liekas, ka tas ir jau no mazām dienām – viņas ir audzinātas pārliecināti par sevi, nestreso par savu izskatu pārāk. Kopj sevi, bet zina arī savu vērtību. Nesalīdzina sevi ar citām. Un tas vīriešus pievelk.

Mareks, 49 gadi: Seksualitāte ir daļa no sievišķīgas sievietes. To ir grūti noraksturot, bet tas uzreiz ir jūtams. Var būt skaista, bet galīgi seksuāli neuzrunājoša sieviete, un var būt tāda, kas nošarmē momentā. Man liekas, ka daba seksualitāti sievietē ir ielikusi, jo tēviņš taču jāpiesaista. Bet sievietes pašas to apslāpē, jo domā, ka tas nav labi. Vajadzētu vairāk ļauties tam.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.