Sekss sapņos

Daudzi preses izdevumi, kā arī sievietes pašas nereti apgalvo, ka nav tik gribošas kā vīrieši. Muļķības! Ja runājam par sieviešu erotiskajiem sapņiem, daiļā dzimuma pārstāves šajā jomā ir tikpat dedzīgas kā vīrieši, tikai bieži vien kautrējas atzīties, ka mēdz sapņot par seksu.

Kanādā, Monreālas Universitātē, tika veikts pētījums, kurā noskaidrojās, ka astoņi procenti no abu dzimumu sapņiem ir erotiska satura.

Sieviešu sapņos visbiežāk piedalās reāli seksa partneri– esošie vai bijušie. Dāmas nereti sapņo arī par seksu ar kādu slavenību – aktieri, dziedātāju vai politiķi.

Vīriešu sapņos mēdz parādīties daudz un dažādi iedomāti tēli, nepazīstami cilvēki, ar kuriem tie nododas seksa rotaļām publiskā vai pavisam svešā vietā. Sapņos vīrieši bieži mīlējas arī ar vairākām partnerēm vienlaikus.

Kas tad īsti šajos sapņos notiek? Vispopulārākā atbilde, protams, ir nodarbošanās ar seksu, bet neizpaliek arī skūpstīšanās, dažādas uzbudinošas un divdomīgas situācijas, kā arī masturbēšana. Ko savos erotiskajo sapņos redz mūsu sievietes?

Zane: “Šādi sapņi nav bieži, bet, kad ir, tad vairākas reizes esmu sevi redzējusi publiskā vietā pa pusei kailu. Man parasti nav biksīšu, un tad jūtu lielu uzbudinājumu, jo visi taču uz mani skatās. Ar ko tas izskaidrojams, nav ne jausmas.”

Olita:”Tagad tas liekas smieklīgi, bet reiz pusaudzes gados sapņoju kā skūpstos ar somu grupas HIM solistu aizkulisēs. Sekss mums sapnī gan nebija, bet tik un tā jutos uzbudināta. Tāpat reiz mani gribēja iegūt vācu aktieris Deivids Haselhofs, kurš man īstenībā izraisa dziļu nepatiku. Sapnī viņam nestāvēja, par ko es biju priecīga.”

Nastja:”Es spilgti atceros kādu erotisko sapni, kur mani no mugurpuses ieguva kāds vācu karavīrs. Seju es neredzēju, tikai zināju, ka ir karš un man nav, kur sprukt, tikai bija sasodīti patīkami. Dīvaini, bet es nekad vēl neesmu nevienā erotiskajā sapnī redzējusi savu draugu.”

6 komentāru
  1. zinu,ko nozīmē seks sapņos, īstenībā domāju,ka ikviena to zin. Jāsaka,ka kaut ko tik reālu nekad nebiju piedzīvojusi sapnī, pat nobeigums bija iespaidīgs 🙂

  2. Dīvaini tikai, ka dažreiz nākas ieraudzīt kaut ko par šito pašu tēmu sapnī, bet kur piedalās cilvēks, kas nemaz nav tīkams, un tad tu pamosties bez maz ar riebuma sajūtu.

  3. Ja sapnī nodarbojies ar seksu,tas pierāda,ka ikdienā Tev tā trūkst vai arī nav pietiekami labs ar puisi,tāpēc sapņojam to,pēc kā tiecamies un dažreiz tas ir labāks nekā dzīvē,vienu nakti sapnī redzēju,kā krāpju savu draugu,tas man lika aizdomāties,ka negribētu lai viņš būtu manā vietā un mani krāptu,kopš tā laika tādi sapņi un domas nav bijušas… 🙂

  4. Tās ir tīrās šaumas ka ko tādu redzu sapnī, jo tas patiesibā izskatās biedējoši reāli 🙁

  5. Ok, un kur ir raksta morāle? Es gribētu secinājumus, piemēram, ko nosīmē, ja redzi sevi bez biksītēm, vai skūpsties utt. Lūk tas būtu interesanti.

  6. Manuprāt, sekss sapnī nozīmē to, ka tas tev trūkst. Man šāds sapnis bija ar bijušo… varbūt tas nozīmē, ka man viņš kaut kādā ziņā pietrūkst, varbūt gultā pietrūkst. 🙂 sekss ar vācu karavīriem – varbūt nozīmē, ka kaut kur zemapziņā vēlies grupveida seksu. īstenībā tam varētu būt daudz un dažādi iemesli, atkarībā no tā, kas tajā brīdī tev ir aktuāli.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.