Reizes, kad sievietes spēj sajūsmināt

Esam apkopojuši sieviešu iezīmes un prasmes, kas vīrietim liek sajūsmā noelsties un gribēt savu mīļoto tik ļoti kā nevienu citu. Reizēm tie ir mazi sīkumi, bet vīriešu acīs ārkārtīgi nozīmīgi un seksīgi.  Lūk dažu vīriešu viedokļi, kas nekautrējās šos sīkumus atklāt, un, kas bija pārsteidzoši, vairākās jomās viņu domas pilnībā sakrita.

Dabīgums

Kā atzīst vairāki vīrieši, nevar būt nekā skaistāka un seksīgāka par dabīgi skaistu sievieti. Jā, viņi atskatās uz mākslīgi uzpucētām dāmām augstos papēžos, bet tomēr savu sievieti viņi grib redzēt dabīgi skaistu. Nepilnības, ko tu sevī redzi, apkārtējie cilvēki, tai skaitā vīrieši, bieži vien pat nepamana.

Kaspars (31 gadi): „Jā, es mēdzu atskatīties uz cacām, bet nekas nav skaistāks un iekārojamāks par manu nedaudz saburzīto sievieti pašā rīta agrumā. Tas skats mani vienkārši padara traku, kad viņa mostas, viņa ir bez kosmētikas, mati ir nedaudz savēlušies, acis tikko vaļā un tieši šai brīdī viņa izskatās tik seksīgi, cik seksīga vien viņa var būt. Tas ir viens no iemesliem ,manuprāt, kādēļ sekss no rīta ir tik labs. ”

Gatavošana

Jau simtiem reižu dzirdēts, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu, bet, kā izrādās, kungiem patīk ne tikai pagatavotais ēdiens, bet arī process kā tu savā nodabā to dari. Neskatoties uz dzimumu vienlīdzību utt., ēst gatavošana un mājas solis joprojām daudziem šķiet ļoti sievišķīga padarīšana.

Miks (38 gadi): "Bieži vien arī sadzīves situācijās ir tādas vienkāršas, sākas lietas, kas var likties ļoti foršas un seksīgas, tādas, kas spēj iekvēlināt. Piemēram, sieviete vienkārši var stāvēt pie plīts kaut ko gatavot, dungot sev iemīļotu melodiju un kustoties smuki dupsi grozīt, un tas ir viss, kas vajadzīgs, lai vīrieti nedaudz uzkarsētu".

Viņa apģērbs tev mugurā
Daļai vīriešu patīk, ka dāmas mēdz uzvilkt viņa apģērbu – kreklus, šortus, tas padara tevi viņa acīs seksīgu un ļoti iekārojamu. Tiesa, pirms velc virsū sava jaunā vīrieša drēbes noskaidro, vai viņš neiebilts, jo ir vīrieši, kas pret savu apģērbu izturas ar ļoti lielu pietāti.

Jānis (36 gadi): „Atceros, kad vēl nedzīvojām kopā, viņa mēdza no rītiem uzvilkt manu t-kreklu, reizēm arī šortus. Tas izskatījās tik seksīgi, ka man uzreiz gribējās drēbes atprasīt. Diemžēl tagad mana sieviete no rītiem uzvelk savu halātiņu, tas laikam kopdzīves rezultāts, bet viņa manās drēbēs, kas viņai ir krietni par lielu, izskatījās ārkārtīgi kārdinoša.

Čuksti ausī
Vīriešiem patīk personīga attieksme, daudziem patīk asumiņš, privāta, pat intīma saruna sabiedriskā vietā. Nekautrējies iečukstēt ausī gan to, ka vēlies doties mājās, gan to, ka vēlies viņu pašu, jo, kā novērojām, daļu vīriešu tas mēdz pozitīvā ziņā uzvilkt.

Kārlis (42 gadi): „Man ļoti patīk, ja publiskā vietā mana dāma mēdz man kaut ko iečukstēt ausī vai pienākt tik tuvu, ka mūsu sejas gandrīz saskaras runājot, nav pat svarīgi, ko viņa saka, man viņu uzreiz gribas noskūpstīt, jo sajust savas sievietes elpu pie manas auss vai uz kakla ir ārkārtīgi patīkami, un sabiedriskā vietā tas šķiet bez maz vai nepiedienīgi, bet ļoti uzbudinoši.”

Skūpsti uz kakla
Skūpsti ir patīkami uz jebkuras ķermeņa daļas, bet īpaši uzbudinoši var būt skūpsti jeb vienkārši buča uz kakla, jo kakls ir viena no cilvēku erogēnajām zonām.

Gints (33 gadi): „Ļoti patīk, ja skūpsta kaklu. Tas ir kaut kas tik uzbudinošs, es pat nezinu, kas ar mani notiek, bet zinu, ka tās ir vienas no izcilākajām sajūtām, ko var sniegt sieviete. It kā sīkums, bet tas var uzkarsēt arī ļoti mierīgu dienu vai vakaru.”

Seksīga veļa
Kādu uzvelk skūpsti vai kādu netiešs pieskāriens, bet principā visi stiprā dzimuma pārstāvji nespēj pretoties dāmai skaistā, gaumīgā apakšveļā. Viņiem nav svarīgi, vai tā ir apakšveļa, vai nakts veļa, galvenais, ka tā izceļ tavu augumu un parāda tavu iniciatīvu.

Ivars (29 gadi): „Es nespēju pretoties sievietei seksīgā apakšveļā, un kurš gan to spēj? Kas tik viņām nav – korsetes, seksīgi naktskrekliņi, zeķes utt. Tas viss liek vīrieša sirdij pukstēt ātrāk. Protams, sievietes ir iekārojamas jebkurā apģērbā, bet tas, ka viņas tik nekautrīgi izrāda savu augumu, laupa pēdējās savaldības paliekas.”

19 komentārs
 1. Wouch, līdz amizantumam seksīgs vecis bildē, biju jau pārpratusi, ka raksts būs par to, kas mūs sajūsmina večos. Lai nu kā, raksts nav slikts.

 2. Man rezi bija draugs, kura mīļākais vārds bija “dabisks”. Arī viņaprāt sievietes viena no lielām vērtībām ir prasme būt dabiskai. Viņš gan te iekļāva plašāku spektru – ne tikai NĒ silkona krūtīm un vēlams nekrāsotiem matiem, bet arī to, cik īsta, patiesa un atklāta sieviete spēj būt. Redz, arī tas ir dabiskums.

 3. Man varbūt vieni tā, bet ar to seksīgo apakašveļu ir tāds iepsaids izveidojies, ka to mēs vairāk velakm sev, lai pašas sajustos vēl iekārojamākas. Cik reizes esmu centusies pārsteigt vīrieti ar savu apakšveļu – man ir tāda sajūta, ka tas viņu interesē par visu vismazāk. Droši būtu varējusi novilkt jau iepriekš.

 4. Tā – tagad amats rokā – Viņi ir jāskūpsta tikai uz kakla un publiskās vietās jāčukst ausī vienas vienīgas neķītrības:)))) Ja viss būtu tik vienkārši…

 5. Jā, jā – mans vīritis arī ir kaut kāds pārliecināts dabiskuma aizstāvis. Viņam nepatīk, ka es krāsojos, viņam nepatīk, ka man ir pieliktie nagi, viņam nepatīk, ja rotās un apģērbā ir spīguļi. A man patīk. Un ko darīt?

 6. Seksuāla veļa – tas strādā viennozīmīgi. Dažkārt, kad kādā publiskā vietā netīšām ir redzams kāds gabaliņš skaistas veļas, vīrieši to pamana un novērtē. Tā var būt krūštura no pleca noslīdējusi lencīte, vai zeķe, ko pamana, jo esi noliekusies, vai krūštura maliņa, ko var redzēt aiz krekla pavērtās podziņas. Viss darbojas. Un nenoliedzami – tas darbojas arī mums pašām. Smukā velā mēs jūtamies iekārojamākas!

 7. Par to, ka vīriešiem patīk, ja sieviete uzvelk viņa kreklu – nu … nezinu, nezinu. To parasti rāda filmās, bet vai reāli patīk? Būs vakarā jāpainteresējas:)

 8. Mēs ar draugu dažkārt visas darba dienas laikā viens otru pavelka, kacinam uzbudinām. Aizsūtam īsizņu, piezvanam, uzrakstam kaut ko erotisku skaipā vai meilā, aizejam pusdienās un pačukstam otra, ko gribētos darīt un tad vakarā burtiski apēdam viens otru, jo visas dienas garumā iekāre ir kāpināta ne pa jokam.

 9. Kaut kā man šķiet, ka tajā “dabīgumā” vērts just robežu, lai nebūtu ta, ka dabīguma koncepcijā ietilpst arī vecs halātiņš un brīvdienās nemazgāti mati, jo nav jau uz darbu jāiet. Sievietei jebkuros apstākļos par sevi jārūpējas un ja reiz vīrieti pavelk dabīgums:) – var par godu viņam un aiz rūpēm pret sevi – darīt to dabīgiem līdzekļiem:)

 10. neko nedarīt! tu jau ne vīrieša, bet sevis dēļ ģērbies un pucējies. viņam vienkārši ir cits ideālās sievietes tēls, kurā viņš mēģina tevi iebāzt, vai arī viņam ir pataloģiskas bailes, ka tevi vēl kāds uz pasaules pamanīs. Neviens no tiem variantiem nav diži labs. Tā, ka, lai viņš tiek galā pats ar sevi.

 11. taisnība gan – vīrietis uz bildes satriecošs. Tādu izdomāsi kā pavedināt nezin kādos veidos:)))))

 12. gatavošana, protams, ir jauka lieta, bet tā neko daudz nelīdz, kad vīrietis ir sadomājis aiziet. vari gatavot kā pavārs no pasaules TOP pavāru trijnieka. tas neko nemaina. a ta ikdienas mīlestības izrādīšanai – der labi.

 13. Visas tās metodes darbosies ar nosacījumu “ja tu tam vīrietim patīc”, ja viņam vispār ir interese par tevi.

 14. Man gan gribas paoponēt Kasparam, kurš saka, ka sekss no rītiem ir labs, tpaēc, ka beibīte ir samiegojusies, nepucētiem zobiem, bez kosmētikas un tāpēc – dabiska… Man gan šķiet, ka seksam no rīta ar to visu ir maz sakara. Sekss no rīta ir tāpēc, ka tevi uzbunina tā otra cilvēka klātbūtne un tam nav sakar ar skatīšanos uz viņa sapinkotajiem matiem. Un otrs iemesls – nav tik laba starpposma starp pamošanos un pirmo rīta kafiju, kā mīlēšanās.

 15. Man šķiet, lai cik dabisksas mēs arī būtu, apgalvojums, ka vīrieši neredz mūsu nolaidību (ko, protams, arī var jauki maskēt ar vārdiņu “dabisks”) ir tāda sevis mānīšana. Vīrieši redz celulītainas kājas un dibenus, viņi pamana, ja rokas nav stingras, bet “muskuļi” vārgi nokarājas, par savā vaļā atstātām padusēm vai citām vietām – pat nepieminēšu. Viņi visu to pamana. It kā – tas viss tā ļoti dabiski, bet no otras puses – visas šīs lietas liecinapar sievietes nolaidību pret sevi. Tā, ka ar”dabiskumu” jābūt uzmanīgām.

 16. jaa, pilnīgi piekrītu ennai. liekas,ka vinji apakšvelju [at nevelas redzet. uzreiz kaila,tad labak, dabiskak un skaistak.. jo to apakšveļas skaistumu, ko redz un apjusmo pašas sievietes, vinji neredz un neko nepieziimee biezhi..

 17. man pat ir iedalīta spec maika ar moci virsū, ko no rītiem uzvilkt gatavojot brokastis 🙂

 18. Aij jaa, viss no šiem aprakstitajiem variantiem darbojas. Nosmējos arī par tām Viņa drēbēm – tas tocna darbojas! Viņam pat liekas baigi forši, ja es uzvelku viņa ziemas cepuri… Kaut kāda maģija tajā ir un nevaru tajaa iebraukt, jo es gan nezinu, vai gribētu, lai viņš velk mugurā kaut ko manu 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.