Pavasarī durvis vērs pirmais “Madara Cosmetics” veikals

Š? gada pavasarī Rīgā durvis vīrs pirmais Latvijas ekokosmētikas zīmola Madara veikals.

Veikals tiks atvērts marta beigās vai aprīļa sākumā vienā no Rīgas tirdzniecības centriem. Patlaban uzņēmums nodarbojas ar telpu nomas līgumu slēgšanu.

Veikalā tiks pārdota galvenokārt Madaras ražot? kosmētika un, iespējams, arī atsevišķas šai produkcijai pietuvin?tas lietas.

Madara ir Latvijā ražoti sejas un ķermeņa kosmētikas produkti, kas gatavoti no dabiskām vielām un bioloģiski sertificētu Baltijas augu ekstraktiem. Zīmols Madara pieder Latvijas ražot?juz??mumam Madara Cosmetics.

Madara Cosmetics ražotie produkti ļoti patīk arī mums, un pirms kāda laiciņa espati.lv bija lasāma intervija ar Madaras radītāju un vadītāju – Lotti Tisenkopfu. Ja neesi to lasījusi, vari to izdarīt šeit: http://karjeraunnauda.espati.lv/index/view/id/145/Madaras-Lotte—zali-smarzigi-un-sieviskigi-preti-veiksmei/

5 komentāru
  1. Madarai ir ļoti laba kosmētika:))
    Man personīgi ļoti patīk sejas krēms,tik forši mitrina sejas ādu:))

  2. Pie manis ciemos bija Madaras kosmētikas konsultante- baigi feins pasākums:) Iesaku arī Jums uzrīkot sievišķigu burziņu ar draudzenēm un visām izbaudīt Madaras kosmētikas vieglumu, dabīgumu, smaržīgumu… Pieteikties uz šo štelli var Madaras mājas lapā:)

  3. Patīk šī kosmētika, tiešām. Man pie tam ir problemātiska āda, bet lieliski der, piemēram, nakts reģenerējošais serums, loti labs. Ar Madaras toniku noņemu kosmētiku.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.