Modernākie nagu laku toņi pavasara un vasaras sezonā 2012

Laika apstākļi aiz loga kļūst jo dienas, jo sirdij tīkamāki, un drīz jau varēsim teikt – pavasaris ir klāt. Tas šogad nāk ar visraibākajiem jaunumiem modes pasaulē – kā apģērbu un apavu modē, tā arī kosmētikas un, protams, manikīra tendenču modē. Krāsas ir jautājums numur viens – nost ar rudens un ziemas pelēcību! Šoreiz espati.lv tev ir sagatavojusi ceļvedi šī pavasara un vasaras manikīra modes tendencēs. Uzsvaru šoreiz esam izvēlējušies likt uz pašu būtiskāko – skaistajām un sulīgajām krāsām, kādās rotāsim savus nagus šajā pavasarī un, protams, arī vasarā! Lasi un mosties pavasarim un vasarai, kas ir tepat aiz durvīm! Raksts tapis sadarbībā ar ekspertu numur viens nagu kopšanas pasaulē – Sally Hansen.

8 nagu lakas krāsas toņi, kuri tev šosezon noteikti jāizmēģina
PISTĀCIJU ZAĻAIS TONIS  

Šajā pavasarī un vasarā varēs teikt vienu – visa modes pasaule būs zaļā krāsā. Tas attieksies gan uz apģērbiem, gan apaviem, gan interjeru, gan, protams, uz kosmētikas modes tendencēm, tajā skaitā manikīru. Par šī pavasara un vasaras sezonas zaļo toni, kādā rotāt savus nagus, ir izvēlēts tieši pistāciju zaļais tonis. Tas ir maigi zaļš, ar nedaudz krēmveidīgu pieskaņu, necaurspīdīgs un ļoti svaigs – kā radīts pavasarim, kad daba mostas un viss sāk plaukt un zaļot! Šādā tonī lakoti nagi iederēsies kā ikdienas gaitās, tā arī vakarā – dodoties uz kādu svinīgāku pasākumu. Nebaidies šādā tonī lakotus nagus kombinēt ar dažādām citām svaigām krāsām, un radīt tikai sev raksturīgu, pavasarīgu tēlu!

MANDARĪNU JEB KOŠI ORANŽAIS TONIS
 

ļoti krāšņs, dzīvespriecīgs un saulains krāsas tonis, uz kuru skatoties, vienkārši nebūs iespējams nepriecāties. Tas atgādina par vasaras sauli un sulīgiem citrusiem. Modes eksperti apgalvo, ka šis tonis nāk no 60tajiem gadiem un būs īpaši aktuāls šajā pavasarī un vasarā ne vien manikīra modē, bet arī apģērbā un apavos. Nebaidies izvēlēties tieši šo krāsas toni saviem nagiem – kombinē to ar zaļo, zilo, violeto un citām izteiktām krāsām. Tādējādi panāksi īsti vasarīgu un pat tropisku tēlu, kas liks priecāties visiem, kas uz tevi palūkosies. Mandarīnu jeb koši oranžās krāsas toņa moto – nost ar pelēcību un garlaicību! Tas ļauj sapņot par tropiskām pludmalēm ar zaļām palmām, košu sauli, izteikti baltām smiltīm un viszilāko ūdeni!

NEONA TOŅI 

Viskrāšņākie un dzīvespriecīgākie toņi manikīra modē šajā sezonā. Tas var būt gan neona rozā, gan zilais, zaļais un pat violetais tonis. Galvenā kopīgā pazīme – tie ir ĻOTI koši, bagātīgi un tik krāšņi, ka teju vai acis žilbst. Mērķis viens – radīt īpaši vasarīgu un pat tropisku tēlu, kas perfekti kontrastēs ar saulē iesauļoto ādu un matiem, kuros rotaļājas vējš. Ja baidies no tik spilgtiem toņiem ikdienā, tad atstāj tos savam atvaļinājuma laikam un pludmales sezonai, bet katrā ziņa – izmēģini, jo efekts, kāds tiek panākts ar šādos toņos lakotiem nagiem, ir tā vērts! Pašām drosmīgākajām modes eksperti iesaka kombinēt šos nagu lakas toņus ar tāda paša veida apģērbu – neona krāsas būs modē arī apģērbā. Nebaidies sapludināt divus atšķirīgus toņus un iegūsti izteikti saulainu izskatu, kā radītu garastāvokļa uzlabošanai pēc pelēkā rudens un ziemas. Starp citu, šīs krāsas toņi lieliski iederēsies ne vien manikīrā, bet arī un jo sevišķi – pedikīrā, ko vienmēr var veidot uzkrītošāku un ekstravagantāku, kā manikīru.

MIESAS KRĀSAS TOŅI

Tos dēvē par šī pavasara un vasaras sezonas jaunajiem sārtajiem toņiem. Tie būs ļoti populāri un ieteicami ikvienai, jo ir tik neitrāli, taču tajā pašā laikā ĻOTI eleganti un iederīgi teju jebkurā stilā. Miesas krāsas nagu laku toņu izvēle būs ļoti plaša – sākot no tumšiem kafijas ar pienu un kapučīno toņiem, līdz pat ļoti gaišiem, bet ne baltiem toņiem. Eksperti iesaka ļauties eksperimentiem – pieskaņo nagu lakas toni savas roku ādas tonim un radi lelles Bārbijas tēlu, vai arī izvēlies toni, kas gaišāks vai tumšāks par tavas ādas toni un spēlējies ar rezultātu! Šādos toņos veidots manikīrs iederēsies jebkurā pasākumā un jebkurā diennakts stundā.

ZILIE TOŅI

Zilie toņi palēnām, taču mērķtiecīgi uzsāka virzību uz modes skatuvi jau pagājušajā sezonā. Šajā pavasarī un vasarā tie savas pozīcijas ir tikai nostiprinājuši. Izvēle ļoti plaša – sākot no gaiši un maigi debess zilā toņa un beidzot ar īpaši tumšu un dziļi zilo toni. Pa vidu šajā toņu paletē ir gan klasiski zilais, gan tirkīza zilais, gan jebkurš cits zilais tonis. Eksperti iesaka nebīties no šīs krāsas toņiem, un izmantot tos. Ja neesi pārliecināta, ka vēlies nagus lakot viscaur zilā tonī, tad sāc ar šī toņa izmantošanu nagu dizainā – arī tā ir iespējams panākt ļoti interesantu efektu. Pamēģini izmantot zilo toni, kā akcentu – nolako tajā nagus un pieskaņo kādu aksesuāru, piemēram, jostu vai rokassprādzi – rezultāts ļoti elegants, taču pamanāms un visnotaļ stilīgs šajā sezonā.

PASTEĻA TOŅI 

Romantiskākie un meitenīgākie no visiem, šajā pavasara un vasaras modes sezonā piedāvātajiem, krāsu toņiem manikīrā. Tie ir gan klasiskie – maigais ceriņu un rožu rozā tonis, gan arī netipiskāki – zaļais, zilais un pat sviesta dzeltenuma tonis. Šie toņi šosezon tiek raksturoti kā izteikti augstās modes toņi – klasiski, sievišķīgi, eleganti un iederīgi teju jebkurā stilā. Tos var kombinēt gan ar košākiem toņiem apģērbā, lai radītu kontrastējošu izskatu, gan arī tikpat mierīgiem toņiem, ja garastāvoklis prasa vairāk romantisma un izteiktas sievišķības. Īpaši piemēroti toņi tām, kurām tīk universālisms, jo šo toņu nagu lakas būs derīgas jebkurā dzīves situācijā.

FUKSIJU ROZĀ TONIS

Īpaši krāšņs, drosmīgs un pat kliedzošs šajā sezonā. Jau tā izteiktais un spilgtais krāsas tonis tiek kombinēts ar kontrastkrāsas mirdzumu un perlamutra pieskaņu – īpaši košam un mirdzošam rezultātam. Piemērots tropiskai vasarai, dienām, kad ir vēlēšanās uzlabot garastāvokli, atvaļinājumam, pludmales sezonai un vispār – vasarai kopumā! Ja baidies šādā tonī veidot savu manikīru, tad izmēģini to pedikīram – kopā ar interesantiem apaviem, šāda toņa pedikīrs var kļūt par tavu šīs vasaras odziņu numur viens. Eksperti iesaka atmest stereotipus par šādas krāsas manikīra piemērošanu vien sievietēm, kas atgādina lelli Bārbiju – fuksiju rozā šosezon iegūst pavisam citu, daudz šarmantāku un sievišķīgāku niansi – nebaidies no tās!

SPĪGUĻI UN VIZUĻI – tie, tāpat kā zilais tonis, uzkāpa uz manikīra modes skatuves jau pagājušajā sezonā, un nemaz nedomā to atstāt arī šajā – pavasara un vasaras sezonā 2012! Šajā pavasarī un vasarā spīguļi un vizuļi uz taviem nagiem būs visdažādāko krāsu, formu un izmēru, vienkārši spīdīgi, kā arī 3D efektu radīt spējīgi. Turklāt manikīra eksperti iesaka nebīties no šādi lakotiem nagiem arī ikdienā – tad piemērotāki būs mazāk uzkrītoši spīguļi, bet vakarā vari atļauties arī vislielākos, spožākos un pamanāmākos vizuļus uz saviem nagiem! Spīguļus un vizuļus ieteicams kombinēt ar vairāk vienas krāsas apģērbu – sevišķi eleganti tie izskatīsies ar melnu vai baltu apģērbu. Izmēģini un apbur apkārtējos!

 
11 komentārs
  1. forši, ja var pieskaņot tos spilgtos pie apģērba vai aksesuāriem, tad var pastilot! 🙂

  2. Zaļos un zilos atstājam atvaļinājumam! Agrāk biju pret ziliem nagiem, likās kkas nepieņemams, bet kad iegādājos debess zilu kleitu vasarai un pieskaņoju tai nagu laku – sapratu, ka mani stereotipi pret zilajiem nagiem sabrūk!!!!!! Ikdienai gan labāk miesaskrāsu vai pasteļus …

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.