Sally Hansen nagu stiprinātāja Miracle Cure testa rezultāti

Pirms nedēļas www.espati.lv izsludināja pieteikšanos Sally Hansen nagu stiprinātāju Miracle Cure testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produkta apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā Piesakies testēt Sally Hansen nagu stiprinātāju Miracle Cure
Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Arta, 24 gadi, studente 
Nolēmu pieteikties šim testam, jo man ir problemātiski nagi – sausi, plaisā, lūzt un izskatās ne pārāk labi. Līdz šim neesmu atradusi līdzekli, kas tiem palīdzētu. Šī nagu stiprinošā produkta dizains ir ļoti vienkāršs, bet gaumīgs. Lietošana ir super ērta, jo līdzeklis uzklāts uz nagiem, nožūst praktiski uzreiz, līdz ar to, šo līdzekli var uzklāt tieši pirms došanās prom no mājas rīta agrumā! Izmēģināju šo nagu stiprinātāju lietot gan vienu pašu, gan arī kā bāzi pirms citas nagu lakas. Abos gadījumos rezultāts bija līdzīgs – nagu laka turējās ļoti labi vairākas dienas. Nedēļas laikā, testējot šo produktu, man radās sajūta, ka nagu kļuvuši veselīgāki – to krāsa palikusi rozīgāka, tie šķiet elastīgāki, tādi kā mitrināti un šķelšanās tiešām kļuvusi mazāka! Es noteikti turpināšu lietot šo produktu, jo vēlos sasniegt maksimāli labāko rezultātu! Noteikti iesaku to izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām, jo tā lietošana ir ērta, bet rezultāts redzams ļoti ātri.
Vērtējums

Arita, 24 gadi, ārštata tulks
Par cik mani trauslie, vājie un nepārtraukti lūstošie nagi ir ‘izturējuši’ gan neskaitāmi daudzus stiprināšanas brīnumlīdzekļus, gan gēlu un gelish nagu lakas, šaubījos, ka šis būs produkts, kas ieviesīs pārmaiņas un liks maniem nagiem būt tiešām stipriem. Šīs šaubas pastiprināja spēcīgais acetona aromāts, kas, atverot pudelīti, pārņēma visu telpu, tā teikt – vienkārši sitās nāsīs! Nodomāju, ka nekas labs jau nebūs, bet, ja jau pieteicos izmēģināt, tad jāmēģina vien bija. Nolakoju pirmo kārtu un – wow, iepriecināja superīgais spīdums, kas, starp citu, arī pēc 2 dienām spīd tāpat, kā tikko uzklāts. Šī produkta vēl viens pluss ir ļoti ātrā nožūšana un tas, ka līdzekli uzklājot ir nepieciešams ļoti minimāls tā daudzums. Tā sapriecājos, ka uzreiz nolakoju arī otru kārtu, bet tā bija kļūda. Par cik nagu līdzekļa konsistence ir diezgan bieza, tad uzklājot vairāk kā vienu kārtu, šis līdzeklis ļoti viegli lobās no naga virskārtas. Der tikai viena kārta un patiesība otru kārtu nemaz neprasās. Ņemot vērā produkta samērā lielo tilpumu, izskatās, ka līdzeklis pietiks ļoti ilgam laikam. Varu teikt, ka nagi, vismaz mani, kļūst stiprāki jau uzreiz pēc līdzekļa pirmās uzklāšanas un pēc 4 dienām tie izskatās ievērojami veselīgāki un stingrāki. Noteikti iesaku šo produktu visām dāmām, kurām ir trausli un lūstoši nagi. Es domāju jūs nebūsiet vīlušās.
Vērtējums

Natālija, 27 gadi, tiesas sekretāre 
Līdz šim esmu mēģinājusi šīs pašas firmas stirpinošo nagu laku, bet ar citu nosaukumu. Tā kā iepriekšējais līdzeklis man patika, izlēmu izmēģināt arī šo. Iepakojums kā jau nagu lakai – pudelīte ar ērtu, nelielu otiņu. Produkta tekstūra ir šķidra, līdz ar to uzklāšana ir ātra, un nepieciešams mazāks produkta daudzums nekā biezajām nagu lakām. Pēc nožūšanas man īpaši patika spīdums, kādu līdzeklis piešķir nagiem. Tāpēc es to lietoju gan kā bāzi zem dekoratīvās nagu lakas, gan kā virsējo pārklājumu spīduma piešķiršanai. Īpašu atšķirību nagu stipruma ziņā nemanīju, jo man jebkuras nagu lakas lietošanas laikā nagi lūzt un šķeļas mazāk. Ja vēlaties sev spīdīgus nagus, tad šis līdzeklis ir īstais.
Vērtējums

Ksenija, 28 gadi, riska analītiķe 
Katru pavasari manu nagu gali sāk šķelties un tad jāķeras pie nagu stiprinātājiem, tāpēc šīs produkts man bija sevišķi aktuāls. Iepakojuma dizains koši zila pudelīte un zelta krāsas vāciņš izskatās oriģināls un viegli iegaumējams, to nevarēs sajaukt ne ar kādu citu produktu. Produkta tilpums ir liels, lielāks nekā piedāvā standartā ražotāji šādiem līdzekļiem, ļoti patika otiņa, ar to ir viegli nolakot nagus, produkts no otiņas nenotek, ir iespējams uzklāt tieši tik cik nepieciešams. Patīkami ir tas, ka līdzeklis turas, arī ar visu trauku mazgāšanu, ilgi, tāpēc noteikti pudelīte pietiks ilgam laikam! Ražotājs sola ka pēc 3 dienām plaisas uz nagiem pazudīs, un nadziņi būs gludi un veseli, tad pēc manas pieredzes nagu galiņi sāka saaugt (veseļoties), bet vēl ne līdz galam, priekš trīs dienām tas ir ļoti labs rezultāts, jo lietojot šo produktu ilgāk nagu galiņi arī izārstēsies līdz galam. No piedāvātiem šāda veida produktiem pagaidām šīs līdzeklis man patika vislabāk, un ar piebildi, ka to vajadzēs lietot ilgāk par trīs dienām es varu to ieteikt espati.lv lasītājām. Paldies redakcijai par iespēju notestēt šo produktu!
 Vērtējums

Una, 30 gadi, projektu vadītāja 
Pieteicos šim testam, jo man ir ļoti sausi un lūstoši nagi, kurus praktiski nav iespējams izaudzēt garākus. Saņemot produktu, pirmais, ko novērtēju, ir tā dizains, kas man šķita ļoti skaists un svaigs, jo pudelītei ir debess zila krāsa. Lietot šo nagu stiprinātāju bija ļoti ērti – to uzklāj kā nagu laku un tā nožūst burtiski pāris sekundēs, kas man ir ļoti būtiski, jo esmu darbos līdz ausīm un man nav daudz laika skaistumkopšanas aktivitātēm. Smarža šim produktam ir klasiska – tāda pati kā citām nagu lakām. Laka turas labi, ar to var nostaigāt vairākas dienas, turklāt, ja to izmanto kā bāzi krāsainai nagu lakai, arī tā turas ļoti labi. Pēc vairāku dienu lietošanas, man tiešām šķiet, ka mani nagi ir kļuvuši stiprāki un šķeļas mazāk – radās sajūta, ka šis līdzeklis nagus tā kā salīmē un tie kļūst spīdīgi un veseli. Domāju, ka turpinot lietot šo līdzekli, es tiešām spēšu izaudzēt savus nagus garākus! Iesaku izmēģināt šo līdzekli visām tām espati.lv lasītājām, kurām ir līdzīgas nagu problēmas, kā man, jo tas tiešām spēj palīdzēt!
Vērtējums

3 komentāru
  1. jā, bet es arī esmu lietojusi līdzīgu produktu un varu teikt, ka tiešām tā ir – kamēr tas tiek lietots, nagi turas labi. laikam tiešām kaut kā salīmē to nagu!

  2. Nopirku. Tiešām varu teikt, ka ir labs. Turējās uz nagiem turpat vai nedēļu kā caurspīdīgā nagu laka, i traukus mazgāju i māju tīrīju, super!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.