Medus masāža pret celulītu

Masāžas laikā notiek strauja asinsrites uzlabošanās gan ādā, gan zemādas taukos un muskuļos. Paātrinās barības vielu un skābekļa transports, kā arī no vietas tiek izkustinātas iestāvējušās atkritumvielas.

Medū esošās vielas uzsūcas ādā, padara ādu zīdainu, stingru un gludu. Medus brīnišķīgo efektu var sajust jau pēc pirmās procedūras.

Ieteicams veikt 15 medus masāžas seansus katru otro (nevis katru!) dienu!!

Tātad – pati procedūra

Ņemam nesacukurojušos medu, apsmērējam dibenu un augšstilbus, piespiežam plaukstu klāt pie ādas, atraujam strauji. Ar katru reizi arvien stiprāk un arvien straujāk. Vēlāk uz ādas paliks pavisam plāns medus slānītis, bet plaukstās sakultais medus veidos baltu masu. Kad parādījusies šī baltā masa – parasti pēc 5-10 minūšu masāžas vienā rajonā – masāžu var beigt un var ķerties klāt nākamajai zonai. Vēl medum klāt var likt ēteriskās eļļas, bet es to nedarīju. Pēc masāžas – nomazgāties ar siltu ūdeni, ieziest barojošu krēmu. Ieteicams 1 kurss – 15 reizes katru otro dienu. var palūgt palīdzību kādam citam, jo pašai būs grūti aizsniegt dibenu, rokas ātri nogurs, nebūs vēlamā efekta. Pēc masāžas medus jānoskalo siltā ūdenī un vēlams iesmērēt ar krēmu.

Pēc medus masāžas seansa uz ādas bieži vien paliek zilumi – nebaidies, zilumi ātri pāriet. Galvenais, izturēt pirmos seansus, kas var būt īpaši sāpīgi, vēlāk āda pierod un sāpes mazinās. Un katrai tas sāpju slieksnis ir savādāks, citai nemaz neliksies, ka ir baigās sāpes!! Un, neskatoties uz sāpēm un zilumiem, šis ir viens no efektīvākajiem pārbaudītajiem līdzekļiem pret celulītu.

Ar kādu 4.-5. dienu dibens pierada pavisam, augšstilbi iesāpējās ik pa laikam vēl arī turpmākās reizes.
3 komentāru
  1. hmm, neizpratu, kā pareizi ir jāmasē? ja tikai uzspiežot un strauji atraujot roku, tad no kurienes tie zilumi un sāpes?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.