5 MASĀŽAS, kas var labi palīdzēt NOTIEVĒT

Lai samazinātu sava ķermeņa svaru, ir jāievēro divi galvenie nosacījumi – jāpārskata sava ēdienkarte, lai tā būtu sabalansēta un tievēšanai atbilstoša, kā arī jāiedraudzējas ar fiziskajām aktivitātēm. Taču kādēļ nereti ir tā, ka ar šiem diviem nosacījumiem vien nepietiek? Izrādās, ka tievēšanā būtisks ir arī trešais faktors – jābūt labai zemādas asinsritei! Ja zemādā ir izveidojušies tauku sabiezējumi, kas nospiež vēnas un sīkos limfvadus, asins cirkulācija nav tik laba, un arī tauku dedzināšanas process sokas sliktāk. Lai uzlabotu šo asinsriti, talkā var nākt masāžas! Piedāvājam tev 5 labāko masāžu topu, kas var palīdzēt sekmīgi atbrīvoties no liekajiem kilogramiem!

VAKUUMMASĀŽA
– diezgan agresīva, taču iedarbīga metode, kā izmasēt zemādas taukus un iekustināt asinsriti. Šī masāža tiek veikta ar īpašu vakuummasāžas aparātu, kas ādu it kā iesūc un masē izmantojot spiedienu. Vakuums, ko rada aparāts ir tik spēcīgs, ka spēj saplēst saistaudu starpsienas, kas norobežo tauku uzkrājumus, un tā rezultātā tauki tiek atbrīvoti, sašķīdināti, pakāpeniski nonāk limfātiskajā sistēmā, un izvadās no organisma. Vakuummasāža, protams, jāveic kursa veidā – aptuveni 8-10 procedūras, turklāt intervāls starp tām ir no 1-3 dienām. Vislabākie rezultāti sasniedzami, ja vakuummasāža tiek veikta vismaz 3 reizes nedēļā. Turklāt, ja ir vēlme gūt pēc iespējas labākus rezultātus, vakuummasāžu var apvienot ar citām procedūrām, piemēram, limfodrenāžu vai lipomasāžu! Rezultāts – vakuummasāža spēj samazināt atsevišķu ķermeņa zonu apkārtmērus par 4-5 cm!

SKULPTURĀLĀ MASĀŽA
– ar šīs masāžas palīdzību var veiksmīgi koriģēt auguma aprises, uzlabot asinsriti, izlīdzināt celulītu un veicināt limfas atteci. Taču, salīdzinot ar citām masāžām, veicot skulpturālo masāžu, var būt nepieciešams vairāk laika, līdz parādīsies pirmie rezultāti. Tas tādēļ, ka šī masāža ir mazāk agresīva – tā tiek veikta ar dziļām tomēr vairāk glāstošām kustībām. Šīs masāžas laikā ir iespējams arī relaksēties un izbaudīt to, nebaidoties, ka tā sāpēs un nebūs patīkama. Skulpturālās masāžas pluss ir tas, ka ar tās palīdzību iespējams „veidot” savu augumu, piemēram, gribam samazināt gurnu apkārtmēru, taču vēlamies, lai krūtis paliek tikpat kuplas, kā ir, tad veicot skulpturējošo masāžu tieši gurnu zonai, ir iespējams sasniegt vēlamo rezultātu. Skulpturējošās masāžas kurss – 15-20 reizes, masāžu vēlams veikt 2 reizes nedēļā. Rezultāts – atsevišķās ķermeņa zonās iespējams atbrīvoties no 3-4 cm!

LIPOMASĀŽA
– viena no populārākajām figūru koriģējošajām masāžām. To veic ar rokām, taču tiek izmantota visai agresīva tehnika – ādu dziļi mīca, veļ un pat klapē. Tieši agresīvā pieeja nodrošina to, ka šī masāža spēj iedarboties uz zemādas taukiem un sašķelt tos. Sašķeltie tauku pakāpeniski nonāk limfātiskajā sistēmā un ar šķidrumu izvadās no organisma. Masāžas kursa laikā jāievēro noteikums dzert daudz ūdeni un attīrošās tējas, lai palīdzētu ķermenim atbrīvoties no liekā. Pēc šīs masāžas uz ķermeņa var parādīties nelieli zilumi, taču tas atkarīgs no katra konkrētā cilvēka un tā, cik tuvu viņa ādai atrodas asinsvadi. Pirmajās reizēs masāža var būt sāpīga, taču pakāpeniski āda pierod un kursa laikā masiere var veikt vēl dziļāku masāžu. Ieteicamais kurss – 10-15 reizes, vēlamais intervāls – 2 reizes nedēļā. Iespējams atbrīvoties no 2-5kg liekā svara un padarīt problēmu zonas acīmredzami slaidākas.

VERTO MASĀŽA –
šī masāža ir radusies no skulpturālās masāžas, taču ir vēl maigāka un saudzīgāka. Parasti ieteicama sievietēm menopauzes laikā un pēc dzemdībām, kad organisms jau tā ir piedzīvojis lielu stresu, kā arī visām tām, kas ir sāpju jūtīgas un vienkārši fiziski nevar izturēt agresīvākās masāžas tehniskas. Šī masāža stimulē vielmaiņu un uzlabo asinsriti, kā arī veicina tauku šķelšanos un izvadīšanos no organisma. Masāža arī labvēlīgi iedarbojas uz limfātisko sistēmu, iekustinot to un neļaujot tai atslābt. Turklāt masāžas laikā tu varēsi atslābināties un izbaudīt to, nebaidoties no sāpēm un nepatīkamām sajūtām. Verto masāžas kurss ir garāks kā citām masāžām – aptuveni 12-18 reizes, biežums – 2-3 reizes nedēļā. Taču šīs masāžas sniegtie rezultāti ir izmēģināšanas cienīgi – atsevišķu ķermeņa zonu apkārtmērs samazinās par 2-3 cm!

LIMFODRENĀŽAS MASĀŽA
– masāžas galvenā doma ir iekustināt limfātisko sistēmu un paātrināt tās darbību. Mūsdienu dzīvesveids, uzturs un vide mums apkārt nereti ir par iemeslu, kādēļ limfātiskā sistēma nestrādā tik raiti, kā tai vajadzētu strādāt. Limfodrenāžas masāža palīdz atbrīvoties organismam no visiem sārņiem, kas tajā sakrājušies, tiek iekustināta limfas aprite, kā arī asins cirkulācija. Limfodrenāžas masāža palīdz atbrīvoties no liekā svara un celulīta, kā arī uzlabo ādas stāvokli, nervu sistēmas stāvokli un labvēlīgi iedarbojas uz ķermeni kopumā. Masāžas kursa laikā ieteicams ievērot pietiekamu šķidruma patēriņu, lai palīdzētu organismam atbrīvoties no liekā, kā arī dienu pēc masāžas ieteicams ievērot atslodzi. Kurss – aptuveni 8-10 reizes. Rezultāts – iespējams atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem un centimetriem problēmu zonās.

 
22 komentāru
 1. Par vakuummasāžu – pilnīga taisnība! Tikai šaaaausmīgi sāpīga tā lieta 🙁

 2. Njaa… lai tādu augumu kā bildē dabūtu, laikam būtu visas šitās masāžas jāizmēģina…

 3. Es atvainojos, bet…. te kāds dzēš komentārus???? Manējais no rīta rakstītais ir izgaisis 🙁 Acīmredzot, nav paredzēts, ka lasītāji var dalīties ar savu pieredzi par pašrocīgi veiktu vakuummasāžu ar aptiekā nopērkamajām silikona banciņām. Tas tak atņems saloniem peļņu!

 4. Jā, pašrocīgā vakuummasāža ir laba lieta! Es piemēram esmu iegādājusies speciaļu ierīci lai to mājās veiktu! Nebija dārga, bet laba gan!

 5. Tā “burciņa” ir pilnīgs s…, to pašu var panākt ar normālu pašmasāžu katru dienu. Nav jātērē nauda bezjēdzīgām lietām. Savukārt, ja ir pilnīgs slinkums var aiziet uz kādu procedūru!

 6. Esmu dzordējusi, ka Rīgā ir viena massiere – sieviete gados – kura tā massējot, ka pie viņas ejot var kārtīgi izdilt.

 7. Zane, cik nu kurš ir gatavs ieguldīt darbu šajā procedūrā. Pagājušajā pavasarī pa mēnesi (veicot masāžu ar banciņām katru 2-3 dienu) pa smuko savedu kārtībā visu, kas pa ziemu tika “atsēdēts”. Un nav nekādi dižie iegudījumi- banciņas ap 3 Ls un eļļa (to pēc savas patikas- cenas dažādas). Turklār banciņas vēl joprojām ir kā jaunas un droši vien vēl gadien nenodilināsies!!!
  Bet nu ja ir slinkums pašam ņemties, tad protams var iet uz dārgām salonprocedūrām:)

 8. Vai runa iet par tam bankam,kas vecajos laikos tika liktas,lai bronhus arstetu,nu bija tadas ar uguni iesmereja un uzlika??
  Es gan toreiz biju maza un isti neatceros,ka to darija?

 9. Nē, runa ir par tādām mīkstām silikona / gumijas banciņām- princips jau tas pats, tikai šeit vakuums tiek radīts saspiežot un atlaižot banku, bet tajās vecajās padomjlaika stikla bankās to pašu vakkuma efektu radīja, izdedzinot skābekli:)
  Nopērkamas aptiekās, ap 3Ls.

 10. Izmēģināju gan limfodrenāžas masāžu, gan lipomasāžu – efekts nekāds. Vislabākais tomēr ir veikt pašmasāžu 2x dienā, iesmērējot ķermeņa losjonu vai krēmu.

 11. Jau iepriekš minētā medus masāža + vēl masāža ar kafijas biezumiem viegli veicama arī mājas apstākļos. Ja grib pa šiko, var veikt arī ietīšanas pasākumus izmantojot pārtikas plēvi. Ir daudzi un dažādi varianti!

 12. man palīdz manas masieres īpašā masāža, ko veic ar rokām, tai ir skulpturālās un limfodrenāžas masāžas elementi. Jāiet regulāri, bet rezultāti tad neizpaliek!

 13. Pati esmu masiere, Spa meistare un pirtniece, droši varu apgalvot, ka ar masāžām vien, tievāka nepaliksi, visas procedūras jāveic kompleksi ar uzturu un nelielu ikdienas izkustēšanos, kā arī jārisina savas emocionālās problēmas, jo arī liekais svars ir “problēma galvā”. Ja tīri virspusēji raugamies, tad vēdera aptaukošanās ir bailes no nākotnes, mugurpusē, nespēja atmest, aizmirst pagātnes lietas…

 14. te jau tā arī teikts – var palīdzēt, papildus uzturam, fiziskajām aktivitātēm un arī iespējams tām bailēm …

 15. Maara man patīk vakuummasāža Antonijas ielā10 Tur sastāda programmu , pievieno vēl citas procedūras,rezultāts brīnišķigs. masierīte Laima taisa super.Atlaidi dabūju 20%

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.