Erotiskā MASĀŽA, lai iepriecinātu MĪĻOTO

Zinātnieki izpētījuši, ka cilvēka labsajūtai nepieciešami aptuveni 70 labestīgi pieskārieni diennaktī. Tas nodrošinot gan optimismu, gan mierpilnu skatījumu uz pasauli un apkārtējiem, gan līdzsvaro harmoniju. Taču reti kurš saņem tik daudz glāstu. www.espati.lv tev piedāvā veidu, kā dažu minūšu laikā nodrošināt pieskārienu dienas normu un bagātināt šo procesu arī ar laimes hormona izdalīšanos smadzenēs.

Aizvēsturiska valoda – pieskārieni
Akmens laikmetā, kad mūsu senčiem vēl nebija vārdu, ar ko izteikt sajūtas un vēlmes, pieskāriens bija viens no saziņas viediem. Mūsu ķermenis glabā ļoti senas atmiņas par pieskārienu. Tas spēj pateikt daudz vairāk, par skaistiem teikumiem. Šī iemesla dēļ erotiska masāža ir veids kā tuvam, mīļam cilvēkam pavēstītu ko ļoti personisku par savām jūtām pret viņu, lietojot daudz plašāku un jutekliskāku „vārdu krājumu”, kā tikai tie daži, kas ir mūsu verbālajā leksikonā.
Caur pieskārienu iespējams vairāk tuvināties un just otru, ne tik vien fiziski, bet arī garīgi, jo mīļa cilvēka ķermenis, atsaucoties uz mūsu glāstiem, "sarunājas" un bieži vien pastāsta to, ko vārdiem nepasaka. Tas priecājas, atbild, aizsapņojas un ļaujas, parāda, ka ir sāpīgas vietas un ir savukārt tādas, kas prasīties prasīs maiguma un uzmanības.

Pirms ķerties pie masāžas
Pirms īstenot erotisku masāžu, vērts paturēt prātā vairākas lietas. Pirmkārt, tā nav parasta masāža, kuras mērķis ir vai nu mazināt stresu un spriedzi, vai arī saudzīgi izvingrināt kādu samocītu muskuli. Erotiskā masāža ir rotaļāšanās un iekārdināšanas rituāls. Uzbudināt, izglāstīt barjeras un saspringumu – tas ir šo pieskārienu mērķis. Otrkārt, erotisko masāžu, veic vieglītiņām, baudpilni no tās sniedzēja puses un pēc iespējas plūstoši un lēnām. Nekutini, bet tomēr, atceries, ka tavām kustībām jābūt slīdošām, nevis rūpīgi masējošām. Sveces un liega mūzika ir atribūti, ko parasti saista ar erotisku masāžu. Tomēr, ja tas tev, vai tavam mīļajam cilvēkam rada neērtu smaidu un nevajadzīgu apjukumu par notiekošā banalitāti, bez tā droši var iztikt. Toties ir vērts izsvērt iespēju veikt masāžu, izmantojot kādu smaržas un iespējams arī īpašību ziņā tīkamu ēterisko eļļu. Turklāt līdzīgi kā ar svecēm un mūziku, eļļas aromātam jāšķiet patīkamam ne tikai tev, bet arī cilvēkam, kuram tu grasies sagādāt prieku (par ēteriskajām eļļām, kas ir piemērotas šādam veida rituālam, lasi rakstā Aromterapija seksam). Iespējams tieši eļļa būs jauninājums jums abiem, kas radīs līdz šim nepiedzīvotas sajūtas. Masāža bez tās ievērojami atšķiras. Iesākumā ielej siltās plaukstās aptuveni tējkaroti eļļas, sasildi to un tikai tad pieskaries otra ķermenim. Vēsa eļļa, uzlieta tieši uz muguras, var pavairot tava partnera stresu, nevis palīdzēt atslābināties. Paturi prātā, ka spriedze cilvēkam krājas plecos, skaustā un vīriešiem – krustos un dibena muskuļos. Lai arī negrasies nodoties pamatīgai šo zonu atslābināšanai, pievērs tām uzmanību procesa laikā. Atceries masējot savu mīļoto, vērot un pavaicāt, kā viņš jūtas – īpaši, ja dari neierastas lietas vai kustības.

Masāžas tehnikas muguras pusei
Ja mīli veikt masāžu, tev noteikti jau ir savi paņēmieni un noslēpumi, bet, ja masāža, nav tava stiprā puse, iesakām dažas tehnikas, kuras vari pielietot, glāstot mīļotā ķermeni.
Visa mugurkaula garumā abpus tam atrodas nervu gali. Masāža veicina asiņu pieplūdumu šajā zonā un vienlaikus tajās palielinās oksitocīna līmenis, kas pakāpeniski atraisa uzbudinājumu. Tieši tādēļ ir vērts sākt ar muguru. Saliec pirkstus cieši kopā. Izvērs plaukstas kā spārnus katru uz savu pusi un sākot no krustu daļas, abpus mugurkaulam (nekādā gadījumā to neskarot), lēniem, ciešiem piespiedieniem, un mierpilnām pauzēm katrā no tiem, nesteidzīgi virzi plaukstas augšup. Tāpat lēnām pārvirzot plaukstas, paspied plecus un turpini kustību roku virzienā līdz elkoņa locītavai.
Nākamā kustībā pirksti joprojām jātur cieši kopā. Virzi plaukstas no krustiem augšup gar mugurkaulu līdz pleciem, paralēli vienu otrai. Kustībā var būt neliels spiediens uz muguru. Mazliet attālini plaukstas no muguras centra un atkārto kustību. Tā turpini, kamēr esi tikusi līdz ribām abpus mugurai. Plaukstu ceļojumam pa muguru jābūt ļoti lēnam un masētāja fiziski izjustām.

Vēl kāda masāžas tehnika veicama plati izplešot pirkstus un līdzīgi kā iepriekšējā – virzot plaukstas pa muguru augšup. Pirkstiem un plaukstām jābūt ciešā kontaktā ar muguras ādu. Tā tiek iekustināti dziļie muguras muskuļi.

Krustiem un dibenam noderēs spirālveidīgas kustības, kuras var īstenot gan ar īkšķiem, gan plaukstas delmiem, gan dūrītēm. Nepārcenties ar spēka pielietošanu – kustībām jābūt vairāk glāstošām un viegli atslābinošām, nevis dziļi un pamatīgi masējošām.
Atceries, ka tavā rīcībā ir ne tikai rokas, bet arī krūtis, to galiņi, mati un … arī dzimumorgāni, ar kuriem tu arī vari maigi „pamasīt” muguru, skaustu, mīļotā dibena muskuļus. Patiesībā ar rotaļām ap dibenu – tik lielā pakāpē, cik tas ir uzbudinoši un patīkami tavam partnerim, var nodarboties ilgi, kamēr tu jūti pārliecinošu viņa atsaucību. Turklāt to darot, tu pati jutīsi, vai partneris tev ļaujas un patiesi uzbudinās no tā – atslābina muskuļus un ļauj tev piekļūt apslēptām vietām un izbauda notiekošo. Vietās, kur eļļa iesūkusies, vai kur tā nav tikusi, izmanto mēli. Mazāk jūtīgas vietas, paberzē ar zobiem.

Masāža krūtīm un dzimumorgāniem
Tad paaicini mīļoto apgulties uz muguras un turpini gluži nevainīgi, glāstošām kustībām masēt viņa krūtis. Viegli uzspiežot, nesteidzīgi slidini abas plaukstas uz abām pusēm prom no krūšu vidus daļas. Izmanto arī spirālveida kustības, ko var veikt gan ar delmiem, dūrītēm vai īkšķiem.
Glāsti un maigi masē viņa rokas, kaklu, ausis, matus, galvu. Tagad, kad viss ķermenis ir tavā rīcībā, tev ir iespēja izpētīt un iepazīt vietas, kuras, iespējams, līdz šim palikušas novērtē. Vēro, kā tavs mīļotais reaģē. Kas viņam patīk vairāk? Neaizmirsti, ka, ja nav acīmredzamu pazīmju, ka otram patīk kāds noteikts pieskārienu veids, ir vērts prasīt, kā partneris jūtas un vai viņam ir labi. Glāstot, viegli masējot, pieskaroties lūpām, tu pamazām nokļūsi līdz viņa vīrišķajam lepnumam, kurš visticamāk jau būs tev gana atsaucīgs. Šī ir vieta, kur var izmantot eļļas vai lubrikantu. Tomēr atceries, ka tev ir pašai savs lubrikants – siekalas, kuras vari izmantot pēc sirds patikas. Ja esi atklājusi vēl kādu vietu, pieskārieni kurai uzbudina (krūtis, gurni, dibena muskuļi, sēklinieki u. c.), vari rokām glāstīt to, bet ar mēli un lūpām „masēt” partnera visatsaucīgāko ķermeņa daļu.
Veicot erotisko masāžu, iztēlojies, ka tavās plaukstās, pirkstos, lūpās, krūšu galiņos, mēlē (visā, ar ko tu glāsti otru) ir koncentrēta bauda, ko tu lēnītiņām iemasē mīļotā ķermenī. Ja tu spēsi ar visu savu esamību būt masāžas procesā, tu pati izjutīsi gan pieaugošu baudu, gan spēcīgu uzbudinājumu, kas būs brīnišķīgs sākums nu jau nenovēršamam masāžas turpinājumam.

Saistītie raksti:
Aromterapija seksam

22 komentāru
 1. ĻOti izjusti un labi uzrakstīts. Turklāt prakstiski – vismaz kādi masāžas ieteikumi. Man piemēram masēšana aprobežojas ar pagaludīšanu. Es nemāku. Man rokas nogurst. A te drusku pastāstīts – kā.

 2. Man pat nevajag erotisko masāžu. Es jau no parastās murrāju kā kaķis. Pat no paglaudīsānas:)

 3. Pilnīgi piekrītu, ka ar’masāžas eļļu ir pilnīgi citas sajūtas un pieskārieni. Tad arī rokas, starp citu, nemaz nenogurst masējot. Un pilnīga taisnība, ka, ja tā no sirds to dara un iejūtās procesā, tad uzbudinās ne tikai tas, kuram taise, bet arī tas, kurš taisa.

 4. Ka tik tos vīriešus nepārlutina ar šitādu čubināšanos. Vai viņi ap sievietēm tā ņemās un izdomā arvien jaunus iepriecināšanas veidus? Kaut kā tā savāda, ka mums viņi jāuzbudina un tad pašām no tā jāuzbudinās. Šķiet, ka vīrietis var sasniegt erekciju vienā setā. Untieši sieviete ir tā, kura ir jāpačubina pirms mīlēšanās, nevis otrādi.

 5. Nez, ja 70X galauda kaķi vai suni, vajadzīgais dienas daudzums tiek sasniegts, jeb obligāti vajag cilvēka pieskārienus?

 6. mh… radās vēlēšanās to izprintēt un patrenēties tūdal
  ĻOTI EROTISKI UZRAKSTĪTS!
  Vajadzētu arī mūsu mīlotajiem, iziet tādu niansētu kursu līdzīgā masāža! Ar niansēm…

 7. Raksts jau ļoti mīlīgs un teorētiski – doma jau arī. Bet man arī liekas, ka mēs pārāk esam pārkoncentrējušās uz vīriešu izlutināšanu. Un pēc tam pašas šausminamies – kur viņi tādi izlaisti radušies?!

 8. Man arī tā sveču padarīšana, rožlapiņas un vīraki uzdzen vieglus šermuļus kā skatoties lētas amerikāņu filmas, bet masāža gan ieinteresēja…. Mmmmmmm

 9. Ja ir slinkums ar masāžu nodarboties, var to pasākumu pārcelt uz vannu un savu mīļumu tā ļoti izjusti nomazgāt. Patiks! Garantēju!:)

 10. Ai – vislabāk abiem divatā aizbraukt uz SPA centru – un tur lai apmasē, ieeļļo, atslābina, atpūtina un visu pārējo. Un tad var mīlēties ar mīļoto.

 11. Tur jau vis sāls, ka, nevis doties, kur citi tevi masē, bet pašai toa savu mīļoto palutināt. Ir taču liela starpība! Tas, kā aiziet uz restorānu paēst, vai’pašai sagatavot vakariņas.

 12. A erotiskai masāžai vienmēr jābeidzas ar seksu? Tas ir tāds obligāts nobeigums? Arī masāžas salonos?

 13. Nezini, mani mulsina šitādas lietas. Varūt esmu vecmodīga, vai strikti audzināta, bet mani, atbrīvotu, bet ļoti iespringtu šitādas darbības. Gan pašai darīt, gan, ka man kāds tā darītu.

 14. Paldies, ka vismaz kāda izteica arī šādu viedokli. Es arī nejūtos nekāds seksa monstrs. Un erotiska masāža mani vairāk nepatīkami uztrauc, nekā iepriecina. Un, manuprāt, arī seska loma un tas, ka visas ir baigās lauvas gultā, ir tikai tāds priekšstats un izlikšanās, aiz kā visi cenšas slēpties kā aiz maskām.

 15. Jā, bet, ko darīt, ja tu esi viena? Ja tev nav, kas 70 reizes dienā maigi pieskarās, kur nu vēl erotisku masāžu uztaisa? Tādi raksti tikai pastiprina vientulības apziņu, jo šķiet, ka dzīve vienam ir tuvu bezjēdzīgai.

 16. Ciniski, bet tepat pirmajā lapā ir raksts par depresijām. Ja neko citu, vismaz rūpīgi iepazīsties ar to, ja tas tev sirdij tuvāk. Vai arī aidā dzīvē un beidz žēloties!!!!!!

 17. raksts patiešām ir ļoti nodriigs, kaut ari ļoti biezi cenšos savu puisi iepriecinat ar masažu vel neesu sadūšojusies veikt eirotisko masazu jo trūka nelielas mācības, nju to esu ieguvusi, un droši vien drīz viņš tiks pie tadas masazas

 18. Oho, šķiet mans puisis arī būs ieskatījies šajā rakstiņā, vai arī tikai sakritība burvīgajai masāžai weekendā.. bet nu jāsaka, ka tādas masāžas VAJAG izmēģināt, arī ideāla priekšspēle.

 19. loti labi padomi,vajadzes izmeginat, un nav taisniba kad tikai sievietes apcubina viriesus. ir ari tadi kas savas sievietes apcubina un pat loti labi zinot ko grib otra pusite…. un nekad nav par velu izmeginat ko jaunu…
  iesaku visam sievietem…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.