LIELO IZMĒRU MODE

Šoreiz espati.lv piedāvā tev LIELO IZMĒRU MODES ziņas! Esam apkopojuši, un piedāvājam tavam vērtējumam 6 modes tendences tieši lielo izmēru modē! Tās ir skaistas lietas visām, kurām izmērs ir virs 40. un 50.! Skaties, vērtē, iedvesmojies, un esi skaista!

INTERESANTI AKCENTI
Dažādi interesanti akcenti apģērbā ir viena no šīs sezonas tendencēm lielo izmēru modē. Neparasti krāsu un audumu salikumi, dažādi dekoratīvi elementi, kā arī volāni, pogas un jostas – tas viss ir modē šosezon! Nebaidies no interesantiem akcentiem, jo tie ne vien pievērš uzmanību, novēršot to no kā cita, kuru tu nevēlētos akcentēt, bet arī izskatās ļoti iespaidīgi un padara tavu tēlu neparastu un ar „odziņu”!
 
Mētelis GUNTIŅA, 150Ls        Kleita HALENS, 59.99Ls      Kleita MOSAIC 45.90LsKleita LIELIE IZMĒRI, 23Ls    Tops, H&M+, 19.95Ls        Kleita LIELIE IZMĒRI, 27Ls

KLASISKI MELNAIS

Klasiski melnā krāsa ir modē vienmēr, un tu vari būt droša – iegādājoties apģērbu melnā krāsā, varēsi to valkāt arī nākamajās sezonās! Šajā sezonā melns var būt viss – topi, džemperi, džemperkleitas, kā arī, protams, mazā melnā vakarkleita! Tādai taču jābūt ikvienas sievietes garderobē – arī tavā! Un nebaidies no melnā apģērba, kas ir pieguļošs tavam augumam – melnais padarīs savu, un vizuāli novērsīs uzmanību no tā, ko nevēlies akcentēt.
 
Blūze SEPPALA GG, 28.99Ls   Džemperis SEPPALA GG, 22.99Ls  Jaka SEPPALA GG, 24.99Ls


Kleita HALENS, 37.99Ls,     Kleita LADY’S STORE, 91.08 Ls     Kleita HALENS, 37.99Ls

KOŠAS KRĀSAS

Nebaidies no košo krāsu ieviešanas savā garderobē un koptēlā! Šosezon ir atļauts gan kombinēt košo ar ko neitrālu, piemēram, melno, pelēko vai bēšo, tādējādi košo padarot par skaistu akcentu koptēlā, gan arī ģērbties no galvas līdz kājām košajā! Tas sevišķi ieteicams dienās, kad garastāvoklis nav tas labākais, jo krāsas to spēj uzlabot! Ja esi klasikas piekritēja, izvēlies sarkano, ja mīli eksperimentēt, nebaidies no tādām krāsām, kā rozā, zila, zaļa un violeta!
 
Džemperis SEPPALA GG, 19.99Ls,   Tops HALENS, 42.99Ls    Mētelis LIELIE IZMĒRI, 37Ls


 TopsLADY’S STORE, 31.68Ls,   Tops MOSAIC, 25.90Ls     Džemperis LADY’S STORE, 16.50Ls

MĪLĪGI ADĪJUMI
Adījumi ir viena no šīs sezonas top tendencēm! Tie ir ne vien skaisti, bet arī ļoti praktiski gada aukstākajā periodā. Adīts var būt it viss – sākot ar klasiskajiem džemperiem, un beidzot ar džemperkleitām, adītiem svārkiem, topiem utt.! Turklāt, arī pats adījums var būt atšķirīgs – gan raupjāks un izteiktākas faktūras, gan smalkāks, un augumam piegulošāks. Padoms, ko vērts ņemt vērā – jo adījums raupjāks, jo vairāk jāpiedomā pie tā, lai tu tajā „nepazustu”, ieteikums – akcentē vidukli! Piemēram, ar skaistu jostiņu!
Jaka SEPPALA GG, 22.99Ls   Pančo S. OLIVER (OTTO), 75.99Ls    Jaka, SEPPALA GG, 24.99Ls

Jaka SEPPLA GG, 22.99Ls   Jaka S. OLIVER (OTTO), 75.99Ls   Džemperis SEPPALA GG, 24.99Ls

PAMANĀMI RAKSTI
Košas krāsas un pamanāmi raksti ir tas, kam šosezon jābūt tavā garderobē! Tie var būt gan ziedi, gan zvērādas raksti, gan arī dažādas ģeometrijas izpausmes uz auduma! Jebkas, kas pievērš uzmanību un neļauj tev vienkārši paiet garām! Pamanāmie raksti var izpausties gan dažādās košās krāsās, gan košajās, kas savienotas ar kādu neitrālāku – melno, pelēko, vai bēšo. Taču raksts var būt veidots no divām it kā neitrālām krāsām, piemēram, melnas un baltas, kas kopā rada pelēku, taču interesantu iespaidu!
 
Tops SEPPALA GG, 17.99Ls     Tops LIELIE IZMĒRI, 19Ls     Tops SEPPALA GG, 19.99Ls


 Blūze SEPPALA GG, 22.99Ls   Kleita LADY’S STORE,112.20 Ls   Tops LIELIE IZMĒRI, 18Ls

MAIGIE PASTEĻI
Maigie pasteļtoņi un baltā krāsa ir modē šajā sezonā arī lielajiem izmēriem! Šīs ir krāsas, no kurām nevajag bīties! Ja neesi gatava ietērpties gaišajā no galvas līdz kājām, tad izmanto to vien akcentam, piemēram, ar tumšākas krāsas biksēm vai svārkiem, kombinē gaišas krāsas blūzi vai džemperi! Taču tikpat labi vari arī izvēlēties mēteli gaišā krāsā, kas neļaus tev „pazust” uz visapkārt valdošā pelēkā fona!

 Blūze LADY’S STORE, 27.06Ls   Mētelis LIELIE IZMĒRI, 33Ls  Tops H&M+, 14.95Ls

 Džemperis SEPPALA GG, 19.99Ls  Kleita MOSAIC 47.90Ls   Jaka SEPPALA GG, 24.99Ls


BOURJOIRS IETEIKUMS
Esi spilgta un pamanām ne vien savā apģērbā, bet arī koptēlā! Izmēģini jauno Bourjoirs Rouge Edition lūpu krāsu – tie ir spilgti toņi, līdzens krāsojums un lūpu mitrināšana visas dienas garumā! Izcel savu skaistumu!

19 komentārs
  1. Nekur neko šādu nebiju redzējusi! Paldies espati, ka neaizmirstat ārī tās, kurām nav 38 izmērs!

  2. Oho! Jūs man atklājāt jaunu pasauki! lielieizmeri.lv Neko iepriekš par tādu neesmu dzirdējumi! Super!

  3. Nemaz nezināju, ka apaļajām dāmām iespējams nopirkt arī ko modīgu un skaistu. Parasti viss tāds tantīgs un nožēlojams. Teicami!

  4. Es sev pērku tikai Stockmann. Jāsaka gan, arī šeit dažs labs krekliņš ir pietiekami glīts.

  5. nav tika traki, kaut ko jau var saskrubinat ari pie mums, bet arzemes, protams, ir vairak, jo vienkarsi tur apaligo ir vairak

  6. Latvijā vispār arī pēdējā laikā sāk domāt par to, ka mums arī ir lielas meitenes!

  7. Tas, ka kaut kas ir pieejams lielā izmērā, nenozīmē, kas tas piestāv liela izmēra cilvēkam – piemēram, daudzas no šeit redzamajām īsajām kleitiņām… Svarīgs ir nevis izmērs, bet tas, kā tas piestāv katram konkrētajam cilvēkam…

  8. Nu ir dažādas “lielās” sievietes un katrai jau pašai jāsaprot, ko var vilkt un ko ne! Es arī esmu no lielajām, bet man ir izteiksmīgs viduklis (tā nav mana problēmzona), līdz ar to ar savu X siluetu es varu atļauties arī kleitas un praktiski visu! Tikai to visu vajag lielāku kā 38 vai 40 izmērs!

  9. Ļoti skaistas dažas no tām kleitām! Nemaz nezināju, ka savam izmēram varu kaut ko tādu dabūt!!

  10. Ne tik sen ieraudzīju vēl vienu labu veikaliņu – [cenzēts]daila.lv. Sortiments izskatās ne tik liels, bet ļoti smukas drēbītes.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.