8 idejas RANDIŅAM, kas neprasa lielus izdevumus

Kurš ir teicis, ka labs randiņš prasa lielus finansiālos izdevumus? Šoreiz espati.lv ir sagatavojis un piedāvā tev satikšanās idejas, kuras neprasa pārlieku lielus līdzekļus! Izbaudi gada tumšāko laiku kopā ar mīļoto cilvēku, kopā iesaistoties dažādās interesantās aktivitātēs! 

Naksnīga pastaiga vai izbrauciens!
Nenoliegsi, pilsētai vakara gaismās piemīt pavisam cits šarms! Dodieties romantiskā pastaigā, un apskatiet ierasto vidi pavisam citām acīm. Vai, ja iespējams, ņemiet vai iznomājiet velosipēdus, un kopīgi traucieties pa laternu apspīdēto pilsētu – jaunas emocijas garantētas!

Brīvprātīgais darbs!
Ja jums patīk dzīvās radības, piesakieties palīdzēt kādai dzīvnieku patversmei. Šis būs randiņš, kurā ne tikai patīkami pavadīsiet kopā laiku, bet arī darīsiet labu darbu. Un, kurš gada laiks gan būtu vēl piemērotāks laba darīšanai, ja ne šis – pirms Ziemassvētku laiks!

Kokteiļu vakars mājās!
Izpētiet kokteiļu receptes grāmatās vai internetā, sagādājiet visas nepieciešamās sastāvdaļas, un uzrīkojiet kārtīgu kokteiļu vakaru! Kurš teicis, ka, piemēram, pašrocīgi pagatavotu Mojito nevarētu baudīt divvientulībā savās mājās, nevis cilvēku pārpildītā bārā? Gada tumšie mēneši šādām aktivitātēm ir kā radīti!

Izmēģinājuma brauciens!
Ja tavs mīļotais ir īstens auto fans, kas rūpīgi seko visām šīs jomas novitātēm, iepriecini viņu, piesakoties kāda jauna auto modeļa izmēģinājuma braucienam. Viņš būs sajūsmā! Ja iespējams, testējiet auto nedēļas nogalē, un dodieties romantiskā izbraukumā. Kurp? Kur vien acis rāda!

Spontāna ekskursija!
Uzvelciet ērtu apģērbu un apavus, sagatavojiet līdzi sviestmaizes, kādu dzērienu, un dodieties uz tuvāko starppilsētu autobusu pieturu, kur izvēlieties savu ekskursijas gala mērķi. Tikai neaizmirstiet šoferim pajautāt, cikos ir pēdējais autobuss atpakaļceļam! Šāds spontāns izbraukums var izvērsties aizraujošā un ļoti romantiskā piedzīvojumā, izbaudot nepazīstamas vietas dabu, arhitektūru un galvenais – kopā būšanu!

Klusa un tumša divvientulība!
Ne vienmēr randiņā nepieciešama aktīva darbība. Kādā no kopīgajiem vakariem izslēdziet visas jums apkārt esošās elektroniskās ierīces, ieskaitot mobilos telefonus, kā arī gaismas, kuras aizstājiet ar svecēm, un izbaudiet absolūtu divvientulību. Pārējais ir jūsu ziņā – ieejiet kopīgā vannā, sniedziet viens otram nesteidzīgu masāžu, vai vienkārši ērti ieritinieties gultā un… atlikušais pēc pašu izvēles!

Lūkošanās zvaigznēs!
Vai esat kādreiz vērojuši zvaigznes ar profesionālu tehniku? To varat realizēt Latvijas Universitātes Astronomiskajā tornī, Rīgā, Raiņa bulvārī 19, kur no oktobra sākuma līdz marta beigām skaidros trešdienu vakaros (izņemot svētku dienas) no plkst. 19:30 līdz 21:30 notiek Mēness, planētu un zvaigžņu demonstrējumi. Turklāt šāds randiņš būs bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās!

Ziemas prieki!
Tuvojas ziema! Kad zemi klās pietiekami bieza sniega sega, ieplānojiet kādā no savām tikšanā reizēm izbaudīt ziemas priekus! Kad jūs pēdējo reizi slēpojāt ar distanču slēpēm pa mežu? Vai varbūt vēl vienkāršāk – ņemat ragaviņas un prom uz tuvējo kalniņu! Sagatavojiet līdzi termosā kādu siltu dzērienu, un baudat ziemu, gluži kā bērnībā! Traki? Bet reizēm taču der arī tā!

Un kāds ir bijis tavs labākais randiņš, kurā nav bijuši nepieciešami lieli tēriņi?
 
8 komentāru
  1. Cienījamie Vīrieši! Redziet nu, padarīt ikdienu par svētkiem nemaz nav grūti un dārgi. Lasiet un ieprieciniet mūs!

  2. Laima – ne jau viss ir jādara vīriešiem. Tu pati arī vari tādā veidā iepriecināt savu vīrieti. Nesaprotu kāpēc lielai daļai sieviešu ir tāds iespaids, ka visi romantiskie randiņi and stuff ir jāizdomā vīriešiem. Tā pat arī ne vienmēr vīriešiem ir jāizmaksā…

    Bet raksts mani piesaistīja – vairāk tieši tie spontānie braucieni ārpus pilsētas. Būs viena nedēļas nogale tam jāvelta 🙂

  3. Pietiek jau ar to, ka sievietes rūpējas par mājas soli, bērniem, ēdienu. Veči arī var kaut ko laiku pa laikam uzņemties… Piekrītu Laimai!

  4. Super doma par auto izmēģināšanas braucienu, noteikti realizēšu, mans mīļotais būs sajūsmā!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.