Zābaku MODE 2012./2013.

www.espati.lv piedāvā tev šī rudens un ziemas zābaku modes 10 karstākās tendences! Modē ir ļoti daudzveidīgu stilu zābaki, un plašajā piedāvājumā, kaut ko sirdij tīkamu, atradīs ikviena no mums! Ņem vērā – mūsu uzskaitītās 10 modes tendences nebūt nenozīmē, ka tavi šīs sezonas zābaciņi būs veidoti kādā vienā no šiem stiliem. Šosezon modē ir arī tendenču pārklāšanās. Varbūt tieši tavos ziemas zābakos būs apvienojušās divas, vai pat trīs, no aktuālajām tendencēm?
 
ŠŅORES
Karstākā no šīs sezonas zābaku modes tendencēm ir sasienamie zābaki! Šņores būs ļoti populāras šajā rudenī un ziemā, turklāt tām ne vienmēr būs tieši praktisks pielietojums – nereti tās zābakos tiek izmantotas tikai kā dekoratīvs elements. Šņores rotās gan īsos, gan pusgaros, gan garos zābakus, turklāt, neskatoties uz to, ka pamatā tās vairāk atgādina militāro stilu, tās labi iederēsies arī kā rotājums ļoti sievišķīgiem zābakiem ar izteikti augstu papēdi.

 


NS KING 36.95Ls               IVO NIKKOLO 299Ls                          OASIS 68Ls

NS KING 73.95Ls              DANIJA (Vagabond) 79.99Ls            BONPRIX 42.90Ls

KOŠAS KRĀSAS

Krāsas – tas ir vārds, kas raksturo vēl vienu modes tendenci, kas valdīs apavu veikalu plauktos šosezon! Kurš gan ir teicis, ka ziemas zābakiem jābūt tikai melniem, brūniem vai pelēkiem? Uzdrošinies ieviest savā šī rudens un ziemas garderobē krāsas, un dari to tieši ar zābaku palīdzību! Sarkani, zili, oranži un rozā zābaciņi – tā ir tikai daļa no šīs sezonas krāsu spektra. Skaisti, pamanām un nenoliedzami – sievišķīgi!

 

NS KING 28.99Ls                 ZOFA 210Ls                               BONPRIX 42.90Ls


H&M 19.95Ls                      DANIJA(Otre) 99Ls                         ZOFA 170Ls

MILITĀRAIS STILS

Militārā stila zābaki ir atgriezušies uz modes skatuves. Zābaki, kas nenoliedzami ir ļoti praktiski pateicoties savam ērtumam un zolei, kas neļaus tavām kājām slīdēt pat visledainākajos laika apstākļos. Ja šis nav tas stils ikdienā, tad nebaidies to izmēģināt brīvā laika apavos! Arī krāsas šīs sezonas militārajā stilā nav tikai melna un brūna – modē ir arī gaiši militārā stila zābaki, piemēram, pelēki un bēšīgi!

 

BONPRIX 37.90Ls                        H&M 19.95Ls                          NS KING 94.95Ls


DRĒBJU SKAPIS 58Ls                 BONPRIX 34.90Ls              DRĒBJU SKAPIS 57Ls

IZCELTS PURNGALS

Modes tendence, kas bija ļoti aktuāla vasaras un rudens kurpēs, nu ir redzama arī zābaku modē! Izcelts purngaliņš, visbiežāk tieši melnā krāsā, kalpos kā interesants un neparasts akcents tavos šīs sezonas zābakos. Turklāt, šāda stila zābaki vizuāli padara mūsu pēdiņas mazākas!

 

NS KING 125.95Ls                   CHARLES & KEITH 57.99Ls              NS KING 41.95Ls

NS KING 37.95Ls                     DRĒBJU SKAPIS 65Ls                    NS KING 38.95Ls

ZAMŠS

Zamšs kā materiāls ir šīs sezonas viens no top-materiāliem! No tā tiek veidoti ne vien paši zābaki, bet arī zābaku zole un papēdis. Protams, izvēloties šāda stila zābakus, ir jāapsver, vai ikdienas aktivitātēm tie būs piemēroti, jo šādi zābaki mīl gan rūpīgu kopšanu, gan arī saudzīgus laika apstākļus. Tomēr tieši šī materiāla zābaki tiek nodēvēti par sievišķīgākajiem, un tie perfekti iekļaujas visdažādākajos ģērbšanās stilos un garderobēs!
 

CHARLES & KEITH 53.99Ls       CHARLES & KEITH 43.99Ls         IVO NIKKOLO 249Ls


H&M 34.99Ls                               SEPPALA 34.99Ls                  NS KING 81.95Ls

JĀTNIEKU STILS
Garie jātnieku stila zābaki bija modes aktualitāte pagājušajā rudenī un ziemā, un modes skatuvi nav pametuši arī šosezon! Skaisti, cēli un kājai pieguloši – tā var raksturot šī stila zābakus. Nenoliedzami ērti un praktiski, turklāt pieejami visdažādākajās krāsās un krāsu kombinācijās. Lieliski izskatīsies ne vien ar biksēm, bet arī ar svārkiem.
 

DANIJA (Otre) 99Ls                IVO NIKKOLO 199Ls                   NS KING 109.95Ls


DRĒBJU SKAPIS 80Ls                  DANIJA (Tamaris) 95.99Ls            ZOFA 350Ls

PLATFORMAS ZOLE
Arī platformas zole ir modes tendence, kas nu jau vairākas sezonas nenokāpj no apavu modes skatuves ne ziemā, ne vasarā. Šajā rudenī un ziemā platforma redzama gan īsajos, gan garajos zābakos, turklāt arī zoles biezums ir variējama vienība. Veikalu plauktos pieejami gan zābaki ar biezāku, gan plānāku zoli, turklāt, gan ar pildīto, gan no papēža atdalīto zoli. Viss atkarīgs no tava izvēlētā stila un vajadzībām! Nenoliedzami praktiski zābaki gada aukstajā sezonā, jo pasargā tavas pēdas no salšanas!
 
DANIJA (Vagabond) 79.99Ls           H&M 29.95Ls                     OASIS 70Ls
H&M 29.95Ls                            BLINK 39.99Ls                  SEPPALA 28.99Ls

COWBOY
STILS
Šī stila zābaki būs ļoti aktuāli šajā rudenī un ziemā, turklāt dažādās variācijās. Pirmkārt tie būs klasiska cowboy stila zābaki ar vidēji augstu un apjomīgu papēdi. Otrkārt, mode mīlēs arī cowboy stila zābakus, kuru papēdis ir daudz zemāks, līdz ar to zābaki vēl praktiskāki. Un treškārt modē ir arī spilgti, pamanāmi un pat krāšņi cowboy stila zābaki – ar augtu papēdi, košās krāsās, interesantiem ornamentiem, turklāt arī materiāls, no kā pagatavoti šie zābaki, ne vienmēr būs āda, bet, piemēram, zamšs!
 

DRĒBJU SKAPIS 69Ls                H&M 29.95Ls                       IVO NIKKOLO 299Ls


NS KING 109.95Ls                  BRONX 105.99Ls                     BONPRIX 37.90Ls

APJOMĪGS PAPĒDIS
Apjomīgs un stabils papēdis ir modes tendence, kas šajā rudenī un ziemā noteikti iepriecinās visas tās dāmas, kuras mīl justies drošas gada slidenākajā laikā, taču nevēlas atteikties no apaviem ar tik sievišķīgo detaļu -augstiem papēžiem! Praktiski un tajā paša laikā – ļoti skaisti!
 
 

TAMARIS 63.45Ls                  H&M 65.95Ls                       H&M 29.95Ls

H&M 29.95Ls                    DANIJA (Wawa) 29.90Ls                 H&M 29.95Ls

INTERESANTI AKCENTI
Neparasti akcenti un interesantas detaļas ziemas zābakos – tas ir veids, kā padarīt savu šīs sezonas stilu košāku un neparastāku! Tās var būs krāsas, bārkstis, kniedes, rāvējslēdzēji, lentas, kā arī dažādi neparasti un pamanāmi materiāli, kas iestrādāti zābakos, piemēram, kažokāda vai adījums! Šie noteikti būs zābaki, kuri pildīs ne vien apavu funkciju, bet arī, un galvenokārt – piedos tavam koptēlam interesantu odziņu!

DANIJA (Lorenzo) 69.99Ls        CHARLES & KEITH 55.99Ls             NS KING 41.95Ls

BRONX 119.99Ls                             ZOFA 550Ls                    TAMARIS 59.95Ls


BOURJOIS ĪPAŠĀ ZIŅA VISMODERNĀKAJĀM

Vienmēr modīgais Bourjois piedāvā tev šī rudens un ziemas zābaku modes aktualitātes! Dekoratīvās kosmētikas, apģērbu un apavu mode vienmēr iet roku rokā, un tieši tā tas ir arī šajā modes sezonā. Kā padarīt savu tēlu vēl interesantāku un spilgtāku?
!!! Izmēģini nolakot savu nagu galus atšķirīgā lakas tonī, un uzvilkt zābakus ar izceltu purngalu – divas modes tendences, kas apvienotas vienā tēlā!

18 komentārs
 1. Jau labu laiku skatos uz tiem H&M brūnajiem zābakiem ar apjomīgo papēdi, ļoti patīk…

 2. Nu un ko darīt ja nopērk tādus rozā zābakus? Pastaigā 7 reizes un izmet? Nav taču ne apavu smēres piemērotā tonī nekā 🙁

 3. Mnjā, mani arī dažkārt pārņem līdzīgas domas kā Praktiskajai, patīk apavi, bet nepērku, jo žēl vienkārši izsviest naudu. Varētu kāds izdomāt kādu apavu smēri, kuru būtu iespējams “uzjaukt” vajadzīgā toni. Forši būtu!

 4. Tie Zofas dārgie brūnie ar kažocinu – mmmm!!!! Jā, un H&M garie brūnie ar lielo papēdi – beigi labie! Kāda nezina, nav pieredzes – kāda kvalitāte H&M zābakiem vispār?

 5. Tie krāsainie – super skaisti!!! Es varu atbildēt Praktiskajai – šie nav zābaki ikdienai, manuprāt! Tie ir pasākumu zābaki – ikdienā brien kaut ar ugiem, bet šos var uzvilkt uz kādu labu pasākumu, lai visi redz, ka tev tādi ir 😉

 6. Vienmēr domāju, ka tādi militārie zābaki nav priekš manis, bet kad ieraugu šos H&M gaišos… domas mainās !

 7. Uzteicami ir tas, ka salikti kopā gan zābaki no dārgā, gan lētā gala – paldies espati par to!

 8. Modē tik daudz kas, principā modē gandrīz viss. Es uzskatu, ka modē ir tas, kas tev patīk, piestāv un labi der.
  Bet īstenībā – tas, kas veikalu plauktos un ko pirms diviem gadiem izdomājuši materiālu ražotāji, pirms gana uzdizainējuši dizaineri un pirms pusgada saražojuši ražotāji 🙂 Vadāmies labāk pēc savām iekšējām sajūtām, jo arī viss jaunais ir labi aizmirsts vecais 😉

 9. Par to, ka modē ir viss un daudz kas – it kā piekrītu, it kā nē. Man šķiet, ka katru gadu jau tomēr šis un tas mainās, piemēram, vēl pirms kādiem gadiem 4 modē bija apavi ar izteikti gariem un spiciem purniem, ko tagad te neatrādīsim! Tomēr tās lietas mainās. Jā, bet vajag jau saprast, kas pašam piestāv un der vislabāk!

 10. Nu ir jau arī bezkrāsas smēre, kas der it visam, kas nav brūns un melns

 11. Vot man pie sirds iet govju puiku stils! zinu, ka citas to ciest nevar un pat behema apgalvo, ka tas nekur neder, bet man taaaa patīk!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.