Birka: kurpes2

10 skaistākās SVĒTKU KLEITAS

Decembris un arī janvāris tradicionāli ir karstākais visdažādāko saviesīgo pasākumu laiks – vai tu jau esi atradusi SAVU svētku kleitu? Šoreiz espati.lv piedāvā tev ielūkoties 10 modernākajās modes tendencēs, kas attiecas tieši uz svētku laiku – izvēlies īsto kleitu savam iznācienam šosezon!

LIELO IZMĒRU MODE

Šoreiz espati.lv piedāvā tev LIELO IZMĒRU MODES ziņas! Esam apkopojuši, un piedāvājam tavam vērtējumam 6 modes tendences tieši lielo izmēru modē! Tās ir skaistas lietas visām, kurām izmērs ir virs 40. un 50.! Skaties, vērtē, iedvesmojies un esi skaista!

3 labākie MODES BLOGI Latvijā

Mode un viss, kas ar to saistīts, ir ļoti plaša, un sievietes interesējoša sfēra, arī Latvijā. Ir sievietes, kurām mode ir tīra brīvā laika aizraušanās, bet ir arī tādas, kuras modi mīl vēl vairāk. Šoreiz espati.lv piedāvā tev ielūkoties trīs, mūsuprāt, labākajos modes blogos Latvijā!

Zābaku MODE 2012./2013.

www.espati.lv piedāvā tev šī rudens un ziemas zābaku modes 10 karstākās tendences! Modē ir ļoti daudzveidīgu stilu zābaki, un plašajā piedāvājumā, kaut ko sirdij tīkamu, atradīs ikviena no mums!