Ko VIŅA dzimšanas stunda STĀSTA par viņa personību?

Par ikvienu cilvēku var visai daudz pateikt un uzzināt, ne tikai zinot viņa horoskopa zīmi, bet arī uzzinot cikos viņš ir dzimis – konkrētu dzimšanas laiku. Visa diennakts astroloģijā tiek iedalīta divpadsmit dzimšanas laikos – katras divas diennakts stundas pieder kādai no zīmēm, kas pārvalda tieši šo laiku. Šoreiz espati.lv tev ir sagatavojusi dzimšanas stundu ceļvedi, kas palīdzēs tev labāk izprast gan pašai sevi, gan arī savu vīrieti! Lasi tālāk un uzzini!

Divpadsmit dzimšanas laiki
Vērša stunda –
tā sākas plkst. 1.00 naktī un turpinās līdz plkst. 3.00. Šajā stundā dzimušam cilvēkam dzīves laikā ir ļoti būtiski atrast tādu dzīves draugu, kas būtu ļoti nosvērts un līdzsvarots. Tas tādēļ, ka vērša stundā dzimušajiem pašiem šīs īpašības ļoti pietrūkst – viņi ir visai dinamiski un nereti lidinās pa gaisu. Vērša stundā dzimis vīrietis spēj būt īsts sieviešu pavedinātājs – viņš (ja pats to tiešām vēlas) spēj izkausēt ledu pat visnepieejamākās sievietes sirdī, taču pāra turpmākās attiecības var pamatīgi ietekmēt pārlieku lielā greizsirdība, kas raksturīga šiem vīriešiem. Tas, ka viņš to neizrāda, nenozīmē, ka tā netiek izjusta! Savukārt sievietes, kas dzimušas vērša stundā parasti ir rūpīgas un gādīgas, labas sievas un lieliskas mātes!

Tīģera stunda – sākas plkst. 3.00 naktī un turpinās līdz pat 5.00. Kopumā šajā laikā dzimušie cilvēki dzīvē it visu uztver ļoti nopietni – viņiem patīk stabilitāte un sajūta, ka tie kontrolē gan šodienu, gan rītdienu. Šādi cilvēki nopietni uztver laulības, vēlas savu īpašumu u.c. Nelaime tāda, ka neskatoties uz vēlmi pēc stabilitātes, šādi vīrieši vēlas saglabāt arī savu neatkarību, kas reizēm var radīt problēmas attiecībās. Viņiem nepieciešama sieva mājās, taču tajā pašā laikā ir vēlme pēc lielākas vai mazākas brīvības. Darba ziņā šie ir strādīgi vīrieši – agri spēj celties, daudz padarīt, taču sagaida arī lielu atalgojumu par savu paveikto.

Zaķa stunda – sākas plkst. 5.00 naktī un ilgst līdz 7.00. Zaķi ir ļoti uzticīgi mīlestībā un to uztver nopietni. Taču viņiem piemīt kāds mīnuss – viņi spēj ļoti daudz flirtēt, viņiem patīk uzmanība, arī tad, ja paši ir aizņemti. Taču tāda vienkārši ir zaķa daba. Otrai pusei par to nevajadzētu diez ko pārdzīvot, jo, ja zaķim esošās attiecības tik tiešām ir svarīgas, tad viņu citam pavedināt neizdosies. Zaķa stundā dzimušiem cilvēkiem var uzticēties. Ja zaķis ko apsola, tad vienmēr to arī izdarīs un no saviem vārdiem neatkāpsies, taču pirms viņš šo solījumu sniegs, paies labs pārdomu brīdis.

Pūķa stunda – ilgst no plkst. 7.00 līdz pat 9.00 no rīta. Karalisks laiks – šie cilvēki spēj būt izcili teju visās jomās. Tas ir gan pūķu spožums, gan posts, jo citiem cilvēkiem ir ļoti grūti saprasties un ilgstoši sadzīvot ar pūķi. Pūķis ir spējīgs savu otro pusi padarīt „traku”. Turklāt izcilības sajūta spēj pūķi padarīt iedomīgu, līdz ar to netīkamu citiem un nespējīgu gūt panākumus, jo ir nespēja saprasties ar citiem. Un vienmēr jāatceras – pūķis gribēs saglabāt savu brīvību un neatkarību, lai tur vai kas!

Čūskas stunda – sākās plkst. 9.00 un ilgst līdz 11.00. Čūskas ir un paliek pavedinātājas. Viņām piemīt kas tāds, ko citi nesaprot, taču tā dēļ čūsku priekšā mulst. Attiecībās ar otru pusi, čūsku vieno tieši skaistums un iznesība, tās ir lietas, kas citus piesaista čūskā, un pašu čūsku citos. Turklāt šīs īpašības čūskas ir spējīgas saglabāt visu mūžu, kas viņām ,starp citu, ir ļoti svarīgi – justies skaistām, iekārojamām un radīt interesi citos.

Zirga stunda – no plkst. 11.00 līdz pat 13.00. Šajā stundā dzimušajiem galvenais ir maigums. Mīlestībai un attiecībām ir tik liela nozīme zirgu dzīvē, ka to dēļ var nākties pastrādāt arī muļķības. Zirgiem ir izteikta tendence meklēt ideālo mīlestību, kuras dēļ viņi gatavi mesties visdažādākajos piedzīvojumos. Attiecībās ar zirgu var būt sarežģīti, jo viņu var nepamest doma, ka kāds varbūt ir labāks, piemērotāks un perfektāks par esošo.

Kazas stunda – no plkst. 13.00 līdz 15.00. Šajā laikā dzimušie cilvēki ir jūtīgi un viegli aizvainojami. Nav ieteicams ar viņiem daudz jokot, jo viņi šos jokus var arī nesaprast. Kazas laikā dzimušajiem vienmēr nepieciešama sapratne un atbalsts no draugu un otras puses. Taču attiecībās gan ar draugiem, gan otro pusi, šīs stundas cilvēki ir ļoti uzticami un, ja reiz jutīs saikni ar draugiem vai otro pusi, tad centīsies to saglabāt, lai tur vai kas!

Pērtiķa stunda – no 15.00 līdz pat 17.00. Šajā stundā dzimušie cilvēki visaugstāk par visu citu savā dzīvē vērtē paši sevi. Jūtas pret citiem viņiem ir, taču tās nav tik izteiktas. Vislabāk pērtiķis jutīsies stāstot par sevi un saviem panākumiem, nevis klausoties un priecājoties par citiem. Draugi par pērtiķi var būt sajūsmā, jo viņš spēj būt kompānijas dvēsele, vienmēr daudz un aktīvi runā, taču attiecībās ar pērtiķi var būt ļoti grūti, jo sadzīvot nav viegli.

Gaiļa stunda – sākas plkst. 17.00 un ilgst līdz 19.00. Šiem cilvēkiem ir tendence pārkāpt robežas. Ja vīrietis gailis ir nolēmis iekarot kādu sievieti, tad viņš darīs visu atļauto un aizliegto, lai panāktu savu. Mazākais atteikums var padarīt viņu gluži traku. Taču – kas ātri nāk, tikpat ātri arī zūd. Un rodas interese par ko citu. Sievietei attiecībās ar šādu vīrieti, jāmeklē jaunu un jaunu veidi, kā likt gailim sevi iekārot un vēlēties iekarot. Gaiļi ļoti mīl sportu, ar ko tiem vēlams nodarboties, lai atbrīvotos no savas enerģijas.

Suņa stunda – no plkst. 19.00 līdz pat 21.00. Šo cilvēku galvenā īpašība ir izturība un pacietība. Viņi var ļoti ilgi sēdēt un gaidīt savu īsto brīdi, bet, kad tas pienācis – suns noteikti uzbruks. Uzvarējis un panācis savu, suns kļūst uzticīgs, rūpīgs un iecietīgs pret savu partneri. Viņi ir ļoti līdzjūtīgi un spēj uzlabot omu ikvienam, kam tas nepieciešams. Suns spēj būt labākais draugs savi otrai pusei, ja tā to vēlēsies.

Cūkas stunda – no plkst. 21.00 līdz 23.00. Šajā stundā dzimušie ir ļoti atklāti savās jūtās, turklāt gatavi vienmēr iepriecināt otru. Tā ir arī šo cilvēku vājā puse, jo to pašu atklātību, ko paši sniedz, tie sagaida arī atpakaļ. Šiem cilvēkiem nereti ir grūtības saprast, kad viņu attiecības ir un kad nav īsti nopietnas. Taču visu sevi šie cilvēki tomēr neatklāj, viņi vienmēr spēj paturēt kādu noslēpumu, kas apkārtējos ļoti valdzina. Sevišķs valdzinājums piemīt sievietēm, kas dzimušas šajā diennakts laikā.

Žurkas stunda – sākas plkst. 23.00 un ilgst līdz 1.00. Šajā stundā dzimušie ir ļoti jūtīgi pret pasauli un visu dara no sirds, pēc labākās sirdsapziņas un bieži pat nedomājot par sekām. Viņi ātri iemīlas, mīl no visas sirds un parasti arī visai ātri apprecas. Attiecībās ar šādu cilvēku otra puse vienmēr var būt droša – žurkai jūtu un laika veltīt savu uzmanību nekad netrūks, taču tajā pašā laikā viņas māk būt neuzbāzīgas, tad, kad tas nepieciešams.

9 komentāru
  1. mans vīrietis nu nemaz neatbilst tam čūsku apraksta, kaut dzimis tieši pa vidu laika posmam no 9 – 11 rītā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.