Romantikas trūkums organismā

Sveiki!

Pēdējā laikā esmu sapratusi daudzas lietas dzīvojot kopā ar savu puisi. Esam kā gadu kopā, bet neesam nekur gājuši ne dejot, ne uz teātri, ne restorānu, kur varētu parādīt kaut vienu no manām mīļākajām vakarkleitām…

Vakar bija Starptautiskā Sieviešu Diena – neviena ziediņa un apsveikuma 🙁

Es nezinu ko darīt. Jūtos, ka esam kopā , bet romantikas nav, nekur neejam kopā, reti arī tiekamies, jo katram darbs savā laikā un dienā, varbūt 2 dienas mēnesī ir brīvas abiem kopā. Viņš strādā pa naktīm, es pa dienu…

Nezinu vai kāds/a no jums ir saskārušies ar šādām problēmām, bet varbūt jums būtu kādi reāli ieteikumi?

Es nevēlos tā dzīvot katru dienu un izlikties, ka esmu stipra un viss jau būs labi.

Kā likt saprast vīrietim 30 gados, ka sievietei vajag to romantiku, vajag vismaz pa retai reizei uzvilkt to klasisko melno kleitiņu vai sarkano vakarkleitu un iziet sabiedrībā, padejot pie lēnas un skaistas mūzikas un dzirdēt komplimentu, ka tomēr esmu skaista un īpaša.

Gaidu ieteikumus arī no vīriešiem..

7 komentāru
 1. nu nez vai puiša mainīšana derēs….es arī esmu ar to saskārusies un devos ar draudzenēm viena, ja viņš mani nepavadīja un patiešām izbaudīju vakaru, kas padarīja viņu greizsirdīgu un viņš vienmēr gribēja amni pavadīt, jo baidās, ka satikšos ar kādu citu

 2. Pamēģini runāt un loģiski paskaidrot, ko vēlies, vēlams ar konkrētiem priekšlikumiem. Ja nekas nemainās un dārgumiņam joprojām ir 101 attaisnojums (nogurums, nav laika, priekš kam tas vispār vajadzīgs), tad padomā, vai tev tas ir pieņemams.
  Man bija līdzīgi, + vēl visādas problēmas, bet punktu uz i uzlika nevis pašas problēmas, bet gan puiša nevēlēšanās tās risināt. Neviens jau nav ideāls, bet vajadzētu taču tomēr spēt panākt solīti pretī…

 3. Nezinu vai mani var ņemt vērā jo esmu tikai 22 gadus vecs…
  bet vai tu pati esi ko romantisku piedāvājusi viņam ?Es nēsmu eksperts bet vari mēģināt pirmā paspert soli.Ja viņš aizdomāsies par to tad jau būs viss ok, bet ja situācija nemainās tad domāju, ka vienkārši nav lemts…. Un mocīties tā nevajdzētu.
  PAts biju tādā situācijā bet beigu beigās mēs izšķīrāmies.

 4. Vai nu ir vai nav romantika. Ja partnerim tas nav vajadziigs un dabiski nesanaak, tad tik tieshaam ir jaameklee cits draugs.

 5. Vienīgais veids kā vīrietim “likt saprast” ir mierīgi izstāstīt savas vēlmes skaidri un konkrēti, ar piemēriem.. 😉 Un pārliecināties, ka viņš saprata tevi pareizi.
  Pati to vēl joprojām tikai mācos, jo bieži ir tā, ka man šķiet, ka es skaidri saku, kas par lietu, bet viņam nepieciešams to dzirdēt konkrēti un bez emocijām 🙂 kas ir pavisam savādāks teksts (nu runājam mēs dažādās valodās, neko darīt). Tad mani ir iespēja pašai konstruktīvi saprast, tieši ar ko es esmu neapmierināta un viņam – pēc iespējas to mainīt..

  Lai jums viegla komunikācija! 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.