Kaislīga dāvana tavam mīļotajam

Mēs Tev pačukstēsim kā sagatavot īpašo Mīlētāju dienas dāvanu ar tieši savu lūpu nospiedumiem! Bet pirms ķeramies pie lietas, pagatavo sev garšīgu kafiju un atstāj mazliet atdzist!
Tev vajadzēs:
baltu papīra lapu (svarīgu dokumentu otrā puse šoreiz nederēs ;)),
kaislīgi košu lūpu krāsu,
spogulīti
fotoaparātu vai skaneri.

Uzklāj kārdnoši košo lūpu krāsu un veic izmēģinājuma bučas un baltas lapas. Tiklīdz esi pārliecināta par rezultātu, paņem jaunu lapu un atstāj vairākas bučiņas – priecīgas, rotaļīgas, mīlīgas, nopietnas… Patīk rezultāts? Ja jā, ņem talkā fotoaparātu un iemūžini savu veikumu  (lapu ar bučām var arī ieskanēt). 

Nu lūk – esam jau pusē 🙂 atpūties un iemalko kafiju! Apdomā uz kāda apdrukas produkta Tavas bučiņas izskatīsies vislabāk. Ja tavs vīrietis dod priekšroku mājas kinovakariem, tad kopā ar bučām lieliski iederēsies spilvendrāna ar tavu vēlējumu un parakstu, un varbūt pat foto! Savukārt, ja tavs mīļotais bieži mēdz „aizķerties” darbā ilgāk nekā tu vēlētos, krūzīte ar tavu veltījumu liks ātrāk steigties mājās. Bet varbūt viņam lielākais prieks būs par pieguļošiem bokseršortiem? …rrRRRrrrr.. Tieši šīs dāvanas priecēs Tavu mīļoto ik dienu.

Tagad atver www.uzvelckreklu.lv mājas lapu un on –line „Darbnīcu”, lai varētu sagatavot savu izvēlēto dāvanu.  Tad izvēlies īsto produktu un spied pogu ”Pievienot bildi”, lai augšupielādētu bučiņas. 

Protams,  pievieno arī mīļus vārdus un noteikti atstāj savu „parakstu”, savukārt komentāru laukā vari norādīt vajadzīgos labojumus. Un tava īpašā dāvana gatava, lai pasniegtu smaržīgu kafiju kopā ar brokastīm gultā!

Ja vēlies padomu vai nepieciešama palīdzība dāvanas izveidē, gaidīsim Tavu zvanu + 371 6 7887570 vai e-pasta vēstuli uz [email protected]. Un atceries – ja pasūtīsi divas dāvanas, piegādāsim ar kurjeru BEZ MAKSAS! Gatavojot dāvanas, mēs darām savu sirds darbu, tādēļ būsim atsaucīgi un priecīgi par iespēju Tev palīdzēt. Lai viss izdodas!

… vēl tevi varētu iedvesmot:

9 komentāru
  1. Tā sabučotā krūze manuprāt ir nejēdzīga, nu kurš normāls vīrietis kaut ko tādu gribētu saņemt, taču ineresantu kreklu gan var uztaisīt…

  2. God. Sievietes, tiešām nedāviniet mums krūzes ar sirdīm un sarkano lūpu nospiedumiem, bezjēdzīgi.

  3. Ne, nu nav jau ta, ka viriesi neko negribetu sanemt ka parsteigumu kada kalendaram vai vina sievietei nozimiga diena, tacu varbut nevajag spiest uz banalitatem, var tos pasus boksersortus vai skuvekli, nu kaut ko praktisu un ja – bez sirdim.

  4. es savam draugam uzdavinaju musu 1. kopigo fotografiju uz kruuzes, viņš bija reaali preicīgs… Lieto to katru dienu. 🙂

  5. Skenēt tās bučas gan nebūtu prāta darbs, pēc tam dabūs mazgāt nost, hehe. Lai nu kā, diemžēl izskatās, ka uz fotogrāfijā redzamajām krūzēm tā arī nekas nav ticis uzdrukāts.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.