Apakšveļas mode pavasaris / vasara 2011

Ir pienācis gada kaislīgākais, romantiskākais un mīlestības pilnākais mēnesis – februāris. Kā jau katru gadu, arī šogad, gatavojoties visu mīlētāju dienai – Sv. Valentīna dienai – apakšveļas dizaineri ir sarūpējuši jaunākās un karstākās tendences sieviešu apakšveļas modē, kas šogad ir tik krāšņa, ka neatstās vienaldzīgu nevienu. Spilgtas krāsas un to salikumi, apdrukas, mežģīnes, kaislīgums un romantika – tas viss ir aktuāls šajā apakšveļas modes sezonā. Tev atliek vien izvēlēties sev tīkamāko krāsu un modeli, lai priecātos pati un iepriecinātu savu vīrieti!

Krāsas
Šīs sezonas sieviešu apakšveļas modes krāsas solās būt vienas no spilgtākajām un raibākajām pēdējo gadu laikā. Līdzās baltajai un melnajai krāsai, kas godam noturēs savas pozīcijas un paliks nemainīgi stilīgas, kā jau klasikai pienākas, apakšveļas modē ienāks daudz un dažādas citas krāsas, kuru raibumā un variācijās kaut ko sev tīkamu spēs atrast pat visprasīgākā modes dāma. 


Veļas komplekts Lauma, Tuxedo Summer Garden, krūšturis Ls 13,99  biksītes Ls 5,99, www.laumalingerie.com
Iegādājams arī jaunajā veikalā Lauma Lingerie Rīgā, t/c Galerija Centrs


Veļas komplekts Lauma, Eva Sica-Sensitivity, modelis drīzumā gaidāms pārdošanā, www.laumalingerie.com

Šīs sezonas spilgtākās un modīgākās apakšveļas krāsas –  koraļļu sarkans, tirkīza zils, ūdens zils, piparmētru zaļš, safīrs, dzeltens, fuksiju rozā – piemērotas nedaudz ekstravagantām, nedaudz trakulīgām sievietēm, kuras māk sevi pasniegt un, kurām patīk sevi parādīt, kā arī tām, kurām apnikusi pelēkā ziema un kuras ar nepacietību gaida dabas atmošanos pavasarī. Šīs ir krāsas, kas ienesīs ikdienā dzīvesprieku, turklāt, tās būs kā košs un saulains pārsteigums tavam vīrietim! Apakšveļas dizaineri, atkarībā no tava garastāvokļa un gaumes, iesaka izvēlēties gan veļu, kas ir kādā vienā no piedāvātajiem toņiem, gan arī tādu, kurā apvienoti divi un vairāki šo toņu sajaukumi…


Veļas komplekts Lauma, Waterlily, modelis drīzumā gaidāms pārdošanā, www.laumalingerie.com


Veļas komplekts Lauma, Azalae, modelis drīzumā gaidāms pārdošanā, www.laumalingerie.com


Veļas komplekts OTTO katalogs, krūšturis Ls 24,29  biksītes Ls 13,49


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 9,90  biksītes Ls 6,90


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 13,90  biksītes Ls 5,90

Taču ne vienmēr ir vēlēšanās pēc ļoti spilgtām un trakulīgām krāsām, tādēļ romantiskākām un sapņainākām būtnēm, kā arī dienās, kad vienkārši ir šāds garastāvoklis, modes dizaineri piedāvā tādas krāsas kā – lavandas, šokolādes, visus pasteļtoņus un violeto visās tās variācijās un toņkārtās. Starp citu, šī gada visu mīlētāju dienā apakšveļas dizaineri iesaka nomainīt tik ierasto sarkanās krāsas veļu pret purpura violeto krāsu, jo šī krāsa ir šīs sezonas jaunā sarkanā krāsa. Izvēlies šādas krāsas veļu un sagādā savam vīrietim pārsteigumu pilnu, neiedomājami juteklisku un romantisku Valentīndienas vakaru!


Veļas komplekts Lauma, Light Classic, krūšturis Ls 9,73  biksītes Ls 3,24, www.laumalingerie.com
Iegādājams arī jaunajā veikalā Lauma Lingerie Rīgā, t/c Galerija Centrs


Veļas komplekts Lauma, Tuxedo, krūšturis Ls 12,99  biksītes Ls 5,99, www.laumalingerie.com
Iegādājams arī jaunajā veikalā Lauma Lingerie Rīgā, t/c Galerija Centrs


Veļas komplekts Lauma, Delicate Touch, krūšturis Ls 11,49  biksītes Ls 5,99, www.laumalingerie.com
Iegādājams arī jaunajā veikalā Lauma Lingerie Rīgā, t/c Galerija Centrs


Veļas komplekts Lauma, Meadow, modelis drīzumā gaidāms pārdošanā, www.laumalingerie.com


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 17,90  biksītes Ls 12,90

Materiāli
Audums numur viens šīs sezonas apakšveļas modē ir zīds un visas iespējamās tā variācijas un sajaukumi! Šī tik jutekliskā auduma izmantošanas mērķis – vairot tavu sievišķību un radīt prieku tavam vīrietim, pieskaroties šim tik maigajam un ādai tīkamajam audumam. Otrs populārākais materiāls šajā sezonā – mirdzošs satīns, kas padarīs īpašu mīlētāju dienas vakaru. Protams, nekur nav zudušas arī acis tik priecējošās mežģīnes! Tās visdažādākajās variācijās – gan lielas un uzreiz pamanāmas, gan mazas un smalkas – būs sastopamas arī šīs sezonas apakšveļā, sevišķi tajā, kas paredzēta tieši svētku vakaram un liks tev justies īpaši iekārojamai, pavedinošai un īpašai tava vīrieša acīs.

Formas
Ikdienā – krūšturis un biksītes, kas var būt gan gurnbiksītes, gan stringbiksītes, gan, pat šortiņi – viss atkarīgs no tavām ērtībām, vēlmēm un sajūtām! Savukārt svētku reizē, īpaši visu mīlētāju dienas vakarā izvēlies ko ekstravagantāku un iepriecini savu vīrieti! Modē ir gan korsetes un biksītes, gan krūšturi, biksītes un, protams, tik jutekliskie zeķturi…
Taču šīs apakšveļas modes sezonas lielākais jaunums, kas paredzēts, galvenokārt, svētku reizēm (taču tas nekādā gadījumā neliedz tev izvēlēties to arī ikdienā) ir seksīgi bodiji un kleitiņas, kas darinātas no pavedinošas un caurspīdīgas mežģīnes. Krāsu variācijas arī šajā gadījumā ir visplašākās – sākot no tik noslēpumainā un pavedinošā melnā, līdz pat visām iepriekš minētajām košajām un trakulīgajām pavasara krāsām. Esi droša – šāda apakšveļa neatstās vienaldzīgu pat pašu izvēlīgāko un izlutinātāko vīrieti! Turklāt, modes dizaineri šī gada visu mīlētāju dienā iesaka – šāds bodijs vai kleitiņa nav tik pierasts kā, piemēram, korsete un zeķturi – tas ir daudz izsmacinātāks, tas ietērpj tevi romantikas un sievišķības aurā  tam piemīt īpašs noslēpums… Izmēģini un pārsteidz savu vīrieti!


Korsete Rosme, Veronica, korsete Ls 14,51 biksītes Ls 3,09, www.rosme.lv
Veļa nopērkama veikalos Rosme, Rīgā, Dzirnavu ielā 87, Hanzas ielā 18, Stirnu ielā 31 u. c.


Korsete Halens katalogs, korsete Ls 11,99  biksītes Ls 2,99


Veļas komplekts Halens katalogs, zeķturis Ls 3,19, krūšturis Ls 5,59, biksītes Ls 2,39


Bodijs Halens katalogs, bodijs Ls 27,99


Naktskrekls Halens katalogs, naktskrekls Ls 39,95

Apdrukas
Apdrukas visspilgtāk raksturo šīs sezonas apakšveļas modi, tās ne vien norāda uz dizaineru atraktivitāti un izdomu, bet arī uz tehnoloģiju iespējām, kas ļauj realizēt arvien jaunas, atraktīvas un pat trakas idejas, turklāt, tās gadu no gada attīstās un pārspēj iepriekšējo gadu veikumu! Par apdrukām var teikt – beidzot tās visā savā krāšņumā ir ienākušas arī apakšveļas modē – tās ir košas, pamanāmas un galvu reibinošas, turklāt savās variācijās pārspēj visus pārdrošākos krāsu salikumus! Apdrukas ir šīs sezonas apakšveļas modes liels jaunums un hits – izvēlies tās un izbaudi visdažādākās krāsu un formu variācijas!
Pirmā un ievērojamākā apdruku tendence – dažādas grafikas un ģeometriskas figūras visdažādākajos krāsu salikumos – šāda veļa būs piemērota dzīvespriecīgai sievietei, kura nebaidās ekspermentēt un kurai patīk spilgtas krāsas! Modes eksperti iesaka izvēlēties šādu apakšveļu dienās, kad laiks aiz loga nelutina ar siltumu un saules stariem – pēc rīta dušas, ietērpjoties ar raibām ģeometriskām figūrām apdrukātā veļā, labs garastāvoklis visai dienai garantēts!

Ģeometriskās figūras

Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 12,50  biksītes Ls 9,90


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 13,50  biksītes Ls 9,90


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 11,90  biksītes Ls 9,90

Nākamā aktuālā apdruku tendence – dzīvnieku motīvi – leopards, tīģeris, zebra… Šīs apdrukas jau kādu brīdi ir iekarojušas virsdrēbju modi, taču tagad nopietni un uzstājīgi ir ienākušas arī sieviešu apakšveļas pasaulē. Šāda apakšveļa perfekti noderēs kaislīgai un ugunīgi pavedinošai visu mīlētāju dienas naktij! Taču tas tev neliedz ko tādu izvēlēties arī ikdienā, kad ir attiecīgais garastāvoklis – jau doma vien, ka tev mugurā ir šāda nerātna un nedaudz dzīvnieciska veļa, liks tavai pašapziņai lidot krietnu sprīdi virs zemes!


Veļas komplekts Rosme, Sabrina, krūšturis Ls 11,72 biksītes Ls 5,27, www.rosme.lv
Veļa nopērkama veikalos Rosme, Rīgā, Dzirnavu ielā 87, Hanzas ielā 18, Stirnu ielā 31 u. c.


Krūšturis Halens katalogs, krūšturis Ls 7,99


Krūšturis Halens katalogs, krūšturis Ls 26,95

Un trešā apdruku tendence – visdažādākie ziedi un to motīvi, kas raisa romantisku, gaisīgu un ļoti sievišķīgu iespaidu…. Šī ir apakšveļas tendence, kas patiesībā komentārus neprasa – kur vēl skaistāk, košāk un priecīgāk!


Veļas komplekts Rosme, Marianne, krūšturis Ls 13,69 biksītes Ls 5,29, www.rosme.lv
Veļa nopērkama veikalos Rosme, Rīgā, Dzirnavu ielā 87, Hanzas ielā 18, Stirnu ielā 31 u. c.

Interesanti akcentiAkcenti ir modē! Tie šajā apakšveļas modes sezonā ir gana dažādi un piemēroti ikvienai – no pat ļoti bargiem un izaicinošiem, līdz maigiem, rotaļīgiem un pavedinošiem! Rāvējslēdzēji, ķēdes, ķēdītes, dažādi metāliski uzšuvumi – tie ir izaicinošie, nedaudz bargie un noslēpumainie šīs sezonas apakšveļas modes akcenti. Taču, ja esi daudz romantiskāka būtne, tad izvēlies mežģīnes, kuras šajā sezonā ir visdažādāko variāciju – no lielām un ļoti pamanāmām, līdz pat ļoti mazām, taču valdzinošām. Arī lentes un lentītes šajā sezonā nepaliks nemanītas – tās perfekti noderēs kādā rotaļīgā vakarā, kas paredzēts tikai tev un tavam vīrietim…varbūt tā būs tieši visu mīlētāju nakts?


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krūšturis Ls 9,99  biksītes Ls 6,90


Veļas komplekts Bonprix katalogs, krekliņš Ls 12,90  biksītes Ls 6,90


Krūšturis Halens katalogs, krūšturis Ls 22,95

Retro un Vintage
Ļoti aktuāla tendence šajā apakšveļas modes sezonā 2011 ir retro un vintage stils. Tas ir kā vesels apakšveļas modes novirziens, kas ietver sevī gan korsetes, krūšturus, biksītes un zeķturus, gan rīta kleitas, naktskreklus un pat čībiņas uz papēdīša – tie visi darināti retro stlā, un šķiet kā izkāpuši no kādas skaistas 30to gadu filmas. Izteikti sievišķīga, skaista, interesanta un pavedinoša apakšveļa, kas piemērota īstām lēdijām! Tā liks tev pašai sajusties kā kino zvaigznei un esi droša – arī tavs vīrietis šo skatu novērtēs!


Veļas komplekts Rosme, Gertrude, krūšturis Ls 10,70 biksītes Ls 5,15, www.rosme.lv
Veļa nopērkama veikalos Rosme, Rīgā, Dzirnavu ielā 87, Hanzas ielā 18, Stirnu ielā 31 u. c.


Veļas komplekts Rosme, Eva, krūšturis Ls 8,88 biksītes Ls 4,01, www.rosme.lv
Veļa nopērkama veikalos Rosme, Rīgā, Dzirnavu ielā 87, Hanzas ielā 18, Stirnu ielā 31 u. c.


Krūšturis, veikals New Yorker, krūšturis Ls 9,45

 

17 komentārs
 1. Hmmm .. tādas ģeometrisās figūras un retro nebiju manījusi agrāk – ļoooti patīk !

 2. Lai veļa izskatītos skaisti, arī augumam ir jābūt koptam un bez noļukušām grumbām, tā ka beņķu dīdītājas, marš uz sporta zāli!!!

 3. Ta ir, nevar ceret, ka uzstives uz saviem lumisiem sarkanu velu un tad virietis no priekiem sitis plaukstinas.
  Es par trenetiem kermeniem!

 4. uhuu, kada daudzveidiba! Patik Laumai tadas dabigas, dzivas meitenes un vela, kuru var ari nesat, ne tikai uzpuceties!

 5. nu tīri tā neko, Man patīk tā sarkanā vešiņa uz pirmās bildes- super seksīgi izskatās

 6. A es vakar to sarkano komplektu nopirku jaunaja laumas veikala galerija centrs. Izskatās super un arī fantastiski labi pieguļ

 7. Rosmes Ģertuude neticami pavedinoša – kaut kaada roziine ir tajaa ‘vintage velaa 🙂

 8. Laumai ĻOTI skaistas modeles – riktīgi sievišķīgas būtnes! Uz tādiem augumiem jebkāda veļa izskatās satriecoši!

 9. MANS JAUNATKLĀJUMS ARĪ IR ROSME, NETICAMI LABAS CENAS, IZVĒLE, IZMĒRI. TĀ TIK TURĒT!

 10. Lai modelis dereetu kaa uzliets gana buutiski ir pareizi izveeleeties izmeeru. Te nu Rosmes Hanzas iela ir ideaala vieta.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.