Valentīna dienas pārsteiguma ieteikumi nezinītēm

Kā pārsteigt vīrieti Valentīna dienā? Iespējams, katru gadu uzdod sev šo jautājumu, bet varbūt tev šī tēma aktuāla kļuvusi tikai šobrīd. Dažām no mums šķitīs, ka viss jau zināms, kaut kur redzēts un pat realizēts, bet šo mazo vācelīti veidojām tām, kurām savas idejas aptrūkušās vai tieši tagad ir vēlme izmēģināt vēl nemēģināto. 

Tev Valentīna diena šķiet salkana un pārāk romantiska?  Lai kādi skeptiķi jūs abi būtu, tici, viņš priecāsies, ja būsi sagādājusi viņam ko īpašu. Piedāvājam dažas jau sen zināmus, tomēr iedarbīgus un izmēģinātus paņēmienus, kā sagādāt patīkamu mīlētāju dienu savam vīrietim.

Vienkāršākais veids, kā sagādāt jaukas sajūtas mīļotajam – pagatavo viņa mīļāko ēdienu, kas ir vai nu par sarežģītu, lai gatavotu bieži, vai vienkārši ilgi nav likts galdā. Protams, ja esi pārliecināta par savām kulinārajām spējām un abi esat ekperimentētāji, ķeries klāt pie kaut kā pavisam jauna, parādi, ka viņa dēļ esi gatava pacensties. Vari smelties arī savas idejas tepat espati.lv.

Parūpējies par pašas zīmētu apsveikumu vai vienkārši apsveikuma kartiņu, kas ir tik īpaša, lai ilgstoši gribētos to saglabāt. Nieks, bet patīkami. Novieto to, piemēram, vannas istabas skapītī, lai no rīta, to atverot, vīrietis tiek pārsteigts pavisma negaidītā veidā.

Asākām izjūtām izaicini savu partneri uz sacensību – divatā varat nodoties trakulīgām izklaidēm – braukt ar kartingiem, kāpt pa alpīnistu sienu, slidot utt., atliek tikai papēti piedāvājumus un iespējas.

Viena no visu laiku iecienītākajām patīkamajām dāvanām ir erotiskā masāža. Kā tu to dari – cik ilgi, cik profesionāli, tam patiesībā nav nekāda nozīme. Galvenā ir tava attieksme, centība, pieskārieni un īpašā atmosfēra. Izmanto kādu no aromātiskajām eļļām, kā arī droši ņem palīgā citus erotiska noskaņojuma veicinošus elementus. Starp citu, arī vīriešiem patīk sveču gaisma.

Kā nu bez kopīgas atpūta kādā no viesnīcām! Šeit nu izvēle visdažādākā – ja vēlies šādu kopā pabūšanas vedu, atliek tikai neslinkot un parakņāties mīļajā draugā intrenetā, kur atradīsi dažādus romantiskus un citādus piedāvājumus dažādām vēlmēm. Ja rocība ļau, divatā izbaudi spa procedūru, pirti vai baseinu. Šāda dāvana patiks ikvienam – pat vislielākajam īgņam un skeptiķim.

Izveido savu īpašās dienas mūzikas izlasi. Ak, nē, mēs nepiedāvājam tev sarakstīt vienu pēc otras dažādas gadsimta romantiskāko kinofilmu tituldziesmas. Tu taču labi pārzini sava mīlotā gaumi! Izveido tikai un vienīgi viņam domātu mīlas dziesmu izlasi. Galu galā, grozies kā gribi, par attiecību peripētijām, gan šaurākā, gan plašākā skatījumā, dzied visu mūzikas stilu pārstāvji. Klausoties savā automāšinā šo dziesmu izlasi, viņš noteikti atcerēsies par tevi. Un, protams, brīva improvizācija vāciņa noformējumam.

Izveido īpaši savam vīrietim domātu Valentīna dienas albumu ar nosaukumu "Tavas sapņu sievietes" – virtuāli vai taustāmā formātā, tā jau ir tava darīšana. Šakira, Bejonsē, Linda Leen, Andželīna Džolija… katram šis supersieviešu saraksts būs savs, tikai neaizmirtsi iekļaut savu superseksīgo fotogrāfiju 🙂

Interesants aksesuārs vai pat tērps noteikti pārsteigs tavu partneri nesagatavotu. Pozitīvā nozīmē, protams. Uzdrošinies un redzēsi – panākumi garantēti. Lielākajai daļai vīriešu tomēr patīk dažādi seksīgi nieciņi, kā arī lomu spēles. 99% gadījumu vakara noslēgums izvēršas patiešām kaislīgs.

Apmeklējiet kopā kādu jauku muzikālu pasākumu vai romantisku kinofilmu.

Ja tev ir labāks variants, citas idejas vai zini gadiem pārbaudītas vērtības, dalies!

20 komentārs
 1. Ak, vai – cerēju ieraudzīt kaut ko interesantu un vīlos. Šādu rakstiņu ir tūkstošiem, vai vajadzēja vēl vienu?

 2. A man likās jauki. ĻOti oriģinālas idjas tāpat rodas spontāni un ir ļoti privātas, bet šīs – saimniecibā ndoerēs:)

 3. Šogad asi izjūtu valantīndienas tuvošanos, jo, šķiet, šogad, to daudzina pat tie mediji, kas iepriekš korekti klusējuši. Bet, ko darīt, ja tu esi viens šajā dienā? Viss tas galvas masējums par to, kā to mīļumu vairāk pamīļot, darbojas kā skalpelis bez narkozes tām, kuras kaut kādu iemeslu dēļ nav kopā.

 4. Pagajušajā valentīndienā saņēmu no drauga diksu, kurā viņš bija ierakstījis manas mīļākās dziesmas. Izlasīju to starp ieteikumiem un gribu no savas puses teikt, ka tā ir ļoti tuva un laba dāvana.

 5. Jūtos līdzīgi kā Skumjā rakstītāja. Arī esmu viena un mani šī diena tikai apbēdina. Tāpēc rīt esam nolēmušas ar draudzenēm (līdzīgā statusā esošām) braukt uz kalna snovot un vakarā iet kopā vakariņās. Kad kopā – tad nav bēdīgi. Sarunā, Skumjā, arī ar kādu kopā rīt dienu pavadīt un redzēsi, ka nemaz nebūs tik bēdīgi!

 6. Jums nav ar ko svinēt, bet man draugs uzskata šo dienu par muļķīgu amerikāņu izdomājumu un ignorē. Es nezinu, kā ir vienai būt, bet būt kopā, ja otrs vispār nekā necenšas un neiznesas, arī ir bēdīgi.

 7. …ja jau tavam draugam tādi iebildumi pret mīlestības svētkiem – viņš vispār prot tev savas jūtas izrādīt, ja viņam tādas, protams, vispār ir? parasti lielākie pretinieki ir tie, kuriem pašiem sirds vietā caurums. Un kas par to, ka amerikāņu izdomājums? Jauki svētki taču!

 8. Vienkārši riebjās šī diena. Ātrāk paietu – ar visu to dūdošanu, dāvaniņām un banalitāti.

 9. Varu palielītiesar valentīndienas dāvanu!:) Man vīrietis šorīt uzdāvināja divas biļetes uz parīzi aprīlī! Esmu sajūsmā!:) Varu ieteikt to kā vislabāko dāvanu kādiem citiem personiskiem svētkiem!

 10. Nu mans draugs arī neliekas ne zinis un traucēts, un es tad arī neliekos, bet teikt, ka baigi forši, nevar. Man arī gribētos svētkus. Un kaut kā negodīgi, ka veinai parīze, a citai nekā.

 11. kādā pasaulē tu dzīvo, ka satraucies par netaisnībām?:)))) Citi, zin, dzīvo privātmājās ar skatu uz okeānu, a citi – vienustabas dzīvoklī iļģuciemā:) Kā tev ar tādu netaisnības izjūtu?:))))

 12. Vakar bija labi, ka varēja svinēt viskautko – ne tikai valentīndienu. Vakar taču arī iestājās zemes tīģera gads un arī noslēdzās Masļeņņica:) Tā, ka tiem, kas te sakoncentrējās un nenotikušu mīlētāju dienu – bēda maza – varēja droši svinēt kaut ko citu!

 13. Man piemēram bija ļoti laba valentīndiena. Un manuprāt tie, kas te viņu noleik paši ir vientuļi un dusmīgi.

 14. Es arī priecājos, ka tā diena aiz muguras. Nu tik daudz stresa tiek uzmasēts ap un par to datumu, ka leikas – nez kam jābūt. Un, kad – diez kas nav, tad liekas, ka vispār – mani neviens nemīl un viss ir ačgārni:)

 15. Cik nožēlojami, ka citu portālu darbiniekiem jālien iekšā konkurentos un jāliek saitītes uz saviem portāliem.

 16. Nav jau skolas laiki, kad bija Valentīndienas pasts, un tie, kam neviens neko nesūtīja, jutās drausmīgi, jo pārējiem sūtīja, un visi to redzēja.

 17. U vispār, man liekas, ka tie vairāk tādi tīņu svētki – vēstulītes, dāvaniņas, atzīšanās, cerības, pirmās mīlestības, utt. Tajos laikos Valentīndiena tiešām likās svarīga, bet, esot pieaugušam cilvēkam stabilās un laimīgās attiecībās, man no tās ne silts, ne auksts, jo mīlestību saņemu katru dienu. Un tiem, kas vieni, varu tikai ieteikt nepārdzīvot, jo, kā jau teicu, tas vairāk tāds tīņu prieciņš, manuprāt, bet patiesās attiecībās nav nekāds rādītājs.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.