Kad tavas un viņa VĒLMES seksā NESAKRĪT

Vīrieša un sievietes ideāla seksuāla saderība pastāv tikai kinofilmās un dāmu romānos. Dzīvē diemžēl ne vienmēr tā notiek, un rodas jautājums – ko darīt, ja viņš/viņa seksā grib to, kas man nav pieņemams?

DAŽĀDĀS PIEREDZES
Iespējami vairāki situāciju modeļi. Par to, ka var sadzīvot ar atšķirīgo sievas seksuālo temperamentu, stāsta Ints: „Mana sieva ir no tām, kurai ar vienu vīrieti nepietiek. Domāju, ka esmu pietiekami labs, ja jau viņa joprojām dzīvo ar mani kopā, taču zinu, ka ik pa brīdim viņai ir kāds cits „taureņu vīrs”. Viņai gribas just apbrīnu un tikt iekārotai no vēl kāda, ne no pierastā vīriņa. Esmu to pieņēmis. Viņa, protams, nepaziņo, ka dodas pie mīļākā. Viņai ir darīšanas pilsētā, tad nu aizbrauc un vakarā laimīga ir mājās, arī mums viss notiek diezgan regulāri. Jokojot viņa ir izteikusies, ka vēlētos, lai es noskatos, kā viņu iegūst kāds cits. Tā laikam viņai tāda nerealizēta fantāzija. Es domāju, ka pat kādreiz varētu ļaut viņai to realizēt. Nē, es neteikšu – atved kādu mājās un pārguliet manā klātbūtnē, bet man nebūtu iebildumu, ja pēc kādām viesībām, kad visus ir atbrīvojis alkohols, piemēram, kādā pirtiņā, es redzētu, kā kāds viņu „paņem priekšā””.

Var gadīties, ka tu tikai domā, ka šāda rīcība tev nav pieņemama, taču pamēģini un izrādās, ka tā nemaz nav. Ineta vairākus gadu satikās ar puisi, kuram pa māju patika staigāt, tērptam sieviešu drēbēs. Pat to Ineta zināja jau iepazīstoties, taču vēlāk izrādījās, ka puisis vēlas, lai sieviete sniedz viņam vēl vairāk. Pirms tam Ineta domāja, ka jebkas, kas saistīts ar anālo seksu, viņai šķiet nesaprotami riebīgs, taču viņa pamēģināja un secināja, ka nav tik traki. Ja to vēlas mīļotais cilvēks, viņa var to izdarīt.

Ir situācijas, kad sieviete pamēģina kādu vīrieša seksuālo fantāziju, pat varbūt kādu laiku to pacieš, taču pēc tam spiesta atzīt, ka ilgāk to nespēj. Tādu stāstu atklāj viens no pērienu cienītājiem: „Pienāca brīdis, kad vairs nevarēju noslēpt no sievas savu aizraušanos ar BDSM. Sievas reakcija bija pārsteidzoši mierīga un saprotoša, uzreiz sekoja piedāvājums pamēģināt kādu BDSM seansu. Bija laiks, kad sieva staigāja apkārt raiba kā Lieldienu ola. Mana potence tajā laikā bija pamatīgi pacēlusies. Taču jau no paša sākuma mani mocīja aizdomas, vai tik viņa nepacieš to visu tikai manis dēļ, un tā arī izrādījās. Pašreiz mums nekādas praktiskas aktivitātes nenotiek.”

Savukārt Inita dalās savā stāstā par tādu seksuālo pieredzi, kuru noteikti nevēlas pamēģināt, taču kāds nemitīgi cenšas viņu pierunāt uz to. Runa ir par vecākas sievietes attiecībām ar daudz jaunākiem puišiem. Inita ir reģistrējusies vairākos tā saucamajos iepazīšanās portālos un, lai gan pat savā profilā norādījusi, ka attiecības ar daudz jaunākiem vīriešiem viņu neinteresē, katru nedēļu atraksta vairāki pieredzējušas „skolotājas” kārotāji. Viņi brīnās – nu kā tad tā, ka sieviete var negribēt viņus un aicina pamēģināt. Reiz viņa ļāvās pierunāties un satikties ar puisi, kurš bija 11 gadus jaunāks. Satiekoties izrādījās, ka tie ir 20 vai pat vairāk gadu un no tā laika visbiežāk viņa uz tādām vēstulēm vispār neatbild, jo tā būtu tikai laika tērēšana.

SECINĀJUMI
Ja ilgstošās attiecībās viss ir tik labi, viss saskan – gan mērķi, gan hobiji, gan humora izjūta, gan citas individuālas vēlmes, tikai kāda nianse seksā nav pieņemama, par to vajadzētu izrunāties un mēģināt rast kompromisu. Kādam pārim varētu palīdzēt vēršanās pie seksologa vai cita speciālista. Seksuālo nesaderību nevajadzētu ignorēt, attiecoties pret to kā ko nelabojamu. Ilgstoši neapmierinātas vajadzības var mudināt spert sānsoļus vai arī pāraugt nopietnās saslimšanās, tādās kā neiroze vai depresija, vīriešiem arī impotence.

Nekādā veidā nepalīdzēs aizvainojuma krāšana par to, ka manas vēlmes netiek ievērotas, vai par to, ka mani izmanto, nemaz nerēķinoties, ka tas, ko daru sakostiem zobiem, lai tikai nezaudētu mīļoto, man it nemaz nepatīk, nesagādā baudu un varbūt pat ir pretīgi.

Ja kopdzīves vēl nav, jāvērtē, vai ar šo cilvēku vispār ir iespējama kopīga nākotne, jo, kā zināms, labas seksuālās attiecības ir viens no veiksmīgas kopdzīves stūrakmeņiem.

3 komentāru
  1. Pērienu cienītājs, nu gan. BDSM jau nenozīmē, ka sieva jāpiekauj. Ja tava partnere pēc seansa staigā kā raiba ola, tad visticamāk tu kaut ko dari nepareizi. Ja tu esi “vadošais”, tu atbildi par savas partneres drošību/veselību. Būt pie grožiem ir Atbildība, to daži nesaprot. Nezkādēļ cilvēkiem ir maldīgs priekšstats, ka BDSM = piekaušana. Nu nav tā, turklāt ir daudz un dažādi tā paveidi, kam sekas nav zilumi. Nejēga.

  2. Ļoti atklāts un interesants raksts. Jā, ir par ko aizdomāties. Kādas nu kuram tās fantāzijas. Man arī bijusi pieredze ar vīrieti, kas gribēja, lai es viņu tā sakot paņemu priekšā… Tas nenotika un es ar viņu vairs neesmu tikusies. Nevarēju.

  3. Dārgās dāmas – jaunie puiši jums raksta ne tikai tāpēc, ka vajadzīgas “skolotājas”:D Vairums no viņiem jums pašām daudz ko iemācīs…jo ir pietiekami daudz jaunu, izskatīgu un varošu vīriešu, kuriem patiesi patīk dāmas 40+. Protams – nopietnas attiecības tur negaidiet, bet izklaidei vienkārši lieliski. Padomājiet – vai tikai nav labāk izklaidēties ar “svaigu gaļu”, nevis ar tādu, kam tas vairs īsti neinteresē, kurš vairāk priecājas par pašām vakariņām, nevis TO, kas tām sekos…un jaunie ir brīvi, nevis uz mirkli izmukuši no laulātās.
    Es pati nopietni apdomāju, ka nopietnas attiecības (jo pašlaik esmu viena) veidošu ar apmēram 10 gadus jaunāku.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.