Mēneša NOTIKUMU afiša. SEPTEMBRIS 2014

Septembris tradicionāli tiek uzskatīts par pirmo rudens mēnesi un saistīts ar skolas gaitu sākumu. Tomēr tas ir arī teātra jaunās sezonas un pirmizrāžu mēnesis. Tāpēc šoreiz akcentu liekam uz jaunumiem teātra pasaulē. Protams, neaizmirstot arī aktīvu atpūtu un citas kultūras jomas. Lai krāsains rudens!

AR MĪĻOTO. Septembris ir sagādājis vairākus iemeslus, lai jūs abi izbāztu degunus no segas apakšas un dotos ārpus mājas – Dzejas dienas, Cēsu koncertzāle un ekskursija. Dodieties baudiet rudens romantiku un neaizmirstiet pa ceļam ieplānot arī kādu pikniku! VAIRĀK PAR PASĀKUMIEM LASI ŠEIT!

AR DRAUGIEM. Ar draugiem, protams, var doties jebkur un būs jautri. Nav svarīgi, vai tas ir meiteņu vakars vai atpūta ar vecajiem klasesbiedriem, teātris vienmēr ir labs veids, kā sākt vakaru. Savukārt Balto nakti jau vairākus gadus pēc kārtas apmeklē visi tie, kas uzskata sevi par Rīgas kultūras dzīves pazinējiem. Vai tu arī dosies? VAIRĀK PAR PASĀKUMIEM LASI ŠEIT!

AR ĢIMENI. Pēc vasaras brīvdienām laukos tavi mazie resgaļi būs sailgojušies pēc vecāku kompānijas un cita veida aktivitātēm, nekā ogu ēšana, kokā kāpšana un pliko pēdu mazgāšana akas ūdenī, tāpēc sapucējaties un visi kopā dodieties uz teātri. Starp citu, neaizmirsti, ka arī vecāki ir pelnījuši kādu dāvanu pateicībā par mazbērnu auklēšanu vasaras garumā! VAIRĀK PAR PASĀKUMIEM LASI ŠEIT!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.