Jauni ieroči cīņā pret celulītu

Atnākot pavasarim, mēs atkal ar jaunu sparu meklējam arvien jaunus veidus, kā cīnīties un arī aizsargāt ādu pret nevēlamo ciemiņu celulītu.Šobrīd mēs varam paziņot – jā, atkal esam sagaidījuši ko jaunu pretcelulīta līdzekļu lauciņā. Loreal piedāvā mums savu jaunāko produktu – Perfect Slim COACH Minceur.

Arī ievērojot diētu, celulīts un ādas bojājumi var saglabāties. Ādas elastīgums var mazināties, un var parādīties strijas.
TEHNOLOĢISKA INOVĀCIJAPerfect Slim COACH Minceur  formula apvieno divas tehnoloģijas – Coffeine Cx, kas aktivizē mikrocirkulāciju, atjauno ķermeņa kontūras (siluetu) un Cicaplex, mīkstina strijas un padara ādu gludu un līdzenu.
Ķermeņa siluets kļust izteiktāks. Āda kļūst gludāka. Celulīta pazīmes mazinās. Strijas tiek samazinātas par 37% (Četras nedēļas ilgajā pētījumā piedalījās 50 sievietes.) Strijas ir par 50% mazāk pamanāmas (Klīniskais pētījums ir veikts 24 sievietēm, vidējais samazinājums konstatēts pēc trim mēnešiem).

Želejveida krēma formula ar mentolu nodrošina ilglaicīgu ādas mitrināšanu. Krēms nav taukains, tādēļ ātri iesūcas ādā, un apģērbu var uzvilkt tūlīt pēc tā uzklāšanas. Ieteicams lietot vienu vai divas reizes dienā, uzklājot problēmzonām ikdienas, vismaz mēnesi. Atkārtot procedūru vairākas reizes gadā.
Pierādīta efektivitāte.

TESTĒTS DERMOTOLOGU UZRAUDZĪBĀ.

Par cīņu ar celulītu lasi arī rakstos:
Būsim pazīstami – apelsīna miziņas efekts jeb CELULĪTS
Karš pret celulītu – rīcības plāns numur viens
Skaistums "nāk no iekšām" – uztura ieteikumi celulīta mazināšanai
5, 20 vai 100Ls cīņai ar celulītu

4 komentāru
  1. Pārsvarā jau visi šie līdzekļi ir salīdzinoši dārgi un nevieš uzticību.
    Bet L’Oreal cena varētu būt pieņemama.

  2. Drogās var jau nopirkt, maksā 8,99 Ls. Lietoju jau kādu laiku pati un varu teukt tikai to labāko. Ļoti patīk atvēsinošā sajūta, kas ir pēc uzklāšanas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.