Birka: l’oreal

Patīkami jaunumi gaišmatēm!

Casting Cream Gloss ir kopjoša matu krāsa bez amonjaka, kas taviem matiem piešķirs dabisku toni un izteiktu mirdzumu. Tagad Casting Cream Gloss piedāvā Glossy Blondes – matu krāsu, kas gaiši brūnus, dabiski blondus vai šķipsnotus matus izbalinās tieši tik daudz, cik nepieciešams. Vēl nebijusi „barojoša + balinoša” tehnoloģija ar citronu ekstraktu nodrošina līdz pat 2 toņiem gaišāku rezultātu par tavu…

5Ls, 20Ls vai 100Ls cīņai ar celulītu

Tā kā siltie pavasara saules stari mūs lutina arvien biežāk, vari sākt pielietot kontrastdušas, kas ziemā varbūt nav sevišķi patīkama nodarbe. Pārmaiņus skalojies ar karstu (cik vari izturēt) un ledaini aukstu ūdeni, līdz ķermenis, it īpaši ciskas un dibens, kļūst sārti. Šis process jābeidz tieši ar aukstu ūdens šalti. Atceries, ka ātrā noskalošanās piecu minūšu garumā nelīdzēs. Aizskaiti vismaz līdz…

Jauni ieroči cīņā pret celulītu

Atnākot pavasarim, mēs atkal ar jaunu sparu meklējam arvien jaunus veidus, kā cīnīties un arī aizsargāt ādu pret nevēlamo ciemiņu celulītu. Šobrīd mēs varam paziņot – jā, atkal esam sagaidījuši ko jaunu pretcelulīta līdzekļu lauciņā. Loreal piedāvā mums savu jaunāko produktu – Perfect Slim COACH Minceur.

Jaunums kosmētikā – pūderis ar rullīti

Daudzām no mums ikdienas grima neatņemama sastāvdaļa ir pūderkrēms, bet tā lietošana var sagādāt ne mazums raižu. Tas var nevienmērīgi klāties, spīdēt, radīt maskas efektu utt. Bet tagad ir radies jauns kompaktais pūderis – Loreal True Match Roll’on!

Skropstu serums – jauna ēra skropstu kosmētikā

Pagarinošas, kuplinošas, atliecošas tušas visdažādākajās krāsās, superpagarinošas un superkuplinošas tušas ar mākslīgo skropstu efektu utt, utml… Tieši tad, kad mūsu skropstas, šķiet, jau ir pieredzējušas visu iespējamo, un tālāk vairs nav kur, spēle pāriet jaunā līmenī: pētnieki ziņo par jauniem atklājumiem skropstu izpētē un uz tiem balstītu principiāli jaunu, inovatīvu kosmētikas līdzekli – skropstu serumu.