Jā, es esmu KRĀPIS savu SIEVU

Mums nekādā gadījumā negribētos pieļaut domu, ka mūsu mīļotie vīrieši kādreiz varētu spert tik šausminošo un riebīgo sānsoli. Šķiet, ka mēs taču viņus tik labi pazīstam! Bet…palūkojoties apkārt, mēs redzam, ka dzīve mēdz mest dīvainus un neparedzamus līkločus – mūsu paziņu lokā ir vismaz viens precēts vīrietis, kurš krāpj vai kādreiz ir krāpis savu sievu. Kāpēc tas ir tik ļoti neizbēgami un kas to veicina? Devāmies aprunāties ar četriem savstarpēji nepazīstamiem vīriešiem, uzaicinot viņus uz atklātu sarunu pie alus un grauzdiņiem.

Lai viss neizskatītos tik tipiski, jāatzīst, ka viens sarunas dalībnieks tomēr izvēlējās brendiju – tas efektīvāk atraisot mēli un domas. Lai nu būtu! Vienojāmies, ka visi trīs būs vienkārši Jāņi vecumā no 30 – 40 gadiem, jo, zinot mūs, sievietes, paniski centīsimies atpazīt savus mīļotos pat pēc samainītiem vārdiem.

Jānis 1. Mārketinga speciālists. Precējies četrus gadus. Bērnu nav. Ar sievu iepazinies darbā. Līdz kāzām satikušies trīs gadus.
Jānis 2. Apdrošināšanas speciālists. Šķīries. Laulība ilgusi sešus gadus. Līdz kāzām satikušies gadu. Dēlam 8 gadi. Apprecējies kaisles vadīts.
Jānis 3. Fotogrāfs. Precējies trīs gadus, bet uz nenoteiktu laiku no sievas dzīvo atsevišķi. Līdz kāzām satikušies septiņus gadus, no kuriem trīs dzīvoja kopā. Apprecējies pēc sievas vēlēšanās.
Jānis 4. Firmas direktors. Precējies četrus gadus. Divi mazi bērni. Pirms kāzām satikušies divus gadus. Apprecējies, jo apzināti vēlējies ģimeni ar bērniem.

SOLI PA SOLĪTIM
Jānis 2. Paradoksāli šķiet tas, ka pašā sākumā un vēlāk kādu laiku sekss ir ļoti bieži un arī ilgi – var ņemties kaut divas stundas. Gribas kaut ko pamēģināt, paālēties ārpus mājas. Mums tas viss piebremzējās, kad sieva palika stāvoklī. Viņa vairs tik daudz negribēja. Es saprotu, ka sievietei šajā periodā var viss mainīties. Mēs arī kopā lasījām visādas jaunajiem vecākiem domātās literatūras. Sapratu, ka tas ir normāli, ka pēc dzemdībām varēsim atkal atgriezties vecajā ritmā, bet kas tev deva. Izrādās, pēc tam viss ir vēl sarežģītāk. Arī cietos, biju saprotošs. Un tad es atradu arī dažādus materiālus un dakteru rakstus par to, ka tomēr tai sievietei kādu laiku pēc dzemdībām ir kaut kā pie tā jāsāk strādāt, ja galīgi viss tomēr ir grīstē, bet viņai nenāca ne prātā šo problēmu risināt.

Jānis 4. Tā kā man jau ir divi bērni, daļēji varu piekrist. Tikai mūsu gultas prieki samazinājās pakāpeniski. Pirms kāzām bija uguņi, pēc tam ieslēdzās laulību režīms, pēc pirmā bērna bija mazāk seksa, tagad pavisam maz. Bet uz to skatos tā, ka visu laikam nevar gribēt. Es gribēju bērnus. Bērnus arī dabūju.

Jānis 3. Jā, kaut kas ir ar tām kāzām. Ar sievu esam jau ilgi kopā, bet ir sanācis tā, ka šo gadu laikā tu sāc otru ļoti labi iepazīt un vairs jau pats neizturies kā kaislīgs mīļākais. Sieva man bieži teica, ka jūtas neērti jaunajā gultā, ko nopirkām, ievācoties citā dzīvoklī. Gāja gulēt otrā istabā uz izvelkamā dīvāna un teica, ka viena labāk izguļoties. Man arī gribējās gulēt, ātri aizmigu, tāpēc kaut kā pie viņas uz otru istabu nepiestaigāju. Viņa pie manis arī ne. Ekonomisku apstākļu dēļ bija jāpārvācas uz krietni mazāku dzīvokli. Viņa teica, ka grib padzīvoties pie māsas, kamēr nekļūs vieglāk ar finansēm. Tagad dzīvoju viens.

KĀ TAS NOTIKA PIRMO REIZI?
Jānis 3. Tolaik mana sieva nepārtraukti čīkstēja par savu izskatu – resns dibens, kājas, mati nav labi utt. Beigu beigās viņa bija ar sevi tā pārņemta, ka pat sāka no manis kautrēties, gulēja T kreklā, jo viņa, redz, esot nesmuka. Mani mīlestības apliecinājumi neko daudz nelīdzēja, liekas, viņai eksistēja tikai viņas pašas viedoklis. Tā kā es kādu laiku nevarēju tuvoties tādai depresīvai sievietei, pienāca brīdis, kad radās izdevība izšaut to spriedzīti citur. Nu ko lai saka – pati vainīga. Un pēc tam jau viņa pārvācās gulēt uz tā dīvāna.

Jānis 2. Man šķita, ka viņa mani ir atstājusi novārtā. To es sapratu, kad uzvilkos no citas sievietes intereses par mani. Es sapratu – eu, es vēl tomēr esmu iekārojams! Man bija svarīgi, lai kāds pajautā, kā man iet, lai kāds izsaka komplimentu, ka šodien gan labi smaržoju, piemēram. Varbūt izklausās sievišķīgi, bet tā tas ir. Es gribēju, lai mani vienkārši samīļo. Un man patiešām patīk sieviešu uzmanība. Var arī teikt, ka izšķīrāmies tāpēc, ka viņa nevarēja ciest, ka patīku citām sievietēm, bet pati neko lietas labā nedarīja.

Jānis 4. Manai sievai ir periodi, kad viņa kļūst neciešama. Pēkšņi kļūst par pilnīgu tiklīti, viss pēkšņi ir fui, kaut gan kopā esam skatījušies pornofilmas un seksojuši arī nakts vidū kāpņutelpā pēc baļļuka. Kad viņai uznāk šitas pretīgais periods, es sarosos un skatos apkārt.

Jānis 1. Man nav īpašas vēlmes nevienu krāpt vai meklēties citur. Uzzināju, ka viņa krāpusi mani komandējuma laikā. Vienkārši izlīdzināju parādu. Es zināju, ka tāpat nenomierināšos. Mazliet jau mierināja fakts, ka tas noticis citā valstī, ka tā tēviņa šeit nav, bet tik un tā. Viņa atzinās pati, kad atradu neapgāžamus pierādījumus, salīgām, bet es nevarēju tomēr nomierināties. Vēlāk viņai pateicu. Protams, dusmās ārdījās, bet tagad atkal viss ir kārtībā.

VAI TU SPĒTU BŪT UZTICĪGS ATTIECĪBĀS VISU LAIKU?
Jānis 1. Jā, tāds arī vienmēr esmu savās attiecībās bijis Šoreiz krāpu tikai tāpēc, lai atriebtos.
Jānis 2. Godīgi sakot, nekad neesmu bijis uzticīgs pavisam. Kaut kā vienmēr ir bijis tā, ka paslīd kāja…
Jānis 4. Esmu bijis uzticīgs tikai vienās attiecībās. Tur man ar sievieti bija fantastisks sekss.
Jānis 3. Neuzticībai vienmēr ir vistiešākais sakars ar seksu, pareizāk sakot, vai vīrietim  ir pietiekoši daudz un kvalitatīva seksa. Labi, kvalitāte arī ir tāds relatīvs jēdziens. Ja man katru nakti būtu nez kādi brīnumi un izvirtības, laikam sajuktu prātā. Vajag arī veco labo misionāra pozu.
Jānis 4. Nu nezinu gan, daudzveidība jau arī ir daudzās sievietēs. Ja seksīgs zaķis ir tev pieejams, tas uzdzen to gribuli vēl vairāk. Es melotu, ja teiktu, ka negribētu seksu ar seksīgu sievieti. Es tomēr parakstītos.
Jānis 2. Laikam jau tā ir. Nav vienas receptes, un ne jau tikai mājas apstākļi to ietekmē. Man patīk iekarot, man patīk, ka mani apbrīno. Pieradums mājās  ir neizbēgams. Viņa jau nemaz nevar uz mani paskatīties kā pirmo reizi, bet tā gribas to sajūtu!
Jānis 3. Piekrītu, man arī patīk medīt. Pavedināt sievieti, zināt, ka viņa mani grib, ļaut viņai uzaicināt mani pie sevis uz mājām. Tas nozīmē, ka viņa bezmaz vai uzņemas galvenās rūpes.
Jānis 1. Ar mani gan bija ļoti vienkārši. Tā kā gribēju atriebties sievai, es realizēju savu iekāri un simpātijas pret sievieti, kuru biju jau ievērojis ilgāku laiku, bet nebiju domājis, ka to tiešām kādreiz izdarīšu. Izrādās vajadzēja tikai piestrādāt un izdevās. Nav tā, ka mani sātans raustītu visu laiku.
Jānis 2. Bet nevajag pārprast – nav tā, ka vajag vienkārši nokniebties. Tas process, kontakta veidosana, sievietes iekāre, tas jau ir tas, pēc kā tu ilgojies. Fiziski tu vari gulēt ar savu sievu…nu, ja vari.
Jānis 1. Katrā ziņā kurš vīrietis gan var noliegt, ka skaista sieviete nemodina viņā mednieka instinktu? Tik un tā ir tā kāre pēc piedzīvojumiem, kaut gan tā ne vienmēr jārealizē. Un kurš to noliedz, tas ir vistīrākais melis.

VAINAS SAJŪTA – VAI TĀDA IR?
Jānis 4. Ja prot nodalīt mīlestību no parastas iekāres, tad kāda tur vainas sajūta? Es to cilvēku, iespējams, vairs nekad neredzēšu. Es to sievieti nemīlu.
Jānis 2. Jā, bija vainas sajūta, bet kaut kā mani tā sajūta neatturēja to atkārtot. Visu laiku, kad to daru, jūtos tāds kā vainīgs. Galu galā es taču neprecējos ar domu, ka krāpšu sievu. Es domāju, ka tas ir uz mūžu, pa īstam…Bet izrādījās, ka viņa nespēj manā radīt tās sajūtas, lai es to nedarītu.
Jānis 3. Es atmetu ar roku visai tai uzticībai, kad apnika cīnīties ar sievas pārmetumiem par visādām citām lietām. Galu galā tev rodas priekšstats, ka tu nekad tāpat pa prātam nevari izdarīt.
Jānis 4. Saka jau, ka vīrieši vienkārši pēc dabas ir apkārtskrējēji, bet kuru mēs te mānām! It kā sievietes to darītu mazāk, tikai viņām daudz veiksmīgāk sanāk tos teātrīšus spēlēt – es jau neesmu tāda!
Jānis 1. Es domāju, ka neuzticība nav nenovēršama. Vienkārši uzticība ir kaut kas tāds, pie kā tev jāstrādā, jo tu taču arī gribi to saņemt pretī.
Jānis 4. Prātīgi teikts. Un uz to arī iedzersim!

64 komentāru
 1. Interesanti,kapéc nekad neraksta par normáliem mirstígajiem?Ja sarunas ar vírieshiem,tad noteikti ar arhitektiem,márketinga speciálistiem,juristiem un firmu direktoriem.

 2. Nu nu…vai tad fotogrāfs nav normāls mirstīgais? Un pie mārletinga tak strādā tik daudz cilvēku! Un apdrošinātājs 😀 😀 Nu tad ekskluzīva profesija. Un kas tad ir tas normālais? Macdonalda pārdevējs? Kravas busiņa šoferis? Nesaprotu tevi, inc.

 3. Interesanti viedokļi, daudzviet piekrītu:) Tikai nevajag pārmest sievietēm, ka viņas atasala pēc bērna piedzimšanas – lai kāds pamēģina 3-4 x naktī celties pie bērna, pa dienu ne mirkli nav laika sev, pat avīzes lasīšana ir extra. Un tad atnāk VIŅŠ, kas alkst komplimentu un brīnās, ka sieviete aizmieg 3 sec pirms galva tikusi uz spilvena… Varbūt pamēģiniet iedot viņai brīvdienu vai vismaz dažas naktis nedēļā, kad viņa var pagulēt? Un tad gaidiet sexu. Būs noteikti.
  Bet tām kundzītēm, kas visu laiku stāsta, kurā vietā viņai kaut kas ir par daudz/par maz/karājas un tml. – tā tikai pievēršat tam lieku uzmanību. A varbūt viņš nemaz nebija pamanījis???

 4. Varetu domat,ka problema tikai sievietes…. Tas jau tas pats smiekligakais, ka nemaz netiek pielauta doma, ka var but ari otradi….Pasi viriesi to nemaz nepamana. Un vajag tikai iemeslu sev pasham, lai sevi attaisnotu!!!

 5. Es laikam nomirtu, ja mans drauds mani krāptu…esmu saņēmusi bildinājumu…viņš jau sāk domāt par bērniem…viņš ir sasodīti sexīgs džeks, meičas ap viņu laizās…bet esmu 99% pārliecināta, ka līdz šim nav mani krāpis, galu galā arī es varu vīrieti padarīt traku ar skatienu vien…BET par to precēšanos un bērniem gan jāpadomā…izskatās, ka tas visu sabojā…

 6. Izlasot šī raksta ievadu, nodomāju, atkal vīrieši tie sliktie… Man jau šķiet, ka mūsdienās otro pusīti vairāk krāp sievietes nevis vīrieši. Būtu ļoti interesanti veikt šāda tipa aptauju par sievietēm. Ja jau sievietes ir tik korektas savās attiecībās, tad no kurienes rodās tie vīrieši krāpnieki????

 7. nu ziniet, man vienmēr ir interesanti palasīt dažādus rakstus, cik cilvēku-tik viedokļu! Sieva nedod, tad eju medīt,ups… sanāk nokrātp-viņa pie visa ir vainīga! :D:D:D Lai problēmu risinātu, mēs no tās aizbēgam un kurs ir vainīgs, kāds cits tikai ne pats! tipiski! Sieva pēc bērna piedzimšanas vispār negrib! bet vai esat pajautājusi sievam, kā viņa jūtas pēc bērna pidzemdēšanas, vai viņa jūtas seksīga, kad zin,. ka pēc gada, krūtis nebūs savā vietā, pēc pusgada vēders uzaugs un pēc pāris mēnešiem pēc bērna piedzimšanas vēders pāries svara uzaugšanā, u.t.t Vai tad esat pajautājuši vai sieva jūtas seksīga, un griboša? kad stāv Tavā priekšā un jūtas pretīgi, vai tad esi aizdomājies, ko viņā doma? vai viņa nepārdzīvo par to, kad solījam uzticību, bet gabarīti aizbraukusi pavisam uz pretēju pusi, un mēs, vīrieši vairs uz viņām neskatamies! vajag jaunu rotaļlietu, jaunu… jo plīša lācīts ir netīrs un ir iztrūkusi poga… Bet savest kārtībā to nevar, priekškam, ja ir vai būs jauna?
  domajam tikai par sevi, kad vajag uzmanību un tās nav, sievietei vienalga, bet sieviete jau 10 reizes ir nokrāpusi, kamēr Tu domā vēl to darīt!
  tapēc pirms, zvērējat, padomājiet vai spēsiet turēt zvērēto!

 8. Man patika Jāņa 3 piebilde : “galu galā rodas priekšstats, ka nekad pa prātam nevari izdarīt!” Vispār tas liek aizdomāties, jo šad tad pieķeru sevi pie tā, ka visu laiku man kaut kas nav pa prātam. Pat vienreiz vīrietis teica: tak, ja es piesitīšu šito vadiņu, tu atradīsi citu, kas nav piesists un par ko papukstēt!”
  Un par to sexu pēc bērna…es nez…mums viss bija otrādi-kādreiz varējām visu svētdienu veltīt tikai gultas priekiem, bet tagad tieši mans vīrietis šķiet ir tas, kas ir atslābis 🙁

 9. Nu kaut vai kravas busiña shoferis,vai búvmateriálu veikala párdevéjs,vai autobusa shoferis,vai pie vella…kaut vai zemnieks.Ká likums…par tádiem neraksta.Par ko tas liecina?Sievietes neuzskata par interesantiem tádus vírieshus,kuri strádá piezemétáku darbu?Kas attiecas uz fotográfu,tad tie ietilpst tajá pashá kategorijá,kur frizieri,masieri,radosho profesiju párstávji…t.i kautkádá méra tomér sievietém interesanti 🙂

 10. Man pārgāja vēlme kādreiz nākotnē precēties, jo šķiet,ka tam jau nebūs tāpat vērtības..

 11. ..pii uzreiz jau nevajag mest plinti krūmos, ka palasa šos rakstus. Ne jau visiem ir tāda krāpšanas mānaji. Pareizi saka inc-incei, ka parastos vīriešu jau neviena no malas nemaz negrib..
  Viss atkarīgs no pašiem ģimenē, kādas attiecības, un ko tās balstās, kādas vērtības un kādi plāni.
  Tas ja viss i oki doki ģimenē un tad paslīd kādam kāja, tā nemēdz būt, kaut kas nav kārtībā, ja paslīd kāja.
  Tā kā dzīvoju saticīgā ģimenē, ģimenē, kura balstās uz mīlestību un savstarpēju uzticību, tad doma par krāpšanu galē mani nost, jo nevaru iedomāties ka varētu ņemties ar citu sievieti, kamēr mana mīļā sieviņa gaida mani mājās. Fui pretīgi…
  NOST AR KRĀPŠANU

 12. Biju reģistrējusies tautā…pretīgi!Pavisam ātri sapratu,kur esmu iekūlusies,jo radās tāda netīrības sajūta.Eksperimentēju,ieliekot visai pikantu seksuālo aprakstu-precēto rinda izveidojās(arī neprecētie).Kad atstāju tikai necilu personības raksturojumu,mani neviens neredzēja…Precētie vīrieši,vai jūs tiešām sevi necienat!Tautā atliek tikai pamāt ar roku un precēts varonis būs tavā gultā!Bet,mēs,sievietes alkatīgi gaidām arī tādus…

 13. itka saka, ka tāds tādu atrod..bet es nekad neesmu krāpusi, kapēc tad tam, atvainojiet, “jāklim” vienmēr bija par maz..cik tad var??? nonstopā?? ir tādi, kuram nekad nebūsi laba, nekad..lai vai mkāa cac, skaistule būtu.

 14. vienmēr būs tādi, kas krāps, lai vai kāda ideāla sieviete būtu- tas viņiem esot sports- pašapziņas celšanai, tas esot tikai seksss!!! Nu vai ziniet ko, nu tad neveidojiet patstāvīgās attiecības, dzīvojiet vieni paši, kāpēc jābojā citam dzīve! Gribi skraidelēt- lūdzu, bet viens pats!

 15. Biede tas par ko stasta pec precibam!Vai tiesham nav ta-“un dzivoja vinji laimigi lidz kamer nave vinjus neskira” :)(

 16. atkarīgs jau no paša cilvēka…ja nav citu interešu, tad ir jāmauc apkārt, ko tad citu darīt? un es domāju, ka identisku rakstu varētuuzrakstiit par sievietēm…

 17. krāpj visi vīrieši
  tie, kuri, domājams, nekrāpj, par tiem vienkārši nezinam, ka krāpj
  tie, par kuriem zinam, ka nekrāpj, tie tikai gaida izdevību, kad to izdarīt

  … daba tāda …

 18. Viss ir tikai galvā. Es drošvien būtu no tām sievietēm, par kurām varētu rakstīt līdzīgu rakstu pirms 5 gadiem. Bet mans vīrs šobrīd ir vienīgais vīrietis, kuru neesmu krāpusi. Man bija grūti pretoties tam vilinājumam, man tā patīk tieši tā iepazīšanās spēle, nezināmais. Bet ar savu vīru nolēmu savā prātā – nē, es viņu nekrāpšu, gribu būt godīga. Un nu jau 8 gadus dzīvoju ar viņu godīgu, kaut gan kārdinājumi ir bijuši ne viens vien.

 19. kopumā raksts labs un rakstītajam no vienas puses piekrītu. sievietes māk visu sačakarēt tāpat kā vīrieši. bet medaļai ir arī otra puse. zināt, ja vīrietis atnāk mājās pēc darba sasvīdis, kājas ož, zeķes novelkot, mute smird, bet viņš ierauga tevi un iekāro un nu tik metīsies virsū – nu vēmiens nāk!!!
  tā kā secinu, ka visu māk sačakarēt gan viena puse, gan otra. nevainīgo nav. viena pagale nedeg. kad abas puses sāks ieguldīt attiecībās, tad arī būs rezultāts. bet kamēr TIKAI viens no abiem brēks, čīkstēs, sniegs intervijas portāliem, nekā nebūs…

 20. Nu man jau liekas, ka vīrieši grib komplimentus un uzmanību, bet ja sieviete ar bērniem ņemoties vairs pār lūpu nevar pārspļaut, to viņi nesaprot… sieviete arī grib uzmanību, komplimentus un sapratni no vīrieša puses, ne tikai locekli…. un ja viņš spēj emocionāli tikai ņemt un pretim piedāvāt tikai iebāzt savu locekli… tad varbūt palikt par vecmeitu un izklaidēties pēc sirds patikas, tiklīdz vīrietim sakāpj galvā, lai tinās…. bet visu cieņu sievietēm, kuras audzina bērnus utt.

 21. Bet patiesībā, cik šajā rakstā izteicās vīrieši, kuri krāpj, tādu pašu rakstu var rakstīt arī par sievietēm…. jo katra situācija ir tik individuāla, ir taču sievietes, kuras krāpj vīrus, bet nabaga vīrs pelna naudu, auklē bērnu un sieva jož uz riņķi ar visādiem tēviņiem…..

 22. Katrs dzīvo tikai vienu dzīvi. Man liekas, ka laiki krasi mainās, arī attiecībā uz vārdu “uzticība”, tikai mēs tiem nespējam tikt līdzi. Tiešām, ja nevēlies būt apkrāpto lomā, tad dari kaut ko, nevis nopreci un turi gūstā. Kā suns uz sienas kaudzes – pats neēd, citiem ar nedod. Un īstenībā te nav runa par sievieti vai vīrieti, kas sper sānsoli. Vnk mums sievietēm vienmēr interesē, nu kapēc viņš tā dara, es tak esmu uzticīga viņam un mīlu. Nu lūk arī atbildes 🙂

 23. Tā kā ir sievietes ar kurām vīrieši krāpj, tad arī ir vīrieši, kurus krāpj!!!

 24. Jānis 2. Apdrošināšanas speciālists. Šķīries. Laulība ilgusi sešus gadus. Līdz kāzām satikušies gadu. Dēlam 8 gadi [..] Kaut kas neštimmē 😀 6+1 = 7 :)) Izskatās, ka sieva šamo jau pirms tam krāpusi un melojusi :)))

 25. nu… es neesmu tāda….. tas ir veceņu mūžīgais teksts!

  bet…. slampas visas kaa viena…. un veči.. jā jākļi jo ….nezinu…es par taadu paliku jo esmu aplauzies nu jau trešo reizi…

 26. njaa, viriesa logika… ari mans virs mani piekrapa, tiesa gan netisam komandejuma laika darba ballite bija piedzeries lidz nemanai, nu bet ko lai saka – tapec jau tos sauc par gadijuma sakariem – gadijas un viss.
  bet ja nu kada saka ka “manejais nu nekad!” – diez vai nosargasi tu vinu 24/7, savukart sargat tev vajadzes jo apsaubu ka visu muzu spesi but striptizdejotajas un pavares krustojums, lai vinam ne reizi neuznaktu velme paskatities pa kreisi…

 27. tipiski. kas tad cits, ja ne sieva vainiiga,ka laizh pa kreisi. nabadzinji. tipiski virieshi.
  vieniigais raxtaa jeedziigais teikums, peedeejais,ko saka Jaanis 1.

 28. Lielai daļai šo vīriešu viedokļiem piekrītu. Bet, kā jau šeit viens komentētājs minēja,- viena pagale nedeg. Sievietes tiek vērtētas nu ļoooti stingri un kritēriji brīžiem šķiet neizpildāmi. Bet vai vīrieši varētu arī aizdomāties, ka tajā, ka sievietes izmainās vai kko nedara tā, kā viņiem gribētos, ir arī viņu pašu vaina? Sievietei celulīts,- fui,- bet resns vecis,- tas ir ok. Sieveitei jābūt saimnieciskai, izdarīgai, labi gultā (vienmēr gribošai), bet vecis var atļauties nedarīt mājas darbus (piekusis, nabadziņš), utt. Vakaros pēc gardām vakariņā,- TV. Bet sieviņa tikmēr mazgā traukus, šrubī, rubī utt. Un pēc tam vēl vecis gaida, ka viņa ieleks gultā kā aptrakusi kaķene uz viņa kūpošo… Sievietes arī vēlas ĪSTUS VĪRIEŠUS!!! Un īsts vīrietis nenozīmē pašapmierinātus dzīvniekus, kas, ja nesaņem to ko vēlas, uzreiz skrien meklēt citu. Kopumā laikam jau dabā tā ir iekārtots, ka vīrieši ir tiešām kā dzīvnieki, kurus vada impulsi un dzīvnieciski instinktii. Diemžēl.

 29. Pff… lielākā daļa komentētāju vai nu ir ne sevišķi attapīgi vai vienkārši raksta rakstīšanas pēc. Ko visi par to došanu, nedošanu mājās. Dod cik gribi lauvai svaigu antelopes gaļu, tāpat gribšies pašam nomedīto. Vairumam krāpšana ir instinkts, dabiska vajadzība un neizpaužoties ir vēl sliktāk abiem. Jānis 4 manuprāt ir spilgts piemērs tam, ka mājās vajag mieru, ģimeni, bērnus, bet lai viss patiešām būtu labi, vajag arī sānsoļus. Viens bez otra nevar pastāvēt.
  astiites teiktajam ar var piekrist.

 30. draugs staastija kurs ilgus gadus ir kopa ar savu sievieti, kad paarguli ar citu ,tad iekare uz savu sievieti kluust lielaaka..Es protams tam neticu, jo pats esmu jauns un man pat nau patstavigas draudzenes, kuru loti velos, bet nu secinajuma var piebilst to kad cilveki ir dazadi un ir ari dzadas attiecibas.

 31. Ludzu uzrakstiet rakstu arii par uzticiigajiem virieshiem, kas nekraapj!
  Ta izlasiju to rakstu un mazliet saskebinaaja, ta ko dariit neveidot tas patstavigas attiecibas – tik kniebeleeties apkaart un viss? Jo tad jau iznak, ka agrak vai velak tapat viss beigsies ar krahu! Cits laiz pie citas, jo redz nav iekariena vairs, cits pashapliecinaas, ka nav vel zemee metams, cits atkal ir noguris no sievietes zelosanas, noguruma, aukstuma, citiem peecbeerna kriize – tikai vinus visus vieno viena lietina – NESPEJA RISINAT PROBLEMAS un negataviiba arii pashiem kaut ko dariit, lai pashi sajustos iekarojami, speciigi, gatavi tikt galaa ar sievietes vajiibu noteiktos dziives periodos. A sheit lasu tos viedoklus un liekaas, ka tik viena sieviete pie visa vainiiga, ka viirs sak skatities uz citaam. Ko tad nu… nekad nepreceeties? Nevienam neuzticeeties? Es esmu no taam, kurai tas ir svariigi – ja ir, tad ir, ja nav tad nav un tikai nevajag aizbildinaaties ar visaam taam mulkiigajaam problemaam ko virieshi min par piemeeru neuzticiibai. Luk no ka man ir bail – no nepastaviigiem virieshiem, kas nezina ko grib un nespej risinat probleemas! Tada sajuta, ka dzivojam viena kniebeejpasaulee, kuraa nekas nav sveets un nedz virieshi nedz sievietes nestav pari saviem instinktiem.

 32. Izskatās, ka dažas meitenes dzīvo vēljoprojām ilūzījās par pasakām ar laimīgām beigām. Meitenes, esiet reālas! 95% precētu (vai vienkārši aizņemtu) vīriešu krāpj savas sievietes….iemesli visdažādākie, bet tā nu tas ir! Un vienīgais, ko mēs varam vēlēties – kaut to nekad neuzzinātu, jo ko Tu nezini, par to nav jāpārdzīvo! Vienkārši ir gudrāki vīrieši un ne tik gudri! Ne tik gudrie plātās ar saviem iekarojumiem, kas ātrāk vai vēlāk nonāk nepareizajās ausīs un arī līdz mums – un tad jau sanāk ciest ne vienam (-ai) vien.
  INC – vai fotogrāfs krāpj savādāk kā grāvju racējs??? Šajā jomā nav svarīgi, kādas profesijas pārstāvis ir vīrietis!

 33. interesanti. piekrītu vīriešu viedokļiem, sievietes ar laiku patiešām kļūst neciešamas, kā vampīri – visu sev, visu pašas. un ja šķiet, ka vīrs nezina kā ir audzināt bērnu, tīrīt māju, rūpēties par sevi un vēl strādāt, tad vajag par to runāt un atrast kompromisu, nevis pārmetumos kliegt. sievietei ir jādod vīrietim tas, ko viņš vēlas un viņš būs viņas, un vēl viņai ir jāļauj vīrietim dot sev to, ko viņa vēlas. bet 4. janka gan ir nelabojams kniebējs, nesaprotu, kāpēc vispār sieva tādam pie sāniem vajadzīga? šķiries un kniebies apkārt, nevis dzīvo melos ‘bērnu labad’. tādam gan jaičus izvārīt.

 34. Pilnīgi piekrītu Ance apjukuma teiktajam.Reti bet ir vīrieši kam ir vēl atbildības sajūta un godaprāts pret savu sievu un ģimeni,nevis tikai locekļa instinkti.

 35. Es gan sapratu, ka šeit runājas četri veči, kas kādreiz ir krāpuši savas sievas un viņiem jautā, kas bija par lietu. Tas jau nenozīmē, ka to dara visi! Tāpat var savākt četrus, kas makšķerē, kas laiž pūķus utt. Nevajag pārspīlēt.

 36. Nav jau vairs runa par rakstu, bet par tiem, kas komente un saka, ka ta jau dara visi. Ja ne visi, tad 95%!

 37. Nu, paga! Ja Tu tā skaiti, ka laulība ilga 6 gadus, gads pirms laulībām, bērnam ir 8 gadi… Rakstā nav minēts laiks, cik viņš ir jau kā šķirtenis, jo pēc Taviem aprēķiniem viss liekas tik vienkārši. Man gan uzreiz likās normāli, ka ja uzrādīts, ka ir šķīries, tad laiciņš ir pagājis jau, neba viņš tikko kā vakar izšķīrās un aizvakar bija 6 gadu kāzu jubileja… Tā nenotiek! Nekļūsti par lohu! 😉

 38. kukainīc
  ko lai saka…vakar pieķēru ka arī mans vīrietis meklē seksuāla sakarus.:( bēdīgi, protams es uzreiz pa tiešo un konkrēti, bet kurš tad tev atzīsies. grūti šobrīd ko sakrīgu uzrakstīt, jo nesaprotu ko īsti darīt!!!

 39. ārprāts, kas ar mums notiek, līdz ko uzzin, ka sieva krāpj, uzreiz jāatriebjas, bet ja pats tad atkal vainīga sieva-nogurusi, kašķiga ut.t., viņiem redz mednieku daba, bet ja sieviete ir medniece ko tad, kāpēc tad vīrietis nevar būt pavarda sargātājs???

 40. Man, šķiet, ir ticis vecis, kuram bail mani pazaudēt, jo zina, ja kas – salasīšu mantas un tīšos prom. Bet ko darītu, ja tomēr uzzinātu, ka mani krāpj? Ja būtu ar kādu cacku-palaistuvi, – sarīkotu skandālu, ja būtu ar man līdzvērtīgu sievieti – noklusētu, nogaidītu un izliktos nemanām. Tāds likten’s.

 41. es teiktu tā-mani arī vīrs krāpa,metos domāt kas un kā,saturēju laulību,BET-sapratu,ka viņam arī tikai interesē kas viņam pietrūka,kas viņam nebija labi,maz sex utt.,bet man nevienu reizi pat nepajautāja-mīļā,vai tev arī kaut kas pietrūka???bļāviens-tālāk par sevi un savām vajadzībām neredz un tad gaida kaut ko no manis!!!

 42. Vai viiriesi iedomajas ka ar savaam sievaam varetu aprunaties?
  Vienmer tacu var visu mierigi izrunat, un censties saprast vienam otru. tadaa veidaa nonakot pie kaut kada kompromisa.
  Un personiski es vel uzskatu, ka ja patiesam miil, tad ari nekraaps…

 43. beeni nesabojaa, bet ir cita dimensija – jauns attieciibu modelis. Saubos vai mani vairs iekaaro, bet tagad zinu, ja veel ir ar mani – miil…milziigs paarbaudiijums attieciibaam…pati izmainies visaadiigi…kraapshana iespeejams ir neizbeegama…man tas bija vieniigais vinjam saprotamais protestu veids…sleepta, bet ljoti man vajadziiga…domaaju, ka vecim ir taapat….nepaarveerteejiet viirieshus…paveerteejiet kuros momentos Juus pashas velk pa kreisi….

 44. Pie attiecībām pašiem ir jāpiestrādā, viss ir atkarīgs no tā cik daudz abas pusītes ir ieinteresētas ielikt šajās attiecībās. Ikdienas aizņemtībā bieži vien aizmirstas cik tas ir svarīgi un un tas nebūt nav viegli!

 45. izlasot to visu,tik tiesham bail palika par savaam attiecibaam,,,tik ljoti pieradu,ka mani vecaki dzivo uzticibaa jau 20 gadus un biezi miilejas,,100 procentigi zinu,ka nekrapj viens otru,nevaru pielaut tadu domu,ka reiz mans virs mani kraps,,vai ari es vinju,,arprats,,taa var sajukt prataa,uzinoot,ka miljais tevi krapj,,,,njaa,,dziive,,iista melodraama,,,

 46. Izrādās, vaina ir tikai sievietēs!!! Bravo, vīrieši!!! Uz to iedzersim vēl vienu aliņu un paspriedelēsim par to, ka viņa vairs tā nevar uz mani paskatīties kā pirmo reizi!!! Lieliski!!!!

 47. @Ja jau sievietes ir tik korektas savās attiecībās, tad no kurienes rodās tie vīrieši krāpnieki????
  kas Tu rakstu neizlasīji?
  atvainojos, bet nu dusmas sametās, kāpēc precējāties, kapēc uztaisijāt bērnus? Ja tu esi kopā ar sievieti, tu esi, ja viņa tevi neapmierina, tad neesi. Kas jūs savu gaili biksēs nevarat noturēt? Liekas, ka vīrieši tikai dēļ seksa dzīvo.

 48. Nu interesanti, interesanti. Tikai gribētos arī palasīt tādus pašus sieviešu stāstus par neuzticību saviem vīriem. Vispār jau zb, ka krāpj tikai vīrieši un tā ir mūžīgā sieviešu problēma. Bet ko nu, ja ir otrādi- ja pēc bērna piedzimšanas vīram vairāk nāk miegs un galva sāp? Ir taču arī pilnīgi otrādas situācijas, kad sieviete grib vairāk kā vīrietis. Par tādām vajadzētu parunāt!

 49. pie attiecībām vismazāk grib piestrādāt tieši vīrieši, tas jāatzīst. Nez kādēļ to uzskata par sieviešu uzdevumu. Pati vainīga! Kas tas par teicienu? Vai tad cilvēkiem nav mēle? Lai tad tie vīri ceļas 3-4x naktī pie bērna un tad paskatīsimies kā viņiem stāvēs uz seksošanu brīdī, kad bērns beidzot gulēs. Tas ir pilnīgi saprotams, ka sieviete grib GULĒT vai vienkārši mieru. Tur ir pamatīga pārkārtošanās vajadzīga seksa jautājumā. Ar bērnu piedzimšanu viss mainās un jāmainās arī attiecībām. Ja neviena no galvām šito nesaprot, tad tur nekāda sexa arī nebūs.. Kad piedzimst bērneļi, tad beidzot ir tā reize pienākusi, kad jāsāk strādāt. Un abiem.Ja sievietei šķiet, ka viņa nav pietiekami pievilcīga, tad tā ir ne mazāk un ne vairāk kā viņas veča problēma, kad knaģis lūpās. Ja neviens nesaka nu kaut 30x, ka viņa ir skaista, tad viņa tāda nejūtas, bet, kad viņai liek sajusties kā kaķenei, uzreiz klups virsū. Kaut kā esmu novērojis, ka sievietēm baigi borē vīriešu psiholoģiju, bet večiem par sievietēm nekur un neko.. Viņš tak nesaprot pat to vienīgo nodeldēto teicienu, ka sieviete mīl ar ausīm.. Man patika sen dzirdēts teiciens, ka sieviete ir tik laimīga, cik labs ir viņas vīrietis. Ja vīrietis ir ok un prot “pateikt”, ka grib, tad sieviete nebūs nūģe un negulēs uz blakus dīvāniņa.

 50. Te man ir jautājums – sieviete saka es ņemos ar bērnu, man laika nav, nogurums, īsāk sakot viss ir slikti. Tad kāpēc paliki stāvoklī, ja tagad viss ir slikti. Domāt vajadzēja, un nepalikt stāvoklī, tad tagad nebūtu šādu sarunu.

 51. 1) Pagale nedeg viena
  2) sex, sex, sex, sex, sex….esiet spéjígi domát par ko citu? Palídziet sievam darbos pa máju, rúpés par bérniem….redzésiet cik energjijas tas panjem….nedod Dievs shitádus Jánjus par víriem. Samíljot vinjus vajagot….un sievu nevajag samiljot?

 52. Nu ja abiem tik ljoti patiik sekss, tad par to kaa buus kad buus staavoklii un kad buus beerninsh, vajag padomaat pirms paliek staavoklii !!!
  Un vismulkjiigaakais ir piekrist otra viedokli, ja pasham tas nemaz neapmierina. Un peectam Gausties, ka viss slikti.
  Kautgan atklaati sakot, es personiigi, vienkaarshi seksaa ar kaadu citu neko peljamu nesaskatu. Ja iekaarojama sieviete ar mani grib seksu, kaapeec lai es vinjai atteiktu, vinja tacju neuzstaada par noteikumu preceeties 😀
  Attieciigi sievietei – ja iekaarojams dzjeks “uzprasaas” un ja vinjai pashai gribaas? So what?
  Ja to nepaarveersh par ikdienu, tad ir pat tiiri labs attieciibu atsvaidzinaashanas pasakaums 😀

 53. Sasmējos par komentāru Iz Dzīves – paņemt, un nepalikt stāvoklī, tā vienu dienu dāma sadūšojās un nepalika stāvoklī, apņēmībai ir spēks. 😀

 54. visiem sievu krāpējiem nocirst tos daiktus 😀 fui! to pašu arī varu teikt par sievietēm, kuras krāpj… kāpēc jāčakaŗē dzīve otram ? gribi p.sties- šķiries un d.āz visu kas kustās 😀

 55. MAUKAS. NEVIS VECI, LUPATAS NEVIS VECI. ATKRITUMI, NEVIS VECI. IISTS VIRIETIS,JA VINAM NEAPMIERINAAS SIEVIETE, VNK,SKIRSIES,KAA DZENTLMENIS. JO NAV PA CELJAMM. BET TE NEE. TEE IR VNK, “”NOLAIDU PA KREISI, UN VISS IR BAIGI KRUTA,ESMU KRUTS, UN TOMEER KNIEBJOS RINKI,SKRAIDU RINKI AR SAVU ISOO DRAUGELI, JO KAUTKAA TAKS IR JAAPLIECINAAS UN JAAKOMPLEKSO SAVI DARUSMONIIGIE KOMPLEKSI.””. KROPLI, MAN NAV KO TEIKT CITU. GARIIGIE KROPLI. NEATTISTIITI PERTIKI. TADA LIMENII JUS SOBRIID DZIVOJIET. IDIOTI.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.