Birka: viņš

ĀTRI pagatavojams KARSTVĪNS

Ātri pagatavojams karstvīns, kad nav ne laika, ne vēlēšanās ilgi stāvēt pie plīts. Taču – tas vienalga ir pašas gatavots, nevis pakā nopirktais karstvīns!

VĪNA glāze vakarā un tava veselība – 7 PATIESĪBAS

Bieži dzirdēts, ka vīna glāze vakarā ne vien organismam nekaitē, bet pat dod tam kādu labumu. Tomēr skeptiķi apgalvo, ka alkohols ir un paliek dzēriens, no kura ir vairāk skādes, nekā labuma. Kā ir patiesībā? Šoreiz esam apkopojuši 7 patiesības par vīna glāzes iztukšošanu vakarā, un šī paraduma ietekmi uz tavu veselību.

Kā izlikties par vīna pazinēju

Smalkais tonis prasa daudz un dažādu lietu. Viens no tiem ir būt erudītai vīnu jautājumā. Bet, ko darīt, ja atšķir vien baltvīnu no sarkanā, bet viss pārējais, kas saistīts ar vīniem, ir tumša bilde?

espati.lv vīna vakaram tuvojoties

agājušajā nedēļā šajā sadaļā aicinājām tevi uz vīna vakaru kopā ar espati.lv, Biznesa konsultāciju un mācību centru LatConsul un someljē Gintu Sniedzi. Nu tas brīdis pamazām tuvojas, proti, atlikušas vien dažas dienas līdz mūsu Spānijas noskaņām piesātinātajam omulīgajam vakaram, ko beidzot pavadīsim kopā – mēs, espati.lv, un tu, mūsu uzticamā lasītāja.

Dosimies ekskursijā uz vīna pasauli!

Sapņojot par vīnu, tas var aizvest uz visdažādākajām pasaules malām, likt noreibt pat vislielākajam skeptiķim. Vīns jau gadu tūkstošiem bijis viens no cēlākajiem un apbrīnotākajiem varoņiem. Vīnam tikušas piedēvētas gan medicīniskas, gan maģiskas īpašības, tas ir ticis saukts gan par poēziju pudelē, gan noķerto saulesgaismu.