Horoskopa zīmju SADERĪBA – vai starp JUMS tā ir?

Vai esi kādreiz aizdomājusies vai tava horoskopa zīme sader ar tavas otrās pusītes zodiaku? Piedāvājam ieskatu horoskopa zīmju saderības likumsakarībās.
 
Elementu nozīmība
Lai izprastu horoskopa zīmju saderību, nepieciešama izpratne par astroloģijas elementiem. Pastāv četri elementi: Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens, katrā no šiem elementiem ietilpst trīs zodiaka zīmes.
 
Uguns elements: Auns, Lauva un Strēlnieks.
 
Zemes elements: Vērsis, Jaunava un Mežāzis.
 
Gaisa elements: Dvīņi, Svari un Ūdensvīrs.
 
Ūdens elements: Vēzis, Skorpions un Zivis.
 
Elementu nosaukumi ietver arī horoskopa zīmju rakstura būtiskākās iezīmes
Uguns – reprezentē sparu un ambīcijas, drosmi, entuziasmu, avantūru, atjautību, aizrautību, enerģiju, kaisli, impulsivitāti, dzīvesprieku, bagātību, perspektīvu skatījumu uz dzīvi.
 
Zeme – praktiskumu, nopietnību, savaldību un atturību. Elementa pārstāvji stāv ar abām kājā uz zemes, ir emocionāli rezervēti, tiem piemīt vēlme pēc drošības, respektē tradīcijas, iezīmējas – stabilitāte, atbildības sajūta, organizētība, lojalitāte, rakstura nelokāmība, izturība, pamatīgums, pašanalīze, zemes mīlestība, reālistiska attieksme pret dzīvi.
 
Gaiss – komunikācija, sirsnība, laipnība, nepastāvība, nemiers, loģika, atvērtība, tolerance, gudrība, daudzpusība, ziņkārība, brīvības mīlestība, neatkarība, koķetība, rotaļīgums, izvairīgums, izsmalcinātība, mundrums, raksturīgs rotaļīgs skatījums uz dzīvi.
 
Ūdens – emocionāls dziļums,  jūtība un sarežģītība, izteikta intuīcija, iztēle, iedvesma, radošums, garīgums, ģimeniskums un vajadzība pēc emocionālas drošības, līdzjūtība, empātija, juteklība, raksturīga tieksme audzināt, izpratne, rūpes, spēcīgas vēlmes, sentimentalitāte, tendence dzīvot dzīvi no sirds – emocijām bagāti.
 
Elementu saderība
Bieži vislabāk sader viena elementa pārstāvji, piemēram, uguns zīme ar uguns zīmēm, gaisa ar gaisu. Tomēr pastāv arī laba saderība starp dažādiem elementiem.
 
Uguns un Gaisa elementu saderība – šajā savienībā uguns degošā enerģija savienojas ar gaisa elementa saprātīgajām idejām, kā arī Uguns dzīves dedzība kombinācijā ar gaisa rotaļīgumu var veidot lielisku savienību.
 
Uguns un Zemes elementu saderība – Uguns ambīcijas un Zemes organizētība bieži abiem nes materiālus panākumus, lai gan var rasties sadursmes  jautājumos, kā sasniegt kopīgos dzīves mērķus.
 
Uguns un Ūdens elementu saderība – starp abiem valdīs karstas emocijas, kaisle, taču daudziem arī tikpat emocionālas nesaskaņas.
 
Zemes un Gaisa elementu saderība –  starp abu elementu pārstāvjiem pastāv mentāla saskaņa tādēļ abi respektēs viens otru, bet Zeme var justies nepārliecināta par Gaisa nepastāvību un neuzticamību, un Zemes elements var sākt justies kā iestidzis dubļos.
 
Zemes un Ūdens elementu saderība – Ūdens jutīs Zemes stabilitāti un nelokāmību, tikmēr Zeme lolos Ūdens elementu ar emocionālu siltumu un bezgalīgām rūpēm.
 
Gaisa un Ūdens elementu saderība – Ūdens fantāzija un Gaisa idejas ļaus abiem kaldināt lielus plānus un sapņus. Gaisa nepieciešamība pēc emocionālas telpas var likt Ūdenim justies nedrošam, jo Ūdens elementa nepieciešamība pēc tuvības un  jūtu apliecinājumiem var mulsināt un apspiest Gaisa elementu.

10 komentārs
  1. NIKS => Nju vienkārši, atkarībā no elementa vai nu vairāk lej ūdeni, norok, svilina vai iepūš 😀

  2. Rakstā norādīts par viena horoskopa zīmēm – bieži vislabāk sader viena elementa pārstāvji, piemēram, uguns zīme ar uguns zīmēm, gaisa ar gaisu,

  3. Gaiss+ Uguns..mmmm 🙂 Visi mani dzzives viirieshi kaut kaa gadijushies no uguns stihijas.

  4. Labāk būtu palasījušas Zālīša – Mīlestības vārdā, tas noteikti pāru attiecībās palīdz vairāk, nevis piegružojušas galvas podu ar šitādu sviestu.

  5. Gaiss+ūdens… man kaut kā sanāk otrādi ar to ūdeni, drīzāk jau ūdeni mulsina mani gaisīgie jūtu apliecinājumi 🙂 visādi citādi, piekrītu gan par vienu, gan par otru. Lai gan pirmais vīrs arī bija ūdens, tikai nekā no aprakstītā, ir sevišķi ģimeniskuma, ne vēsts 😀 Patreizējais gan atbilst.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.