Galerija Centrs – 2008. gada labākais dizaina projekts

Tirdzniecības centrs Galerija Centrs saņēmis Starptautiskās Tirdzniecības centru padomes (ICSC) apbalvojumu par 2008.gada labāko tirdzniecības centra dizaina projektu.

Linstow Center Management (LCM), Galerija Centrs attīstītājs un apsaimniekotājs, uzskata, ka šī balva ir augsta atzinība sarežģītajam un pretrunīgajam Galerija Centrs rekonstrukcijas un restaurācijas projektam," norādīja LCM komercdirektore Evija Majevska.

Viņa sacīja, ka saņemtais apbalvojums uzskatāms par prestižāko nozares starptautisko apbalvojumu. No 27.janvāra saņemtā balva ir apskatāma Galerijā Centrs.

Starptautiskās Tirdzniecības centru padomes apbalvojumu Galerija Centrs saņēma arī pērn, kad ieguva otro vietu kategorijā "Tirdzniecības centru paplašināšana un pārbūve".

ICSC Eiropas tirdzniecības centru balva iedibināta 1975.gadā. Tā ir kļuvusi par vienu no prestižākajām balvām komercapbūvē un ir kā kvalitātes zīme gan jauniem, gan rekonstruētiem tirdzniecības centriem visā Eiropā.

Galerija Centrs tika atklāta 2006.gada 31.augustā. Tirdzniecības centra kopējā platība ir 32 tūkstoši kvadrātmetru, kas ir divas reizes lielāka nekā bijušā universālveikala Centrs platība (15,1 tūkstotis kvadrātmetru). Latvijā lielākais tirdzniecības centru īpašnieks un apsaimniekotājs Linstow Center Management rekonstruēja un paplašināja universālveikalu Centrs, tā pārveidē investējot 31,5 miljonus eiro (22,1 miljonu latu).

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.